Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 lis 2007, 00:43

Co do wózków.. czy w Polsce także są tak niezwykle modne jak i nie praktyczne wózki na trzech kołach? W Londynie co druga angolka posiada taki wózek. Może i fajnie wygląda ale jest niestabilny. Sama będę kupować od znajomej, której półtorarocznym synkiem się zajmuję. Mówiła, że wózek jest prawie nowy, że mało go używała, gdyż mały odkąd nauczył się chodzić to tylko na piechotkę wszędzie bądź samochodem. A sprzeda mi go 3 razy taniej niż go kupiła więc naprawdę mi się opłaca. :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 lis 2007, 00:48

Co do tych trójkołowców to jakos nie jestem przekonana :ico_noniewiem: W sumie tak duzo to ich nie widze.
CleoShe, pewnie jak masz okazję i w dobrym stanie to kupuj. :-)

ja uciekam spac, czas najwyższy, jutro znowu będę niewyspana :ico_spanko:

Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 lis 2007, 00:59

Madziarka, pewnie, że pora do spania. U mnie godzinka do tyłu więc ja dlatego często tak późno tu widnieję.. Ale też idę już spać. Dziś się wyśpię bo mam całe łóżko dla siebie - .mój Rafał nockę w pracy zalicza. Choć i tak wolę spać we trójkę :ico_ciezarowka:
Dobranoc i do miłego.. g:)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

26 lis 2007, 01:00

Hej kochane ale sie rozpisałyście :ico_olaboga: ,jak na niedzielę to nieźle :ico_brawa_01:
Ja tylko wpadłam powiedzieć dobranoc,a jutro doczytam co tam nagryzmoliłyście :-D

Słodkich snów :-)
papa

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 lis 2007, 01:04

Madziarka, pewnie, że pora do spania. U mnie godzinka do tyłu więc ja dlatego często tak późno tu widnieję.. Ale też idę już spać. Dziś się wyśpię bo mam całe łóżko dla siebie - .mój Rafał nockę w pracy zalicza. Choć i tak wolę spać we trójkę :ico_ciezarowka:
Dobranoc i do miłego.. g:)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2007, 01:09

Ja pobiegłam na gotowe na wszystko, nie obejrzałam pierwszego odcinka... to w ogóle pierwszy którego nie obejrzałam-zasiedziałam sie przed komputerem! tez już sobie idę... ale najpierw prysznic... marze o nim po prostu... mrrr
CleoShe jak sie opłaca to kupuj, Kubie się takie podobają, ale one są diabelnie drogie, poza tym taki tradycyjny wózek wydaje mi się być, przytulniejszy i w ogóle jakis taki przystępniejszy pod wieloma względami... a co myslicie o pościeli do wózeczka??? zostawiam was z tym pytaniem, pewnie do jutra :ico_oczko:
dobranoc

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 09:32

Hej Dziewczyny!!

No pieknie zescie wczoraj naskrobaly... :-)

Ja wczoraj wieczorem nie mialam juz sily do Was zajrzec, robilam porzadki z tymi szafkami w kuchni, ale juz wszytsko poukladane.

K@tk@,

Super Twoja siostra wyglada i bardzo jestescie podobne do siebie!!! :ico_brawa_01:


Justyna,

Naprawde na Twoim miejscu to ja bym Kubie porzadne lanie sprawila, a nie podawala kolacje, oj popamietal by ten wieczor conajmniej na kilka lat. :ico_zly:
Swoja drogą (też już kiedys byl ten temat...), tez bym nie chciala zeby mi Tesciowa kupowala ciuszki w swoim guscie. Mnie moja dala kase i za to kupilam to co chcialam!!

Jeszcze wczorajszy news, Tesciowa zafunduje nam szafe!!! :ico_szoking: No to ten wydatek mamy z glowy, za ta kase kupimy sobie juz teraz stol i krzesla do kuchni!!
Bardzo mnie tym zaskoczyla :ico_szoking:

Jeśli chodzi o wozek to ja juz praktycznie wybralam, ale jeszcze nie do konca, waham sie miedzy dwoma, ale juz Wam kiedys pokazywalam...

Jesli chodzi o pakowanie torby, to bede juz miala napewno przed Swietami wszytsko gotowe, bo nie wiem czy nie pojade do rodzicow i na wszeslki wypadek musze miec wszytsko ze soba..... jakby sie komus zachcialo wyjsc wczesniej :ico_nienie:

Zycze milego dzionka!!

Buziaczki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 lis 2007, 09:45

Cześć dziewczyny co do śpiworka to ja właśnie mam taki podobny i jest bardzo praktyczny bo wtedy nie trzeba już kocami okrywac a w póżniejszym czasie jest fajny na sanki.Piszecie tez o wózkach ja niestety mam po Julce jak znajde jakieś zdjęcie to wkleje mi osobiscie się nie podoba i jest ciężki ale na zime fajny bo jest dziecko w nim tak qwysoku i nie wieje tak mocno a na dodatek góre można sciągnąć i dzidzie do domu w niej wnieść :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 09:50

aaa ... co do spiworka, to ja dostalam taki "z raczkami" i mysle ze mi sie przyda, mnie sie wydaje ze zawsze lepiej jak dziecko jest "zapakowane" w spiworek, spod koca to moze sie szybko wybrzebac i trzeba bedzie bez przerwy przykrywac, zeby nie zmarzlo!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2007, 10:03

Oj naprawdę dużo miałam czytane, a przecież jeszcze o 19-tej byłam, coś dłuuugi wieczór spędziłyście przed klawiaturą :-)
To teraz zabieram się za odpisywanie

Madziu wózek w sumie to do końca niewiem jak będzie bo teście chcą mi kupić ale jest sprawa taka że ja sobie właśnie go nie wybiorę :-| chociaż mój MArcin by z nimi napewno pojechał i wybierał (bo oni to chcą kupić dopiero jak się urodzi, przesądni są) a on ma podobny gust do mojego, ale mi wózek odrazu nie jest potrzebny więc może jeszcze namówię ich na zakup z allegro http://www.allegro.pl/item270435264_woz ... olia_.html kolor nr4 podoba się i mi i Marcinowi :-) ale co z tego będzie to się okaże jak wrócą z Włoch, a to już za dwa tygodnie. Pas mierzyłam podobnie jak dziewczyny za wysokości pępka. A co do śpiworka to myślę że kombinezonik i ciepły kocyk wystarczy w zupełności bo to już mam ale jeżeli Ty byś musiała i tak kupować to może i warto się skusić na ten śpiworek bo ładniusie.


k@tk@ brzuszek siostry naprawdę super i na tych zdjęciach wyglądacie normalnie jak bliźniaczki, nie ma co siostry się nie wyprzesz :ico_oczko:


Justyna oj Kuba nabroił i ja tak samo ja Madzia i Gosia nie dałabym swojemu kolacji jakby mnie do tego stopnia zdenerwował. Królewską pościel to kupują Ci co mają za dużo pieniędzy i nie mają na co wydawać, a przedewwszystkim chcą się pochwalic przed znajomymi co to oni nie mają.


CloShe to Cię czekają naprawdę poważne zakupy i to na sam koniec, powoli możnaby kompletować, bo później Tobie z brzuchem pod brodę :ico_oczko: coraz ciężej będzei się ruszać a chyba byś nie chciała żeby Twój wybierał za Ciebie wszystko, no i torba spakowana też lepiej żeby czekała bo teraz to już w sumie nic nie wiadomo co i kiedy. Ale dzieci w tym Londynie to naprawdę ubierają, jak wogóle można być takim bezdusznym, a później tylko pakują w te biedne dzieciaczki antybiotyki. Wózki trzykołowe są faktycznie drogie ale jeżeli masz okazję kupić w dorym stanie za małe pieniążki to czemu nie :ico_haha_01:

Gosia no to :ico_brawa_01: dla teściów że tak wspaniałomyślnie pomyśleli o tej szafie, zawsze kasa się teraz przyda bo wydatków nie mało.
mz74 pisze:pojade do rodzicow i na wszeslki wypadek musze miec wszytsko ze soba

jak dobrze pamiętam do rodziców do Kielc :-) to może w szpitalu się spotkamy :ico_oczko: ale lepiej niech jeszcze maluszek poczeka trochę


trochę się nazbierało teraz :ico_kawa: i jakieś śniadanko bo już mi po brzuchu jeździ

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość