Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 lut 2009, 17:14

tak jest teraz to nie przelewki, trzeba chuchać na zimne
ni dobrze, że zadzwoniłam bo jej siostra leży w domu z gorączką 39 stopni, na antybiotyku - przyjechała do mnie, także fryzjer zaliczony, można rodzić :ico_oczko: :ico_haha_01:
ten sznurek to nie mam pojęcia od czego tez się zastanawiałam
chyba do spiecia wózka po złożeniu, ale zapytam kolezanki co mi go sprzedawała, tak mi sie kojarzy...
dzis tylko jak chodze to mam wrazenie ze mi dzidzi zaraz wyleci
ja też mam takie wrażenie, szkoda że to nie takie proste :ico_oczko:

ja miałam bardzo poranione brodawki, ale nie chciałam dać małej butelki czy zastosować kapturków - posmarowałam maścią medeli (pisałam Wam o niej) i bardzo szybko pomogło. ja sie b boje że jak dziecko załapie od razu smoczek to potem nie chce sie wysilać przy piersi....bardzo dużo moich kolezanek tak miało, podało butelke żeby wygoić sutki lub zaczeło przez kapturki karmić i zaraz po karmieniu piersią było.

odebrałam małą z przedszkola, teraz obiadek jemy, cola kupiona...ale teraz mnie na kubusia wzięło i piję....kupiłam mandarynki i pomarańcze żeby sobie pojeśc bo tylko dziś i jutro mogę :ico_haha_01: skórcze mam b silne, ale pojawiają się rzadko i szybko przechodzą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 lut 2009, 17:53

skórcze mam b silne, ale pojawiają się rzadko i szybko przechodzą
jajakos to inaczej odczuwam...
a na kiedy mialas konkretnie date porodu wyliczona??

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 lut 2009, 20:13

a na kiedy mialas konkretnie date porodu wyliczona??
na 9 lutego

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 lut 2009, 20:37

na 9 lutego
_________________
no to tylko dzien po mnie a ja nie mam takich skorczy jak ty.... ciekawe dlaczego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-03, 08:56 ]
hej hej :ico_ciezarowka:
witam z rana. ja wlasnie dokanczam sniadanko.
dzisiaj z rana powtorzylismy przytulanko z moim mezem :-D
ale on dzisiaj wyjezdza i wroci dopiero w piatek...a ja jade dzis po odbior wynikow, chyba juz ostatnich i do szpitala na KTG kolejne. ciekawe jak wyjdzie... nie ukrywam ze mam cicha nadzieje ze mnie juz zostawia w szpitalu. :ico_noniewiem:

Beatris to juz jutro!!! jutro bedziesz miec juz na swiecie swojego syneczka. o rany az mnie ciary przechodza... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja juz czekam z tortem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

03 lut 2009, 11:02

czesc
ja juz po badaniach wróciłam własnie do domu głodna jak wilk i wcinam śniadanko :-)

u mnie nocka cała przespana - jak to fajnie nie byc budzonym przez zgagę :ico_brawa_01: , była tylko mała pobudka na eksmisje koteka z pokoju- wzieło go o 4 na zabawe dzwoniaca myszką

wczorajszy wypad do koleżanki mega udany, poplotkowałyśmy sobie troseczkę :-D

a ona ma ten laktator
http://www.allegro.pl/item538842264_med ... _cena.html
i jest z niego zadowolona (choć mówi ze innych nie testowała) ale sprawdza sie jej już od lipca bo nadal karmi małego cały czas odciągając a mały w tym miesiącu skończy 7 miesiąc

poleciła mi też na laktacje taką herbatkę, podobno nie jest droga a bardzo dobra, ona na początku kupowała hippa w granulkach ale mówi ze strasznie szybko jej schodziła a jest droższa ona od początku po porodzie piłą ja ok 4 razy dziennie tak przez 3 miesiące a potem to już 2 razy bo miała bardzo dużo pokarmu
Obrazek

a gdzie wy jesteście zadna sie jeszcze nie zameldowała?

Beatris jak tam dzień przed? :-)

[ Dodano: 2009-02-03, 11:03 ]
o sorki nie zauważyłam że jedwabna juz była :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-03, 11:07 ]
napisze wam jeszcze kilka rad od tej mojej koleżanki moze któras zechce skorzystać

czopki glicerynowe -podobno na początku jet problem no wiecie z czym i warto sobie 1x dziennie zapodać i miec spokój
homeorol - gdyby sie zrobiły hemoroidy
Arcalen - masc na gojenie rany
Butapirasol czopki - na krwiaka (podobno w szpitalu radzą kwasna wode w maści ale jak tu sie smarować jak ma sie nacięcie i rane)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 lut 2009, 11:42

ja nie mam takich skorczy jak ty.... ciekawe dlaczego
to każdy inaczej ma - są kobiety co chodzą m-c przed porodem ze skórczami i małym rozwarciem a i tak musza mieć poród wywoływany a są takie co żadnych skórczy, rozwarcia , nagle wody odchodzą, skórcze sie pojawiają i jest poród. nie ma reguł.

też piłam jakieś herbatki, ale chyba ułatwiające trawienie takie dla maluszków - zamiast małej żeby z mleczkiem miała.

dziewczyny, nie mogę w to uwierzyć ze to już - nie dociera to do mnie poprostu...cieszę się i boję i wszystko naraz, ale jakoś spokojna w miare jestem. pozwoliłam sobie pospać dziś do 10, pewno w szpitalu sie nie wyśpie za bardzo, mam sie zgłosić 17-18.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lut 2009, 11:50

:ico_brawa_01: :-D witam i czekam na wesci!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 11:56

Beatris60, Kochana, czekamy na wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki mocno, mocno :ico_sorki:

a jak pozostałe Lutóweczki?? :-D też juz gotowe?? :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

03 lut 2009, 12:18

mam sie zgłosić 17-18
no to już nie wiele czasu zostało :ico_brawa_01:

a wiec teraz sobie jeszcze troszeczke poleniuchuj :-)
a są takie co żadnych skórczy, rozwarcia , nagle wody odchodzą
moja mama tak miała z moim bratem i ze mną musieli jej mówić kiedy ma przec, jak ja bym tez tak chciała :ico_sorki:
a jak pozostałe Lutóweczki?? też juz gotowe??
do mnie chyba jeszcze nie dociera ze w każdej chwili moze sie zacząć :ico_szoking:
ale w sumie to jeszcze bym nie chciała bo wole byc na macierzyńskim dłużej w lecie chociaż coraz bardziej myśle o tym zeby nie wracac do pracy tylko isc wpierw na L4 apotem na wychowawczy tak do 2 lat tylko wszystko zależy jak będziemy sobie radzić finansowo

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 12:32

coraz bardziej myśle o tym zeby nie wracac do pracy
szczerze Ci powiem, że ja też tak kombinuję... tylko ja na bezrobociu, więc myślę jak tu Chłopa przekonać, żeby nie szukać pracy, noo, chyba że tylko dorywczą... :-) jakos tak ciężko myśleć o wyjściu z dfomu, kiedy malec leży i patrzy tymi jagodowymi oczkami :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość