Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 lut 2008, 13:37

a tam puste, ja włożysz wszystko to nie bedzie takie puste :ico_haha_01: a że dzidzi będzie brakowało no to misia włóż albo lale narazie hihihi , ja też bym chciała zrobić pokoik małej, narazie my tam mamy sypialnie, musze wywalić wyro i wstawić tam komode z ciuszkami i rozstawić łóżeczko ale właśnie mam kłopot z naszym wyrem, nie mamy schodów na piętro a do salonu mąż nie chce dać bo będzie brzydko wyglądać,mówi że nie będziemy spac w salonie, ale chyba będzie musiał ustąpić narazie do czasu aż schodów nie zamocuje, on myśli że zdąży przed porodem, zanim wyjade do szpitala ale coś w to wątpie :/

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

08 lut 2008, 14:07

emilia7895, kamila napisała o tej bakterii, z tego co pamiętam, położna mówiła, zeby od razu mówic w izbie przyjęc, jesli któras to dziadostwo ma, wtedy i mama i dzidzius dostaną antybiotyk (jesli czegos nie pomerdałam, to jest to ampicilina)

My łózeczko mamy złożone, nie rozkładam, bo do niego mam tylko materac, resztę rzeczy mąż kupi. My na razie wynajmujemy dwupokojowe mieszkanko, więc moj problem polega na tym, ze nie mam duzo mebli (a nie chcę kupowac). Zastanawiam się, gdzie położę ubranka dla maleństwa :ico_olaboga:

basia24 pisze:Czy wasze dzidzie juz teraz sa bardziej grzecze czy szaleja?

Moja różnie, wczoraj w nocy przytuliłam się do pleców męża i nasza córcia zaczęła tak fikac, ze mąż nie mógł zasnąc, bo wszystko czuł. Na dodatek potem dostała czkawki, więc obydwoje nie zasnęliśmy szybko.


Mam nadzieję, ze z Asi synek wkrótce będzie w domku. Jejku, ile ona teraz ma stresu
:ico_placzek: Naprawdę, nie wiadomo, jak ją pocieszyc.

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 lut 2008, 14:41

Biedna Asia :ico_placzek: ja jakoś wyszłam z założenia , żei ona i jej dzidziuś maja sie świetnie, a to przecież rzeczywiście było bardzo wcześnie :ico_noniewiem: Ale na pewno wszystko się dobrze skończy! Narazie dzidzius musi nabierać sił, rosnąć i być pod stałą obserwacją lekarzy, wiec dobrze,ze go trzymają na OIOmie , tam jest non stop fachowa opieka i na pewno nic nie przegapią !A jak tylko dzidziuś nabierze sił to go oddadzą mamusi i będzie mogła się nim cieszyć do końca świata! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napiszcie jej,ze wszystkie ciocie z TT 3mają kciuki, wiec na pewno wszystko będzie dobrze! Musi być dobrej mysli, bo kto ma wierzyć w nasze dzieci jeśli nie my same? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam nadzieję,ze juz niedługo będą razem!

Dona, a może meble z anonsów? Nie masz pojęcia jakie rzeczy fajne ludzie oddają za grosze! Bylebyś miała gdzie wstawić :ico_oczko:

A co do łóżeczka to ja nie rozkłądam :ico_oczko: Niech ma mezuś zajęcie jak bedę z syniem w szpitalu! Przetarłąm dzisiaj okna i kaloryfery z kurzu, więc pokój jest gotowy :ico_oczko: My mieszkamy teraz w jednym pokoju, coprawda dosyć spory, ale jak się rozstawi łóżeczko to my + dzidziuś+kot+ nasze rzeczy to nie powiem,zeby było luźno :ico_oczko: Ale juz niedługo się wyprowadzamy na swoje, więc będę sobie mogła wszystko poukładać tak jak będę chciała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dostałam wczoraj wielką pakę od szwagierki ze stanów z ciuszkami dla naszego maluszka. Ona tez spodziewa się synia i wszystko kupuje podwójnie ! :ico_oczko: Normalnie ciuszki sa przeurocze, ale juz nie mam siły ich prać. Całe szczęscie są na większe dzieciątko to sobie upiorę po przeprowadzce.

[ Dodano: 2008-02-08, 13:41 ]
ale Wam tu postaw dowaliłam! :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 lut 2008, 15:02

żona a jak ty sie czujesz? szykuj sie że jutro pojedziesz albo dziś w nocy hihihi :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 lut 2008, 15:06

lalunia, a co ja się nastawiać będę skoro nic się nie dzieje :ico_noniewiem: Kasia z lutówek urodziła...to sie nie zczaił,ze to juz :ico_oczko: :ico_brawa_01: hehe myślałam,ze bedzie bardziej bolało, wiec sobie czekała w domku :ico_oczko: W koncu stwierdziła,ze sie przejdzie do szpitala zobaczyuc czy cos sie dzieje...a tu 6 cm rozwarcia :ico_szoking: 3h potem urodziła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oj jak ja bym tak chciała przegapić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 lut 2008, 15:14

to było jej pierwsze dziecko??

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 lut 2008, 15:16

nie mam pewności, bo dołączyła do nas późno... ale chyba jednak drugie...

Oj nie mów, że przy drugim gładko idzie :ico_oczko: Zostaw mi ten cień nadzieji :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Zresztą tagar rodziła pierwsze i wody jej o 4 odeszły (nic ją nie bolało), poszła do szpitala i o 9 urodziła, wiec tez nie było źle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 lut 2008, 15:25

ja tam pierwsze rodziłam 20 godzin, drugie hmm od odejscia wód 9 godz a jeśli brać pod uwage same bóle to 4 godz, a teraz jak będzie po 8 latach? nie mam pojęcie, z drugim mnie nie cięli , oby teraz też nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 lut 2008, 15:51

lalunia, o to ty już doświadczona mamuśka jesteś :ico_oczko: :ico_brawa_01: przynajmniej wiesz co i jak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 lut 2008, 16:15

żona niby tak ale każdy poród jest inny, boje sie jak przed tamtymi :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość