Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

23 mar 2010, 13:23

no ja oliwie juz w spacerówce woże bo my mieliśmy taką wkładkę gondolową do wózka z której wyrosła już jakies 2,5 miesiąca temu...
ale mam marude w domu, chyba po szczepieniu
teraz spi to ide sie wezme za porządki a wieczorem jesli nie zasne znow o 20 to troche za stronke znow sie wezme

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 13:25

isiawarszawa, no moze racja po szczepieniu czasem jest maruders :ico_noniewiem: czekam na nowosci na stronce :-)
Ide wstawic chociaż pranko bo juz mi odeszła ochota na porządki po tej porannej akcji :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 mar 2010, 13:29

Matikasia - niestety nie zrobilam zdjec :ico_noniewiem:
Magda33 - hehehe swieta prawda tez kiedys takie rewolucje robilysmy a teraz o mamo chyba bym sie polamala :-D
Co do szczepienia to od urodzenia dostala juz 8 szczepionek :-) na szczescie to wszystko za free jak cala reszta, Nicola na szczescie po szczepionkach spi jak aniolek - wczoraj zasnela o 19 a wstala dzis o 8 rano :-D

[ Dodano: 2010-03-23, 12:31 ]
co do rozmiarowek - to moja ma 62 ale jeszcze jej ciutek jest za duze a 68 jak zalozylam to sie utopila :ico_noniewiem: taka drobna jest

a co do pampersow to my nadal na 2 jedziemy - kupilam 3 ostatnio to moge ja 3 razyowinac tym pampersem i ma taka wielka torbe miedzy nogami - takze wrocilam nadal do 2

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 13:32

to wszystko za free jak cala reszta
z tym to naprawde masz dobrze my niestety prawie nic za darmo nie mamy :ico_noniewiem: gdzie ta polityka prorodzinna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 mar 2010, 13:34

edulita, u nas tez tak jest ze wszystko do buzi wpycha - cala koszulka mokra ach szkoda gadac - ja kupilam taki fajny srodek tu w angli i odkad go podaje to mam swiety spokoj - mala nie marudzi i tak mocno nie trze tych dziaselek

[ Dodano: 2010-03-23, 12:37 ]
edulita, ach nawet nie wiesz jak ja sie ciesze z tego powodu - jak syn pl mi chorowal na zapalenie krtani to 300z l w aptece zostawialam a potem jeszcze zapalenie pluc i to samo ....... jak sie slyszy ile ludzi kasy na leki wydaja to jest masakra - my tu nawet antykoncepcje za darmo mamy .....

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 13:38

Sabcia, - nam do tej pory pomagał dentinox i osanit ale teraz to juz chyba taki wzmozony atak mamy może lada dzień cos wykiełkuje :-)
Pampersy to my juz 4+ uzywamy z pampersa :-) z rozmiaru 62 juz wyrastamy :-) i nogi nam wiszą w foteliku samochodowym wiec w samochodzie Idus ma zadarte na siedzenie jak jeżdzimy :-)

[ Dodano: 2010-03-23, 12:40 ]
Sabcia, co kraj to obyczaj ale w Pl zawsze konserwatywnie bedzie i raczej państwo nie zadba o obywateli a napewno nie tak aby portfele odciazyć :-D

[ Dodano: 2010-03-23, 12:42 ]
Sabcia, świetnie przerobiona fotka dopiero zauważyłam ze w oku jest Nikol no ale w końcu co sie dziwic oczko w głowie mamusi - ślicznie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-23, 12:43 ]
Idka usneła ide się brac za obiadek bo później jak juz Niki z przedszkola wróci to bede miała podwojne zajęcie :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 mar 2010, 14:00

jak sie slyszy ile ludzi kasy na leki wydaja to jest masakra - my tu nawet antykoncepcje za darmo mamy .....
zazdroszczę...
co do rozmiarowek - to moja ma 62 ale jeszcze jej ciutek jest za duze a 68 jak zalozylam to sie utopila taka drobna jest

a co do pampersow to my nadal na 2 jedziemy - kupilam 3 ostatnio to moge ja 3 razyowinac tym pampersem i ma taka wielka torbe miedzy nogami - takze wrocilam nadal do 2
ojej, jakie maleństwo. Mój już wyrasta z 68. I zastanawiam się czy ja go nie objadam. Bo wprowadziłam ostatnio mleko modyfikowane, ale piersią staram się karmić jak często mogę, żeby pokarmu nie stracić. Ale jak już go karmię cycusiem, to wygina mi się w różne strony i drze niemiłosiernie. A jak daję butelkę to jest spokój. ech... Jak będę u lekarza to zapytam co mam robić.


edulita, Współczuję tej całej sytuacji... Trzymam kciuki aby szybko ta wysypka minęła i abyś mogła w końcu ją zaszczepić.

mikusia1, ja już myślałam, że przestałaś karmić cycusiem po tym zapaleniu jakie miałaś zaraz po porodzie.
Nie przejmuj się panią dentystką, taka jej niby rola, żeby przywoływać pacjentów do porządku, ale w sumie rzeczywiście to nie Twoja wina.


Ja dziś z ciekawości wsadzę małego do spacerówki zobaczymy jak będzie wyglądał w niej. Bo w gondoli teraz wygląda tak :

Obrazek

[ Dodano: 2010-03-23, 13:02 ]
dziewczynki dziękuję za komplementy odnośnie mojego smyka :D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 14:06

zaczarowana, - duzy chłopak :ico_szoking: moja Ida ma w wózku duzo wolnej przestrzeni :-D choc moze to tez zależy od wózka bo my akurat mamy dosc duzy i szeroki wózek ale Ida tez jest drobinka :ico_noniewiem:
w sumie jak masz spacerówke w której mały może lezeć to moze zmień na nia bo twój kawaler nie ma juz miejsca w tym wózku :-)

[ Dodano: 2010-03-23, 13:08 ]
wiecie co chyba wyłacze sobie te powiadomienia na komórke o nowych postach bo juz zaczełam sobie szykowac do obiadu a tu sms i juz jestem przy kompie i odczytuje :-D :ico_puknij: choc wiem że później moge zerknac - to jednak uzaleznienie :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 mar 2010, 14:12

edulita, gondola jest wyjątkowo mała. Ale tak jak mówisz mam spacerówkę w której może leżeć, więc dziś ją wyciągnę i obetrę z kurzu.
wiecie co chyba wyłacze sobie te powiadomienia na komórke o nowych postach bo juz zaczełam sobie szykowac do obiadu a tu sms i juz jestem przy kompie i odczytuje choc wiem że później moge zerknac - to jednak uzaleznienie
no to powiem Ci, ze mało brakuję do uzależnienia hehe :-D

idę przebrać mojego mistrza bo nasiuśkał

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

23 mar 2010, 14:15

mikusia1, - dobrze że rozprawiłaś sie z zembolem
Może Zuzi te zabki przeszkadzaja moja tez protestuje przy jedzeniu jak jej bardziej dokuczaja obolałe dziasełka :ico_noniewiem:
no ja tez sue ciesze
niewiem co jest grane moze faktycznie zeby sie szykuja :ico_noniewiem:

Edulitafajnie to musi wygladac jak Idka stetospkop wcina hehe
ach te nasze dzieciaczki maja pomysly :-D
co do rozmiarowek - to moja ma 62 ale jeszcze jej ciutek jest za duze a 68 jak zalozylam to sie utopila :ico_noniewiem: taka drobna jest
no my juz w 68 chodzimy ale niektore rzeczy juz na wsam raz sa moja Zuzka jest dluga ale szczuplutka :ico_oczko:
na szczescie to wszystko za free jak cala reszta
ale macie fajnie tylko pozazdroscic normalnie
taka powinna byc unas sluzba zdrowia ale niestety umiesz liczyc licz na siebie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i tak jest ze wszystkim
mikusia1, ja już myślałam, że przestałaś karmić cycusiem po tym zapaleniu jakie miałaś zaraz po porodzie.
nie ja nadal karmie ogolnie to mialam 3 zapalenia piersi ale wyszlismy z tego calo bo sie niepoddalam tak szybko bardzo chcialam karmic
codziennie plakalam z bolu ale dalam rade a teraz jest czasem tak jak u ciebie ze daje jej cycusia a ona wplacz i sie wygina i krzyczy a jak dam butle to nieprotestuje wogle moze zrobila sie wygodna bo wie ze przez butle szybciej jej mleko wycieka i niemusi sie tam meczyc niewiem juz sama

ja podejde dzis do pediatry dzwonilam do niej i kazala przyjsc bo nigdy nic niewiadomo
ona podejrzewa uszko
oby nie :ico_placzek: :ico_placzek: no zobaczymy
takze zapytam co i jak z tym karmieniem
chociaz na necie przeczytalam ze przy zabkawaniu dzieci sa marudne,placzliwe,i niechca jesc choc sa glodne
no niewiem zobacze co mi pediatar powie :ico_oczko:
Nie przejmuj się panią dentystką, taka jej niby rola, żeby przywoływać pacjentów do porządku, ale w sumie rzeczywiście to nie Twoja wina.
niby neimoja wina ale czulam siwe wczoraj jak jakas wyrodnia mtka ze mam chorego zeba i stan zapalny i karmie swoje dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

no ale juz go niema takze mam spokoj wkoncu
teraz tylko taka mascia smaruje to obolale dziaselko i mam nadzieje ze bedzie dobrze :ico_oczko:

zaczarowana, ale twoj Gracjanek jest dlugi :ico_szoking: ledwo sie miesci w tej gondolce :-D moja to jeszcze troche ma miejsca
ja specjalnie kupowalam wozek z duza gondola zeby przez zime spokojnie moc przejezdzic a nawet do tego 6 miesiaca :-D

dobra uciekam sie szykowac do lekarki potem Wiki odbiore

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość