Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 paź 2007, 12:05

Tak moje dziecko potrafi "bawić się" nawet 1,5 h :ico_szoking: Mamusia tak sprytnie kładzie Heleneczkę, że jak chce patrzeć na swoje ukochane akwarium, to musi odwrócić główkę na tą stronę, którą lubi mniej :-D

Obrazek

Tak Helena Zofia szaleje na macie:

Obrazek


Taki humor mała Mysia ma z samego rana :-) . Tutaj pierwszy raz w prawdziwej piżamce, a nie jakimś tam pajacu czy w śpiochach :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 paź 2007, 12:08

Dobry dobry!

KARLA - najslodsze zyczenia i buziole dla Bułeczki!!! Zeby był dalej taki bombowy i zdrowy duzy chłopek! :):
Obrazek

Madziorka- ale super ze u was wyprzedaze juz! My z Krzysiem chcemy na weekend w listopadzie przyleciec, doznajomych i na zakupki. Na 2 dni takiego szalenstwa. Bilety teraz tanieja,czekamy na super promocje i frrrrru!

Lucy - hihi. No ja mam identycznie. Zawsze sobie mysle głupio, co by było gdyby.. Ale wiem, ze my zyc bez siebie nie potrafimy. Tez kupe lat temu rozchodzilismy sie, wracalismy i takie tam... Raz probowałam zapomniec nawet i flirtowałam z super chłopakiem.. Ale nie dało rady - Moj Duzy to moj Duzy. Ijuz.

Izus - pieeekna ta Twoja corcia! Sliczna kobitka z niej bedzie! A co do nocek - moze zamiast cycusia, poprzytulaj ja, a w butelce podaj wode.. Podobno, jak szkraby sie budza tak czesto w nocy, niekoniecznie chca jesc, tylko possac, albo napic sie.. Albo przytulic! Byl o tym nawet ostatnio artykuł w mamuskowej gazetce.

Frydza- hihi. Ja tez uwielbiam szalenstwa na allegro. Super sprawa.Itylkosiedze i czekam na listonosza!

Kamilko- biedna siostrzyczka.. Zawsze smutnojak ktos sie rozchodzi. ale skoro mowisz,ze oni tacy niekonsekentni.. to moze..
A co do latania pourzedach i ZUSie :ico_zly: wiem cos o tym :/

Asienko - cudnie, ze Emi nie musi miec zabiegu!!! Wszystko sie normuje.. I mam nadzieje, ze juz wkrotce bedziesz sie po prostu cieszyła błogim spokojnym maciezynstwem!!!

Ja dzis pozytywnie nastrojona, nastawiona.. Choc za oknem szaro-buro i ponuro. Ale cooo tam :): Wczoraj Duzy wrocił niespodziewanie o 15.. Przywiozł mi piekna czerwona roze.. Utulił, wysłuchał.. Wypłakałam sie mu i powiedziałam co jest.. Przyznał mi troche racji i obiecał poprawe. Zrozumiał.Czuje to. W KONCU!!! Potem zaprosił mnie do knapki na obiad.. Wiec mamusia szybko Malucha przechwyciła i kazała nam sie rozerwac. Obzarlismy sie jak paczki!!! Potem jeszcze kawka, deser.. Siedzielismy 2 godzinki pochłaniajac pysznosci! Potem do galerii bałtyckiej na wielki shopping! Miałam sobie wybierac co chce, co mi sie podoba.. Ale było chyba za duzo wszystkiego i czasgonił, bo mielismy tylko 1,5 h. A na 200sklepow to troche mało! wiec nie kupiłam nic, tylko wypatrzyłam sobie kilka fajnych ciuszkow i w sobote po zajeciach skocze z kumpela i kupie. A poza tym, tojestem w b. ciezkim szoku, bo przymierzałam ciuchy i sie okazało ze xs na mnie za duze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jeszcze troszke pocwicze i pobiegam, zeby ta skorka sie sciagneła i bedzie bosko.
Wocilismy na kapiel Miska, dalismy papu, na motor i do kina!!!
Wpadlismy spoznieni ibyła juz 21:30, a seans na 21. I nie było juz kas ani bileterow! Hihi.Ikoles z obsługi nas wprowadził na lewo za darmo :ico_brawa_01: 01: Bylismy na "nikomu nie mow"Francuski film. Myslalam ze bedzie beznadziejny, bo poczatek zawiły ijakis taki.. Ale potem rewlacyjnie sie rozkrecił - taki kryminał.. Trzymał w napieciu, rewelacyjna gra.. Wyszłam zachwycona! Wrocilismy ok 1 w nocy..
A dzis na sniadanko przyjechała moja psiapsioła, ktora studiuje w Bydgoszczy. Przyjechała na godz bo jechała juz na stancje, a chciała tylko zobaczyc Malucha i godzinke poplotkowac. Duzy zaserwował nalesniki, Mały bujał sie w foteliku i krzyczał wesoło..Super! pozytywny poranek i dzien spedzonysam na sam z Krzysiem doładowały mnie..
Wiec zaraz rzucam sie na sprzatanie, potem prysznic.. Porywam bryczke, folie przeciwdeszczowa i uciekam na spacer!

A. Dziekujemy za komplementy :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 paź 2007, 12:12

Asiu, pewnie jednorazowo :-) . Moja Helenka też miała taką noc lub dwie gdy budziła się rzeczywiście co 2 godziny :ico_szoking: :ico_szoking: Ale wszystko wróciło do normy, choć dziś jakoś dziwnie - budziła się o 23, 1.30 i 3.30 czy jakoś tak - nie pamiętam dokładnie.
Cholipa, właśnie listonosz lub doręczyciel (jak kto woli) przyniósł przesyłkę z allegro (książkę). Ale ten cholerny domofon zbudził Helenkę :ico_zly: :ico_zly: I już zaczyna protestować przeciwko leżeniu w łóżeczku.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 paź 2007, 12:19

Juli to sie wam udało z tym kinem, no i wogóle fajne popołudnie miałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu mam nadzieje że to była taka jednorazowa noc, boprzecież Emi już tylko raz się budziła, a tu taka nagła zmiana :ico_zly:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 paź 2007, 12:24

cześć ,

dzieciaczki za fotki i osiągnięcia chwalę hurtowo :ico_brawa_01:
bo po przeczytaniu tej trylogii jaką mi zafundowałyście zapomniałam już kto i co :ico_wstydzioch: , więc będzie ogólnie :

wczoraj na szczepieniu było ok , choć mała rozpłakała się na maxa przy trzecim ukłuciu.Jak dobrze ,że to była ostatnia seria.
Waży 6750g i pani doktor ją pochwaliła.
Kupiłam jej herbatkę jabłkową z melisą z HIPPA po 4 m-cu i bardzo ją polubiła.Marchewkę również :-D
Ja niezbyt mądra mama zjadłam wczoraj smażoneo mielonego na obiad i miałam dzisiaj rano (bo dopiero w nocy dostała cycya po tym obiedzie) taki napad kolki ,że aż dom huczł.Asiulka teraz wiem przez co przeszłaś.

Muszę się pochwalić ,że kupiłam w końcu blender jakiś taki zwykły za 39 zł.Od teraz będę gotować ( chyba)

Lucynko mi się podoba ta czerwona spacerówka.

Frydza fajnie ,że dostałaś już ciuszki z Allegro.Poprawią Ci choć na chwilę nastrój.
Podziwiam Cię za pomoc k@tk@ , bo na pewno wracają bolesne chwile jakie sama przeżyłaś

Kamila mam nadzieję że u Tomka to było jednorazowe


Acha , bardzo dziękuję chyba Jasnie pani za link do rossmana , jutro odbieram zdjęcia.Szkoda ,że nie wiedziałam o tym tydzień prędzej bo wywoływałam zdjęcia z chrzcin i za 50 szt zapłaciłam 50 zł :ico_szoking:


Karla jak ty planujesz dzień ,że masz czas na te wszystkie fora , konie i dziecko ?

Pluto jest prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-12, 12:27 ]
No i oczywiście zapomniałam o najważniejszym..........

Ja test ciążowy robiłam 22 września , ale i tak poszłam zrobić bhcg z krwi :-D

Mino ,że tt szwankuje przeważnie jak mam chwilę żeby klikać :ico_zly: , to za nic nie zmienię forum tak się do Was przyzwyczaiłam :-D .

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 paź 2007, 12:28

Aciu to Juleczka duża dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobrze że szczepienie spokojnie przeżyła. A co do kolek, mam nadzieję ze to tylko jednorazowo tak Julci dokuczały i że już jej męczyć nie będą, bo to okropne jest

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 paź 2007, 12:38

JULI gratuluje rozmowy z mezulkiem i szczesliwego heepy endu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a wlasnie dawaj no tu linka ty allegrowiczko co to za ciuchy wystawiasz na allegro,moze w nas bedziesz miec jakies klijentki :-D ACIA no jakos musze pomagac tej K@teczc@ jest mi ciezko ale mam sile bo patrze na Wikusie i ona mnie obdarowuje pieknym usmiechem i mam wielka nadzieje ze im tez sie uda takze ja pocieszam i pisze non stop,przed chwila wlasnie z nia klikalam na gg DAM RADE

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 paź 2007, 12:42

Aciu, dobrze, że już po ostatnim szczepieniu. Ja wczoraj też zjadłam "nowość" - winogron. I było/jest ok (no może oprócz bąków, które mała sadziła hehe).
A ja nie pamiętam kiedy robiłam test :ico_wstydzioch: , ale wydaje mi się, że to był poniedziałek 23, a w środę 25 byłam u ginka hehe. I na weekend listopadowy jechaliśmy do teściów i już im powiedzieliśmy hehe.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 paź 2007, 12:43

Frydza dobra kobitka z ciebie a K@tk@ na pewno ma w Tobie ogromne wsparcie

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 paź 2007, 12:50

Aciu.. Ja tez MAM ZAMIAR gotowania jedzonka.. tylko poki co, jakos mi nie wychodzi. Narazie przetestowałam marchewke i sok jabłkowy. dzis deser jabluszkowo- marchewkowy.
Frydza- to link do moich aukcji :): http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2703428

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość