Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 wrz 2010, 12:04

anusiek- nie koniecznie coś robisz źle, niektóre dzieci łatwiej zapadają na choroby inne mniej, często to idzie w genach, a z moim M prawie nie chorowaliśmy w dzieciństwie i nasze dzieci też rzadko chorują, ale mam koleżankę której córa (teraz ma 4 lata) w sezonie zimowo jesiennym non stop ma zapalenie gardła i krtani a wszystko robi dobrze, kiedyś z tego wyrośnie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 wrz 2010, 12:13

hejka


anusiek zdrowka dla synka :ico_sorki:
a maluch nie mial stycznosci ostatnio z kims chorym??

tyle że to nie ma funkcji chodzika...
ale dziecko siedzi w takiej samej pozycji jak w chodziku tak??

ja musze popatrzec w sklepach, wsumie przydal by sie chodzik zeby chociaz od czasu do czasu go malego wlozyc i miec pol chwili dla siebie :ico_haha_01: :ico_oczko:

Pruedence, dobrze ze Adas coraz lepiej z niania sie "dogaduje" :ico_oczko:

my w poniedzialek mamy wizyte kontrolna u naszej pielegniarki to sie jej zapytam jak to jest z tym myciem zabkow, jakiej pasty uzywac
szczoteczke babcia ostatnio przywiozla w prezencie :-) :ico_oczko:

my bylismy juz na spacerku
teraz przygotowalam ekspresowo obiad bo maly troche marudzil, z checia by posmigal po kuchni a mama go posadzila w krzeselku i kazala siedziec :ico_puknij: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-02, 12:22 ]
a co do tv to ja w dzien malo ogladam, chociaz czasami zdarzy mi sie obejrzec DDTVN :ico_oczko:
no i po poludniu Mode na sukces ale to na szwedzkim programie, najnowsze odcinki :ico_oczko:
no i wieczorami wszystkie seriale, dobrze ze zaraz sie zaczynaja bo w wakacje nie bylo kompletnie nic do ogladania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 wrz 2010, 12:31

Ja osobiście jestem przeciwnikiem chodzików bo nie są dobre dla stawów biodrowych, pchacz to co innego ale taki do którego się dziecko wsadza i go odciąża a ono popycha nóżkami nie polecam. Moja prywatna opinia.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 wrz 2010, 12:34

nie są dobre dla stawów biodrowych,
ja sie nie znam, ale wydaje mi sie ze kilkanascie minut dziennie nie zaszkodzi :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 wrz 2010, 12:36

Anusiek zdrowka dla Piotrusia :ico_sorki: moze synus jest rzeczywiscie, jak pisze Prudence, na razie bardziej podatny na infekcje :ico_noniewiem:

co do mycia zabkow to ja kupilam normalna szczoteczke, nie na palec, taka od pierwszego zabka. A paste polecila mi pediatra kupic z fluorem (kupilam elmex od 1. zabka), bo teraz dzieci na ogol nie dostaja go doustnie, ale mam tej pasty nakladac tylko sladowe ilosci na same koniuszki wlosia szczoteczki, zeby sie dziecie jej nie nalykalo :ico_noniewiem: ale ja dokupilam jeszcze taka specjalna paste dla maluchow bez fluoru, substancji pieniacych itp., bo ta nie szkodzi nawet jak sie ja polknie. I myje Kiarze zabki na zmiane, raz jedna, raz druga pasta...
wsumie przydal by sie chodzik zeby chociaz od czasu do czasu go malego wlozyc i miec pol chwili dla siebie
ja sie na poczatku zappieralam, ze nie kupie, ale pozniej przeczytalam, ze Anetka i Rybka maja i pomyslalam sobie, ze moi bracia tez mieli i zadna krzywda im sie nie stala... A jak raz wsadzilam Kiare w sklepie na chwilke do chodzika i ona tak strasznie sie cieszyla i bawila przymocowanymi do niego zabawkami, to zamowilam jej taki sam (o polowe tanszy niz w sklepie :ico_szoking: ) i teraz wsadzam ja do niego moze 2 razy dziennie na kilka minut, jak musze cos zrobic :-)

U nas kiepska nocka, najpierw Kiara wcale nie chciala zasnac i byl cyrk, jak usnela, to tylko na kilka minut i znow krzyk... i tak kilka razy... Ale juz od kilku dni gorzej spi, wybudza sie i szuka cycusia, a jak nie dostaje to krzyczy... A jak juz nad ranem usnie, to spi nawet do 11:00

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 wrz 2010, 12:44

ze moi bracia tez mieli i zadna krzywda im sie nie stala.
moja siostra tak samo :ico_oczko:
takze mysle ze az takie zle one nie sa :ico_oczko:
Helen a pokaz jaki masz ten chodzik :ico_sorki:

wkleje kilka fotek :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 wrz 2010, 12:52

a pokaz jaki masz ten chodzik
zaraz cos wkleje, ale nic nadzwyczajnego :ico_oczko:
fotki supcio, jak Marcelek fajnie pupe wypina :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 wrz 2010, 12:53

Jasne, że większości się nie dzieje bo inaczej by nie sprzedawali, ale jak pisałam ja jestem przeciw i tylko chciałam się podzielić opinią.

Ja jak potrzebuje coś zrobić to daje Adasia ma ich dywan do zabawek , on w sumie i tak większość czasu się sam bawi albo z Tosią, ma dużo zabawek po niej, tych grających i świecących bo te są najlepsze. Właśnie przywiozłam ze wsi taki blacik co się przy nim siedzi i naciska różne rzeczy, brzęczy, gra, świeci się, jest lusterko i Adasia nie ma:) tak się bawi. To z little tikes jest.

Leona- super fotki, Marcel to przystojniak.

A Adaś wrócił od niani, byli razem 2h i bez problemów się obyło. Ona ma córke 10 letnią, która uwielbia dzieci i się z nim tez bawiła, nawet przyszła go odprowadzić:) Tak że będzie dobrze, zjadł jej deserek i nawet wypił herbatę :ico_szoking: co dla niego rzadkością jest.

Zobaczymy jaki będzie stan Tosi jak wróci.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 wrz 2010, 12:55

ten model nazywa sie "lotnisko" :ico_oczko:

Obrazek

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 wrz 2010, 12:58

jak Marcelek fajnie pupe wypina :-D
akurat na tej fotce chce wejsc na szafke :ico_haha_01:

my wlasnie zjedlismy obiadek :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-02, 13:02 ]
ma dużo zabawek po niej, tych grających i świecących bo te są najlepsze
ja ostatnio tez kupilam malemu dwie supe swiecace, grajace zabawki ale on ma je gdzies :ico_haha_01: woli poszperac w szafce, podniesc dywan czy ta mate z puzzli, takze nie ma szans zeby go samego chociaz na chwile zostawic :ico_olaboga:
ten model nazywa sie "lotnisko" :ico_oczko:
super :ico_brawa_01: u nas takich ladnych nie ma :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-02, 13:03 ]
http://www.babyland.se/lekstol-discover ... 2DEIE.aspx
to jeden z ladniejszych

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość