Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 wrz 2007, 21:26

No no widze że tu automania hehe...

A mi to dziewczyny nie macie czego zazdrościć, bo mamę ma 200 km a teściowa hmmm... z teściową słabiutki kontakt, właściwie zerowy.

mamcia zdrowiejcie zdrowiejcie kobitki...

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

10 wrz 2007, 21:30

indigo nie stresuj sie ja tez bez mamy a tesciowa pracuje roznie hehe wiec tez nie pilnuje wogole czasem od wielkiego dzwonu jej podrzucamy ona s sumie chce pilnowac ale mi jej zal jak ma wolny dzien niech lepiej tez odpocznie :ico_sorki:
natka jak noga???????????????????????

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 wrz 2007, 21:46

hej kochane no widzę że temat autek na tapecie:) no mój grat mam nadzieję jeszcze pojeździ do przyszłego roku a potem jakiś kredycik no i coś trzeba będzie kupić... Natalko gratuluję zakupu:)
ja jutro mam lot główną instruktorką w firmie kurcze i się streuje trochę, zaraz do zeszytów siadam bo na brefingu może być ciężko...
dziewczyny macie jakiś sposb na rozwolnienie u malucha, ucze już ze 2 tyg ma po 4 kuki dziennie lekarka mówi ze jest zdrowy i żebym smekte dawała ale to nie pomaga no i co mam robić? gdzieś moja mama wyczytała że to moze być od ząbkowania jak myślicie? bo zęby idą napewno...
ja to bym chciałą zeby nie takie lenistwo ogarneło i żebym miała trochę czasu a wogóle to marzy mi się cała doba w samotności, żebym tak miała czas na wylegiwanie się w wyrku na depilacje nóg haha na poożenie maseczki na twarz na małe ćwiczonka i tp ojoj ale by było super...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 wrz 2007, 21:57

LEMONII 24, witaj
spróbuj moze maluszkowi dac deserek z lesnych owoców, u Fillipka od nich zatwardnienie

A moja mama jeszcze wnuka nie widziala, tylko na zdjeciu, chociaz tak daleko nie mieszkajakies 500km, ale paszportu niema i nie wyrabia :ico_puknij: moze ja niedlugo pojade
to odpoczni sie

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

11 wrz 2007, 01:14

lemoooooooooooooo zgadza sie mojej kolezanki maly jak zabkowal to robil i po 5 kupek dziennie tyle ze trzeba bylo dawac wlasnie deserki na zestalanie stolca na hipowskich jest napisane ktore to i wody dawac hihi i jald wtedy wiecj...a i uwazaj na dupcie bo wtedy bardziej narazona na odparzenia...trzyam kciuki za twoj lot kochana
lulu no to czas najwyzszy...na spotkanko...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 wrz 2007, 07:45

witajcie z rana:) tak Lemo... niestety od zabkow moga byc biegunki...najlepiej by chyba bylo, jakbys miala suszone jagody... i taka herbatke podawac kornelkowi...no ale jesli nie masz, to chyba tak jak pisala elwira... te deserki...
natashka, gratuluje nowej bryczki :ico_brawa_01:
Lulu masz bardzo cierpliwa mame :ico_haha_02: pol roku nie widziala wnuka... :ico_sorki: ale jaka bedzie milosc od pierwszego wejrzenia jak zobaczy fifka na zywo :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 wrz 2007, 09:25

lemoo ale dalaas mi sie rozmazyc z ta maseczka hihiih to ja bym chetnie zaraz po jedna siegnela ale kurcze sprzatanie mnie czeka :ico_olaboga: a kupeczki tak jak mowisz od zabkow, i deserki podawaj a maly napewno sie ucieszy na deserki hihihihih
chetnie bym zrobila zdjecie i wkleila wam jaki to balaganiec panuje wokol ale tak sie wstydze ze do grobu schowam ze soba te zdjecia jako tajemnice hihihih

natashko
no to gratuluje udanego zakupu! a widzisz, tyle sie martwilas!'

a jesli o zdrowko chodzi to ja sie czuje juz znakomicie, az za dobrze hihih bo czekam mnie pochorobowe- poszkoleniowe-po niemaczasowe sprzatanie.....jakbym oprozniala graciarnie..........

[ Dodano: 2007-09-11, 09:26 ]
no to ide sprzatac bo mnie sumienie i oczy katuja.....

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 wrz 2007, 11:02

Czesc laski!
Natashka gratuluje zakupu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no widzisz..a obawiałaś się, ze niekupicie :ico_oczko: aha no i fajnie, ze nózka juz dobrze :-)
Mamciu ja nawet nie wiedziałam , ze choróbsko Was wzięło :ico_szoking: ale dobrze, ze juz idzie ku poprawie. Sprzątanko..hmm tez muszę się zabrać.. podłogi pozmywać, prasowanie zrobić, bo dziecka juz nie mam w co ubrać :ico_haha_01:
Lemoo ja tez się rozmarzyłam o maseczkowaniu, depilacji.. mogę sobie zaundować jedynie po 22 kiedy mała śpi, ale wtedy to juz są fajne filmy w TV albo poprostu padam na twarz po całym dziu.
Zazdroszcze tym, które mają komu dziecko sprzedac na godzinkę dwie.. My w Wawie prawie nikogo nieznamy komu by mozna oddać pod opiekę, a moja mamamieszka 500 km od Wawy, a teściowa 460 km w przeciwnym kierunku tyle,ze teściówka nie zajęła by się małą..ja nawet zyczeń nie słyszałam po urodzeniu, więc oczym tu gadać... Więc jak gdzieś musimy coś załatwić, to z mała jedziemy. Na szczęście w foteliku jest grzeczna, w p[odrózy śpi, więc luzik :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 wrz 2007, 12:00

MamciaKochana, oj cos o tym wiem,
balagan mam a mi sie nie chce tylku ruszyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

11 wrz 2007, 13:16

lulu kochana wiesz nawet te 2 godziny to faktycznie czasem pomoc boza bo bez dziecka altwiej pozalatwiac rozne sprawy...coz keidys tobie etz popilnuje ktos:)moge ja...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości