misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

01 lut 2009, 18:30

Witam. Dziewczyny nie wiem czy warto robić zapasy pampersów. A jeżeli okaże się, że dziecko jest uczulone? Ja miałam tak z dzieckiem, że był uczulony na oryginalne pampersy

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 lut 2009, 19:06

Ragazz moje dane się zgadzają :-D
a tak tylko ty będziesz miała córcie :-D
już myślałam, że tylko sami chłopcy będą na lutówkach :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

01 lut 2009, 20:21

hej
Ragazza u mnie też dane sie zgadzają a synuś będzie miał na imię Oskarek :-)

byliśmy na pysznej kawce i ciachu, ola zjadła 2 dziecinne pizze :ico_szoking: tylko w pizzerii san marzano jej tak smakują

manenka co do tego uwiązania przy cycusiu to teraz wydaje mi sie nie problem ale wtedy pamiętam był, ola miała np 8m-cy i chcieliśmy iśc na imprezke i zjadła ładnie kaszke na kolacje od babci ale uśpić ją bez cycusia nie było mowy. mam nadzieje że uda mi sie synka nauczyć zasypiania bez cycusia, ale okaże sie - najważniejsze żeby był pokarm i żeby ssał, bo tego ambarasu z wyparzaniem butelek i robieniem mieszanek to sobie nie wyobrażam...

a powiedzcie zamierzacie stosować diete jakąś lekkostrawną na początku karmienia? różne są na ten temat opinie a pamiętam że to była zmora mojego karmienia że tak mało mogłam jeśc i ciągle byłam zła i głodna...teraz chyba poza smażonym, wzdymającym i cytrusami będę jadła wszystko...

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

01 lut 2009, 20:57

Ragazza, zgadza się :) synek będzie miał na imię Antoś :)
a co do pampersów..narazie kupiłam Pampersy, chyba 43szt za 25zl i dzisiaj na allegro kupilam pampersy Libero - 140 szt za ok 50 zł, naprawdę tanio. jeśli Mały nie będzie na nie uczulony to chyba będę je kupować, bo naprawdę warto :)

PIELUSZKI PRZYWIEZIONE Z NORWEGII. manenka, Ty chyba takie bedziesz kupowac, tak? :)
Ostatnio zmieniony 01 lut 2009, 21:02 przez niktusia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

01 lut 2009, 20:58

Ragazza bylam dzis w Realu i nie ma jeszcze tej promocji, za to w Tesco jest i kupilam 3 mega paki po 90 sztuk za 37,99
by nie bylo dzidzi uczulone b ja juz mam zapasy pampkow konkretne.
a co do laktatora to mi wszyscy chwala z philipsa avent ale reczny. on 130 zl kosztuje i ponoc swietnie sciaga mleko. nie trzeba sie z nim duzo napracowac a mleczko ladnie splywa no i jest niedrogi. w sumie to juz sama nie wiem i chyba poczekam i zobacze jak sie bedziemiala sprawa z moimi cyckami.
Beatris60 pisze:najważniejsze żeby był pokarm i żeby ssał, bo tego ambarasu z wyparzaniem butelek i robieniem mieszanek to sobie nie wyobrażam...

dokladnie tak samo mysle. ile to mniej zachodu i roboty dla mam jak sie karmi piersia. no i zdrowo dla dziecka. oby pokarm tylko byl no i oby nasze dzieci nie byly uczulone na zadne bialko czy cos :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
...teraz chyba poza smażonym, wzdymającym i cytrusami będę jadła wszystko...
_________________

ja mam tak zamiar wlasnie zrobic. :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

01 lut 2009, 23:01

No to uaktualniona juz lista :)

4 LUTY Beatris60 czeka na synka Oskarka
8 LUTY jedwabna czeka na synka Dawidka
15 LUTY manenka czeka na synka Michaela
21 LUTY Ragazza555 czeka na córeczkę Emilkę
28 LUTY niktusia czeka na synka Antosia

jedwabna pisze:za to w Tesco jest i kupilam 3 mega paki po 90 sztuk za 37,99

no to musze sie przejechac ale to z P bo akurat odemnie Tesco to na drugim koncu Kraka

a przywiezlismy dzisiaj juz wózek od tesciów :-)

noi chyba w tym tygodniu ustawie juz łóżeczko na swoim miejscu :-)

Beatris60 pisze:zamierzacie stosować diete jakąś lekkostrawną na początku karmienia?

chyba tak i własnie miałam jutro poczytac na necie co lepiej nie jadać a dieta sie przyda trzeba zbędne kilogramy zrzucic :-D

jutro sobie kupie kolke bo mam straszna ochote na nia a po porodzie to sie chyba długo jej nie napije i wcinam tez na zapas pomarancze :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lut 2009, 00:07

Ragazza555, :ico_sorki: :ico_sorki: dziękuję za listę :-) na maluchach juz zmieniłam pierwszą strnkę i oficjalnie czekamy na Was i Wasze Szkrabiki :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 lut 2009, 01:59

ananke pisze:na maluchach juz zmieniłam pierwszą strnkę i oficjalnie czekamy na Was i Wasze Szkrabiki :-D

ale fajnie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazza555 pisze:noi chyba w tym tygodniu ustawie juz łóżeczko na swoim miejscu :-)

super :-D :ico_brawa_01:
u mnie już od świąt stoi :-)

jedwabna pisze:a co do laktatora to mi wszyscy chwala z philipsa avent ale reczny. on 130 zl kosztuje i ponoc swietnie sciaga mleko. nie trzeba sie z nim duzo napracowac a mleczko ladnie splywa no i jest niedrogi

właśnie ja mam taki :-D

http://www.allegro.pl/item536865553_lak ... ecany.html

niktusia pisze:manenka, Ty chyba takie bedziesz kupowac, tak? :)

ja bede pampersa używać :-)

Beatris60 pisze:a powiedzcie zamierzacie stosować diete jakąś lekkostrawną na początku karmienia?

ja nie będę jeść tech produktów które wywołują u mnie wzdęcia i sama się po nich męczę
a z resztą się zobaczy w trakcie karmienia, bo teraz nie jestem w stanie stwierdzić jaki produkt zaakceptuje Mike , a jaki nie
po prostu jak od czegoś go brzuszek będzie bolał to to odstawi i tyle :-D

dobranoc

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 lut 2009, 09:43

Ragazza555 pisze:jutro sobie kupie kolke

wiesz jak mnie wieczorem za colą nosiło???? szok :ico_szoking: te z dziś kupie i wypije :ico_haha_01:

ja już dziś i jutro na diecie lekkostrawnej musze być, postaram sie....

ananke pisze:na maluchach juz zmieniłam pierwszą strnkę i oficjalnie czekamy na Was i Wasze Szkrabiki

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziękujemy

manenka pisze:u mnie już od świąt stoi

u mnie też :-)

manenka pisze:po prostu jak od czegoś go brzuszek będzie bolał to to odstawi i tyle

tylko mi było bardzo ciężko stwierdzić od czego...bo ból brzuszka przecież nie od razu po zjedzeniu występuje...

mam nadzieje że pójde dziś do fryzjera - musze zadzwonić do niej bo w domu farbuje i zapytać czy zdrowi u niej wszyscy - może przesadzam, ale pojutrze cc i nie mogę ryzykować przeziębieniem czy grypą. oby byli zdrowi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 lut 2009, 11:52

ananke pisze:na maluchach juz zmieniłam pierwszą strnkę i oficjalnie czekamy na Was i Wasze Szkrabiki

no to super już możemy się rozpakowywać :ico_brawa_01: :-D


Beatris60 pisze:wiesz jak mnie wieczorem za colą nosiło???? szok te z dziś kupie i wypije

a ja chyba przełoże na jutro bo jutro rano ide robić morfologie i mocz to moze jednak lepiej nie jakoś sie ten jeden dzien przemecze :-D

a to mój wozeczek złożony dzisiaj :ico_haha_01:
oczywiście pierwszy pasażer nie dał się wygonić i musiał być na zdjęciu :-)
Obrazek

a manenko wiesz może do czego jest ten sznureczek bo sie zastanawiałami jakoś nie mogę załapać ?

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość