mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 mar 2008, 15:13

No moja też zawsze mi pomaga, powiesiła firanki no to się narobiłam. Mała wstała i spróbuje jej dać tej pomidorówki. ale przedchwilą była zawiejs nawet śnieg padał a teraz słonce wychodzi. pokopana ta pogoda :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

13 mar 2008, 15:14

Dzięki za wiele miłych komplementów :ico_wstydzioch: ale do dawnej figury to mi jeszcze trochę brakuje :ico_olaboga:
Jak tylko mam chwilę to staram się zrekompensować Maskowi, to że mam pracującą mamę i zabieram go w różne bajkowe i zabawowe miejsca :-D Te zdjęcia są z naszego ostatniego wyjazdu do Wisły (2 tyg temu) do Gołębiowskiego. Tam Maks miał pole do popisu, baseny , bawialnie dla dzieci ... Nie mogliśmy za nim nadążyć :ico_olaboga:

Co do rozmiarów to widzę, że nasze maluszki rosną jak na drożdżach :ico_szoking:

Mery, co do mojej pomocy przy okiełznaniu Kornelka, niewiele Ci pomogę. Chyba są jeszcze za mali na "tresurę" :-D Mają chłopaki charakterki więc trzeba starać się pokazać kto tu rządzi, ale czy to zawsze się da? No i kto naprawdę rządzi ....? :ico_oczko:

Macie jakiś telefon do Iwci? Napiszcie jej smsa, bo się martwię dlaczego do nas nie zagląda :ico_olaboga:

U mnie też pogoda do du... . Raz słońce, za chwilę wieje, potem pada i tak w kółko. Babcia siedzi dziś z Maksem w domu a ja właśnie pracuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 mar 2008, 15:30

hej, my po rehabilitacji, wieje jak siemasz ten mój sej to taki lekki :-D
Rózysia była zmęczona i nie chciała współpracować, ryła co chwilkę ;-) albo przyzwyczaić się musi :-D najważniejsze, że nie jest jakoś źle - da się "naprawić" :-)

Nellu, nie mam zdjęć :( poproszę ładnie :-)

Nie wiem czy pisałam Lila jest taka spryciula, włazi na okno (parapet) po krześle na stół, na ławę z podłogi choć ostatnio nie wyrobiła się biedna i ma małe otarcie pod okiem, poza tym staje na poręczy od łóżka i puszcza ręce, nie wspomnę, że cyrkowe sztuczki robi np. Bartek stojąc bierze ją za stopy a ta staje na nich, bez trzymanki i ręce do góry :-D oczy w d... trzeba mieć ;-) a taka grzeczniutka i spokojna była :-D gada coraz więcej, wszystko powtarza... np. jak Róża ryczy, to ta leci do mnie i mówi "dzidzia pacie" a do Różysi - "nie pać" albo po imieniu "Róa" :-D

ale się nachwaliłam :ico_wstydzioch: kochane, nie czytam więc tylko tak wtrącam co u nas, bo tęsknię i chcę byście wiedziały, że żyjemy ;-)

p.s. biorę tabletki anty wsio jak w zegarku - a tu kurde od 2 dni zero @ :ico_smiechbig: :570: :065: jakbym zaciążyła to najpierw bym padła a wtedy Bartek przenosi się już na zawsze do drewutni :-D

[ Dodano: 2008-03-13, 14:32 ]
a i Lila nosi 80-86 nic na 92 z bielizny jeszcze nie ma ;-)

buty ma 21 - teraz kupuję 22/23

Róża nosi 62, powoli 68 :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 mar 2008, 16:26

teraz się zastanawiam jak to możliwe,że mój Joachim nosi ubrania 86-92 i większe,ma 85cm a buty tylko 20 bo 21 za duże?Wydaje mi się na oko proporcjonalny :-D

Marittko to masz fajnie z tym gadaniem Lilci.Mój Joachim to więcej po niemiecku gada niż po polsku.Ostatnie co mu fajnie i zrozumiale wychodzi to mocne i twarde "TAK"
Różuś się przyzwyczai?Może ją boleć ta rehabilitacja i dlatego płacze?

pouciekałyście...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 mar 2008, 16:29

ja jestem, bo zadziwiająco zgrane śpią :-D

sprostowanie bo sprawdziłam, buty mamy 20... więc muszę chyba 21 kupić a ja już 22/23 szukam :-/

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

13 mar 2008, 16:30

Nellu, Ty już lepiej na figurę nienarzekaj :ico_nienie:

Maritko, jak miło Cię widzieć :-D
Ja widziałam na własne oczy jak Bartek postawił sobie Lilę stopami na swoich dłoniach :ico_brawa_01: Zrób zdjęcie i przyślij wszystkim bo to jest naprawdę niezły numer :-D
I fajnie, że Lila taka rozgadana, pamiętam, jak mówiła przy nas "Muzinek" To chyba jest najbardziej rozgadanym dzieckiem z naszego forum.
A ja czekam z utęsknieniem kiedy Jas zacznie gadulić, pewnie poczekam długo tak jak i na chodzenie, ale cierpliwa będę :-D

Buziaki dla Twoich księżniczek :***

[ Dodano: 2008-03-13, 15:32 ]
Dziewczynki mają mniejsze stópki - kopciuszki takie :-) A chłopaki mają kajaki :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 mar 2008, 16:43

Hej juz przyszłam z przedszkola :ico_szoking: jak tam wieje. spadam bo mi mała grzebie wkoszu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

13 mar 2008, 16:45

no to dobrze, że nie wychodziłam jak tak wieje!
ale jak się dzień bez spaceru dłuży, i dziecko moje marudne :ico_olaboga: A tu ponad 2 godz zanim tatuś przybędzie z odsieczą...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 mar 2008, 17:37

Eluś chłopcy kajaki? Moja ma stópkę ponad 13 cm :ico_szoking: A ciuszki to różnie generalnie 86 bo zawsze kupuje jednej firmy, ale zdarza się że 92. Też ma 85 cm.

Upiekłam dziś biszkopta, dodałam jogutru i co tam mi podeszło :-D muszę odobić te zgubione kg :ico_oczko:

Ile wasze maluchy śpią za dnia? Moja coraz mniej, od kilku dni max 30 minut. A dziś jak wstała o 9 to jeszcze nie spała, łazi i psoci.

Eluś Wiki też nie gada :-D jakieś tak pojedyńcze słowa, reszty nie kapuje :ico_oczko: ona jest myślicielem :-D

Pocieszę Was że taka pogoda ma być do soboty, potem troszke cieplej, ale koło przyszłej środy może nastąpić powrót zimy :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 mar 2008, 17:52

Asiu niestrasz tą zimą :ico_nienie: i co do tego biszkopta dodałas jogurtu to co ci z tego wyszło. Mnie też nosi wiecznie bym tylko jadła te słodkości już dziś całą czekolade zjadłam 4 jabłka, princesse teraz jem paluszki i juz nie wiem co jeszcze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-13, 16:54 ]
aaaaaaaaa moja też teraz chodzi marudna bo spała od 11 do 14 i już nie więc chyba jeszcze jedna drzemka by jej się przydała oczywiście nie o tej porze :-) teraz to musi wytrzymać do wieczora ale mama zaraz ma przyjść z bratankiem to będe miała urwanie głowy z trójką :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość