NICOLA_1985

23 maja 2010, 18:58

Nicola, a to na pewno nie Twoja siostra na zdjęciu z Karolą :)
nie to na pewno moja mama moja siostra ma tak jak ja ciemno brązowe włosy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 maja 2010, 19:40

:-D

NICOLA_1985

23 maja 2010, 23:03

o raju... jutro do szpitala... trzymajcie kciuki , żeby wszystko było ok... :ico_sorki:
ja mam stresa jak nigdy do tąd... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 maja 2010, 00:03

NICOLA_22, wow to juz jutro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&
u mnie cisza :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 maja 2010, 08:12

Nicola, ogromne kciuki!!! Będzie dobrze!!! Jesteś gotowa??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 maja 2010, 10:17

witam :-)
no dzis sie wyspalam :ico_sorki:
moge isc rodzic :ico_oczko:
jutro wizyta u poloznej :ico_noniewiem: pewnie zmierzy cisnienie i umowi na masaz szyjki 5 dni po terminie :ico_noniewiem:
obym nie doczekala :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 maja 2010, 11:56

cześć dziewczyny, już prawie wszystkie jesteśmy na końcówce, więc po kolei będziemy się wykruszać,
Nikola trzymam kciuki, będzie dobrze, ja też już się nie mogę doczekać...
Ale jedno jest pewne [rędzej czy później wszystkie urodzimy...
pozdrawiam Was serdecznie...

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

24 maja 2010, 13:52

NICOLA_22, po pierwsze trzymam kciuki. Będzie dobrze.

Przepraszam wszystkich , ze tak długo się nie odzywałam, niestety ciągle jakies problemy. Ciśnienie nadal skacze, dostaje leki na obnizenie. Co do cc jeszcze nic nie wiadomo , bo jak powiedzial ginekolog okaze się przy porodzie. ( niestety źle wybrałam ginekologa) patrzy tylko na kasę. Moje samopoczucie nie za dobre , w nocy spac nie umiem, duszno , kręgosłup boli i brzuch:( Ledwo co się kulam. A o porodzie to nawet nie chce myśleć , strasznie się boję:(:( chce miec pewność , ze z moją kruszynką wszystko dobrze. W kazdym bądz razie wizyte ostatnia( chyba) mam na 2 czerwca. I prawdopodobnie od razu do szpitala zdjąć szwy a jak ginekolog twierdzi bo zdjęciu pojdzie szybko. mam nadzieje ze cisnienie sie obnizy bo jak nie to musze zadzwonic do lekarza. pozdrawiam wszystkich. oppowiadajcie jak tam u was? jak sie trzymiecie? milego dnia

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 maja 2010, 15:50

Cześć Laski, a ja latam i latam - jeszcze tylko 2 dni do obrony zostało. Strasznie dużo drobiazgów do załatwienia mam i starsznie szybko się przy tym męczę, ale pocieszam sie, że to jeszcze tylko trochę i juz będę mogła sie skupic tylko na Maluszku i porodzie.

Mam wiesci od Nicoli - już jest w szpitalu, zrobili jej badania, czeka na wyniki. Jeśli wszystko będzie ok, to jutro będzie miała cesarkę. Jako pierwsza z nas się rozpakuje :-D No chyba że i u mmarty cos się zacznie dziać w międzyczasie, bo coś ja czuję że mmarta jest nastepna :ico_oczko: , a potem tylko czekać kiedy agniecha czy Martalka napiszą dobre wiesci :-D

Anja, trzymaj się Kochana, już tyle się wycierpiałaś. Zostało na prawdę nie wiele czasu i będziesz już tuliła swoją Kruszynkę - piękniutką i zdrowiutką! :-)

Agniecha, no urodzimy, urodzimy - to już się raczej nie wchłonie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 maja 2010, 18:32

boszzzz... jaka Martalka??? ja tam nie jestem gotowa!! aaaaaa!!! :ico_haha_01:

Póki co trzymajmy kciuki za Nicolę i mmartę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nicola, oj będę myśleć jutro o Tobie intensywnie!!


Julchik, jeszcze troszkę i zrealizujesz plan zamknięcia spraw uczelnianych :) Pięknie!!! Podziwiam!!

Anja, jeszcze troszkę... Trzymaj się. Pilnuj tego ciśnienia, żeby cię przypadkiem nie dopadł jakiś stan przedrzucawkowy czy coś!
A resztę dolegliwości bólowych, o ile są związane z ogólnym zmęczeniem organizmu a nie ciążą/brzuszkiem, staraj się olać... albo rozruszać. I odpoczywać w miarę najwięcej.
Ja wczoraj jak zleciłam mężowi wszystkie (oprócz zrobienia kolacji) czynności okołodzieciowe wieczorne, i sama poszłam leżeć, potem spać, rano czułam się o wiele lepiej. Teraz znowu doopa zbita ;) tzn pośladek i cała prawa ciała/biodro/noga/plecy bolą... ale cóż... ciało ma już dość ciężaru. co zrobić.
łażę z tym bólem już sporo czasu. I jest coraz ciężej.

Dopadło mnie jakieś przeziębienie (gardło, kichanie).. Bartka chyba też, bo padł dzisiaj po przedszkolu i śpi :ico_noniewiem: Jak nie mój energiczny Bartuch tylko jakiś flaczek. Dobrze, że gorączki nie ma...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość