Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

30 sty 2009, 13:45

Ragazza555 pisze:ja juz po, oficjalnie jestem mgr 2x(inż)

gratuluje! brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja jestem po KTG kolejnym. nic sie nie dzieje dalej zadnych skurczy nie ma.
jesli do mojego terminu nic sie nie zacznie to mam skierowanie i mam sie polozyc w szpitalu 13 lutego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby sie samo zaczelo bo nie chce zeby mi wywolywali :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no i mam odpoczywac i dostalam bezwzgledny zakaz sexu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 sty 2009, 14:55

Ragazz

[size=200]
GRATULACJE PANI MAGISTER
[/size]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

fajną komisję miałaś :-D
a więc uczcijcie to jak trzeba z mężem :-D

jedwabna pisze:a ja jestem po KTG kolejnym. nic sie nie dzieje dalej zadnych skurczy nie ma.

tak myślałam, że cie nie ma z rana bo na KTG poszłaś :-D
jedwabna pisze:jesli do mojego terminu nic sie nie zacznie to mam skierowanie i mam sie polozyc w szpitalu 13 lutego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby sie samo zaczelo bo nie chce zeby mi wywolywali :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja wierze, że już niedługo ci się samo rozkręci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jedwabna pisze:no i mam odpoczywac i dostalam bezwzgledny zakaz sexu :ico_noniewiem:

a dlaczego?? :ico_noniewiem:


ja dywan wyprałam , w końcu :-D mam go już z głowy :-D
posprzątałam :-D
porządek w papierach zrobiłam :-D
teraz siedzę u siostry i jej dzieci pilnuje, starszy sam sie bawi a młodszy śpi :-D
a ja siedzę na kompie i pije cappuccino :-D
później pójdę do siebie zrobić obiad :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

30 sty 2009, 15:10

manenka pisze:ja wierze, że już niedługo ci się samo rozkręci

baaaardzo bym chciala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Beatris juz tylko 5 dni zostalo. w srode bedzie juz tulic swojego synka. ale jej dobrze!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
manenka pisze:a dlaczego??

w sumie to sie nie pytalam. ale jak nie wolno to nie wolno. i nawet nie wiadomo kiedy bedzie mozna, bo przeciez poporodzie tez nie wolno dlugo. o matko jak ja to wytrzymam. mam bardzo duzy temperament. :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
manenka pisze:ja dywan wyprałam , w końcu mam go już z głowy
posprzątałam
porządek w papierach zrobiłam
teraz siedzę u siostry i jej dzieci pilnuje

ty to masz powera. mi sie nic a nic nie chce. a syf jak nie wiem. chyba musi do mnie Beatris przyjechac. hihi
manenka pisze:siedzę na kompie i pije cappuccino

mniam mniam.
mnie cos ostatnio zlapalo na slodycze. obiadam sie wlasnie biala czekolada, delicjami pomaranczowymi, przegryzam chipsami i przepijam kubusiem bananowo-cytrynowym. tak mi sie pomieszaly smaki ze szok. jeszcze sie okaze ze dziewczynka bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 sty 2009, 15:13

jedwabna pisze:w sumie to sie nie pytalam. ale jak nie wolno to nie wolno. i nawet nie wiadomo kiedy bedzie mozna, bo przeciez poporodzie tez nie wolno dlugo. o matko jak ja to wytrzymam. mam bardzo duzy temperament. :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

no w szoku jestem :ico_szoking: czemu ci zabronili :ico_noniewiem:

jedwabna pisze:ty to masz powera. mi sie nic a nic nie chce. a syf jak nie wiem. chyba musi do mnie Beatris przyjechac. hihi

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
zaproś ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jedwabna pisze:tak mi sie pomieszaly smaki ze szok. jeszcze sie okaze ze dziewczynka bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

30 sty 2009, 18:02

Ragazza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

manenka pisze:musi być odpowiednie rozwarcie by je podać, a jak już je podadzą to prawie wcale się nie czuje skurczy i nie wiadomo kiedy przeć

no ja inaczej miałam, nie było prawi wcale rozwarcia (na pół palca) jak zaproponowali to znieczulenie, później czułam skórcze ale baaardzo delikatnie, taki leciutki. ale może w dalszej fazie porodu to inaczej jest, albo każdy inaczej to odczuwa.

manenka pisze:jedwabna napisał/a:
ty to masz powera. mi sie nic a nic nie chce. a syf jak nie wiem. chyba musi do mnie Beatris przyjechac. hihi
zaproś ja


no i dziś sie popsułam - w szafkach przestawiam, ale do sprzątania siły już nie mam, jakoś mnie pobolewa dół brzucha a łaże jakbym dziecko już między nogami miała. nieraz mam te skórcze bolesne i nie wiem czy dzwonić i mówić o tym gince czy już czekać????

dziś mi dzień przeleciał w moment :ico_brawa_01: rano byłam z olą u tego lekarza - powtórzył to co ta prywatnie, że trzeba spróbować ze 2 m-ce poprzetykać i może sie uda bez operacji.
potem wróciłyśmy i oli włączyłam bajke a ja zasnęłam i z godzinke spałam. a jak wstałam to przyjechała koleżanka i dopiero co poszła, więc super szybko mi minęło. zjadłam właśnie drugie danko, ide ole nakarmić...

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

30 sty 2009, 18:37

a ja zadnych skrczy nie mam, a szkoda.
Beatris przeciez profilaktycznie mozesz zadzwonic i powiedziec nic cie to nie kosztuje a sama sie moze troche uspokoisz. :ico_sorki:

chcialabym zeby chociaz ten czop sie zaczal saczyc, to bym przynajmniej wiedziala ze to juz niedlugo.

ja nie chce zeby mi wywolywali porod :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ja chce sama..................

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

30 sty 2009, 18:43

no tylko myśle że jak zadzwonie to ona powie żeby jechać to sprawdzić, i tyle moje że pojade, ktg skórczy nie wykarze i nasiedze sie na izbie i do domu. bo te skórcze ustaja jak poleże więc pewno to te przepowiadające...

zapomniałam Wam napisać, ostatnio rozmawiałyście że Wam sie obwód zmniejszył, więc dziś zmierzyłam i mam 100 a ostatnio jak wpisywałyśmy to 104 miałam....

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

30 sty 2009, 20:51

a mnie znow boli brzuch jak na okres. tak mnie jajniki rwa. nie macie tak..........????

[ Dodano: 2009-01-30, 21:27 ]
WLASNIE MI PRZESZLY TE BOLE

a co tu taka cisza??

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

30 sty 2009, 22:45

Ragazza gartulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 sty 2009, 00:11

a ja właśnie się nudziłam z siostra i zrobiliśmy przemeblowanie całego salonu
ciekawe co mąż na to powie jak wróci od szwagra :-D

Beatris60 pisze:no ja inaczej miałam, nie było prawi wcale rozwarcia (na pół palca) jak zaproponowali to znieczulenie, później czułam skórcze ale baaardzo delikatnie, taki leciutki. ale może w dalszej fazie porodu to inaczej jest, albo każdy inaczej to odczuwa.

widzisz nawet co kraj to inaczej znieczulenie podają
tu moja siostra miała 2 dni skurczy i rozwarcie na 2cm i nie mogli jej dać tego znieczulenia puki nie będzie rozwarcia na 3cm, no i jak już zrobiło jej się na 3cm dopiero jej podali to znieczulenie
ale synek urodził się z guzem na głowie bo już miała takie bóle , a brak rozwarcia większego, że główka się pchała i taki 2cm guz miał na głowie, ale po 3 tygodniach znikł

Beatris60 pisze:nieraz mam te skórcze bolesne i nie wiem czy dzwonić i mówić o tym gince czy już czekać????

dzwoń może ci wcześniej cc zrobią :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Beatris60 pisze:dziś mi dzień przeleciał w moment :ico_brawa_01: rano byłam z olą u tego lekarza - powtórzył to co ta prywatnie, że trzeba spróbować ze 2 m-ce poprzetykać i może sie uda bez operacji.

o to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jedwabna pisze:chcialabym zeby chociaz ten czop sie zaczal saczyc, to bym przynajmniej wiedziala ze to juz niedlugo.

to nie tak mi się sączy już 2 tygodnie i co??
i nic , rodzić jeszcze nie jadę
ja myślę, że u ciebie wszystko szybko na raz odejdzie, dostaniesz skurczy szybko i juz będzie dzidzi :-D :ico_sorki:

Beatris60 pisze:no tylko myśle że jak zadzwonie to ona powie żeby jechać to sprawdzić, i tyle moje że pojade, ktg skórczy nie wykarze i nasiedze sie na izbie i do domu. bo te skórcze ustaja jak poleże więc pewno to te przepowiadające...

to się nie kładź i nie oszczędzaj
może akurat się uda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Beatris60 pisze:zapomniałam Wam napisać, ostatnio rozmawiałyście że Wam sie obwód zmniejszył, więc dziś zmierzyłam i mam 100 a ostatnio jak wpisywałyśmy to 104 miałam....

a no widzisz to jednak przez obniżenie na końcówce brzuszek maleje
a ja myślałam, że jakaś nienormalna jestem i sobie to wkręcam
a więc wszystkie tak mamy :-D

jedwabna pisze:a mnie znow boli brzuch jak na okres. tak mnie jajniki rwa. nie macie tak..........????

ja takich nie mam :ico_nienie:
nie miałam takich
jak miałam skurcze to wszystko mnie bolało
a powiedz dla gina ,. że tak masz

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość