Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lut 2008, 23:17

eve81, Szymuś ekstra wygląda! Czasem żałuję,że nie mogę Zuzi pokazać światu przez tą zimę. Ale za to jak zrobi się cieplej to nasze dzieciaczki już będą duże i fajnie będzie z nimi na spacerki chadzać.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 lut 2008, 23:18

A tak poza tym to dziś Marcelinka skończyła 5 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: więc [size=150]STO LAT DLA MARCELINKI [/size] :ico_buziaczki_big: mam nadzieje że dobrze bawi się z rodzicami w Wiedniu :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-22, 22:21 ]
Kocura Bura pisze:jak zrobi się cieplej to nasze dzieciaczki już będą duże i fajnie będzie z nimi na spacerki chadzać.
Kocura ja też już nie mogę sie tego doczekać i non stop truje głowe mężowi że trzeba spacerówke kupić :-D :-D Już widzę jak ciekawski Olo będzie się rozglądał z takiego wózeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2008, 23:22 przez eSKa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 lut 2008, 23:21

eSKa pisze:musicie przywrócić mnie do porządku :wpale:

no Eve dała Ci już lanie to ja tylko :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: żeby mi się o nie powtórzyło :ico_nienie: :ico_oczko:
no i Oluś też nieźle sobie podjada :ico_brawa_01:

wiecie moje pojenie Dariuszka przyniosło efekt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: obudził się i zrobił duuuużą kupkę, chyba mu brzuszek bolał naprawdę przez ostatnie 4 dni :ico_olaboga: ale już dobrze :-D i od razu zasnął :ico_szoking: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-22, 22:24 ]
Kocura Bura pisze:eve81, Szymuś ekstra wygląda!

no to samo miałam napisać, ale zapomniałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: po prostu extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-22, 22:26 ]
oczywiście i my życzymy Marcelince naj naj najlepszego :ico_prezent:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 lut 2008, 23:28

agnieszka01.04 pisze:obudził się i zrobił duuuużą kupkę
ostatnio chwalilam sie ze nie mamy z tym problemu ale jednak ostatnie dwa dni Olus też byl taki niespokojny, cięzko mu szła ta kupa :ico_olaboga: ale za to dziś walnął 4 :ico_szoking: :ico_sorki:

a jeśli chodzi o jedzenie to wcina prawie wszystko i duzo, a dziś zamurowało mnie jak teściowa powiedziała że zjadł słoiczek zupki a zaraz potem ona mu dała jescze mleczko :ico_szoking: :ico_olaboga: bo wyglądał jej na głodnego i podobno wypił jeszcze 180 :ico_olaboga: Jejku myślałam że ona wie że jak mały zje zupke to powinna mu ona wystarczyć na jakis czas, a nie od razu pchać mu
mleko, ja tak nigdy nie robie :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-02-22, 22:28 ]
agnieszka01.04 pisze:Eve dała Ci już lanie to ja tylko żeby mi się o nie powtórzyło
tak nieźle oberwałam ale należało mi się i obiecuje poprawę :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 lut 2008, 23:32

eSKa pisze:a nie od razu pchać mu
mleko, ja tak nigdy nie robie :ico_nienie: :ico_nienie:

oj te babcie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szok normalnie :ico_szoking: gdzie mu sie to zmieściło :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 lut 2008, 23:59

No to sie zjawilam i jak znowu mi cos zje, to chyba rozwale komputer. Co prawda oczy same sie mi zamykaja i mozgownica nie funkcjonuje juz tak jak trzeba no i do tego oczy nawalaja po wyprasowaniu sterty prania, ale mam nadzieje ze uda sie mi napisac cos sensownego, no dobra nie wymagam za wiele od siebie, bylebyscie zrozumialy :-D

Eve super zdjecie w podpisie. Szymonek slicznie wyglada! Ja uwazam ze ten pomysl ze zrobieniem sesji zdjeciowej jest super, sama tez o czyms takim myslalam, wiadomo tutaj koszt jest o wiele wiekszy. Mysle ze wybierzemy sie jak Jasiu zacznie siedziec. No a co do zakupow to poluje na spiworek do wozka, torbe do wozka, folie ochronna, no i to chyba wszystko, ale znajac swoje mozliwosci, to na pewno cos jeszcze wymysle. A i jeszcze fotelik do samochodu 9-36 kg, mam juz nawet wypatrzony, tylko troszke drogi jest wiec musze przemyslec wszystkie za i przeciw, no i Krzysiek musi mi zostawic karte kredytowa, a on jakos sie przed tym broni :-D

Kocura Bura nawet mi nie probuj wysylac dodatkowych kilogramow, ja mam wystarczajaco duzo swoich :-D Daj tym chudzinkom ktorych u nas nie brak a nie mi Klusce :-D Wiesz, ja tez bym juz chciala Jasia pokazac swiatu, wogole jak ide na spacer to jestem taka dumna ze mam taki skarb w wozeczku :-)

Mamo Zuzi co do slodkosci to ja tez chce wprowadzic jak najpozniej, ale czasami tak glupio sie czuje jak ja jem cos slodkiego a Jasiu na mnie patrzy... Normalnie mam wyrzuty sumienia :-D Jedynym sensownym rozwiazaniem wydaje sie mi zaprzestanie kupowania slodkosci i wtedy oboje z Jasiem skorzystamy. No i mialam sie zapytac jaki jest wybor sliczkow w Szwecji, bo wiesz u nas kiepsko, a Krzysiek bedzie za niedlugo bo musia jakis tam papierek podbic na granicy wiec bym mu ewentualnie kazala cos pokupywac. Na pewno NAN2 bo u nas ostatnio podrozal, juz 110 koron, paranoja. No i jak tam w wanience bylo, zmiesciliscie sie oboje?? :ico_oczko:

Kicia zdecydowanie lepiej nie szperac w internecie, czasami mozna sie przerazic, wiem cos o tym. A ile dajesz witaminki D?? Bo jezeli bardzo sie martwisz to ewentualnie zmniejsz dawke bo nadmiar moze powodowac szybsze zrastanie ciemiaczka. Odkad daje inne jedzonko to ograniczylam witaminke D. Jasiu mial obwod glowki przy urodzeniu 38, teraz ma 44.

Paulina teraz uroczyscie obiecaj ze juz nas nie zostawisz. Przyznaj sie szczerze nie tesknilas za nami?? :ico_oczko: Super ze Majeczka daje Ci tyle radosci!! Oby tak dalej :-D

Agnieszka ja widze ze Ty bylas jedyna chetna wczoraj na drinka :) No to se popilysmy razem :ico_brawa_01: A co u W.?? Tesknisz pewno, co??? Tak mysle ze musi byc dobrze bo dawno nie narzekalas :-D :-D :-D

eSKa Ja przekonam Cie po dobroci :ico_buziaczki_big:

Wogole to widze ze waszym dzieciaczkom deserek zastepuje mleczko, a u nas jest tak, zupka mleczko zastapi ale deserek jest tylko deserkiem i nawet godzinke po, albo czasami i pol Jasiu domaga sie mleczka. U nas mleczko jest 5 razy na dobe. Chociaz dzisiaj bylo 4. No i po raz pierwszy Jasiu zjadl caly sloiczek zupki bo owocki wcinal, ale warzywek jakos nie chcial. Jestem bardzo zadowolona :-D

No to zmykam spac :-D

Spijcie slodziutko

I tak nie napisalam nawet polowy tego co chcialam napisac a mialam napisane popoludniu ale ja juz po prostu nie pamietam co to bylo :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 lut 2008, 00:21

Dominisia pisze:Co prawda oczy same sie mi zamykaja i mozgownica nie funkcjonuje juz tak jak trzeba

no widać, że Nas kochasz :ico_buziaczki_big:
Dominisia pisze:No i jak tam w wanience bylo, zmiesciliscie sie oboje?? :ico_oczko:

no oczywiście ja zapomniałam o to zapytać chociaż wczoraj zazdrościłam :ico_puknij:
Dominisia pisze:Tak mysle ze musi byc dobrze bo dawno nie narzekalas :-D :-D :-D

no mam zdjęcie W. na pulpicie i tak sobię patrzę, kurcze jest mi baaaaardzo ciężko, ale wiem, że tak musi być na razie....a dziś jak Julcia z nim wieczorem rozmawiała, że bardzo tęskni i że na pewno pojedzie go odwiedzić, to mi same łzy się cisnęły do oczu.....oby te sprawy z Exem dobrze się poukładały i na pewno niedługo będziemy razem :ico_brawa_01:
Dominisia pisze:No i po raz pierwszy Jasiu zjadl caly sloiczek

no to :ico_brawa_01: dla Jasia

ja to się pół godzinki przespałam po obiadku i chociaż trzy noce ostatnie miałam do nonono to teraz się męczę.....i spać nie mogę

[ Dodano: 2008-02-23, 08:58 ]
ooooo ja się witam pierwsza :-D
nocka dobrze :ico_brawa_01: Daruś po tej kupce już spokojnie spał :ico_sorki: tylko, że obudził się o 7 :ico_szoking: teraz znów drzemkę ucina sobie :ico_haha_02:
jest taki wiatr, że znów nigdzie nie wyjdę, bo mnie zwieje :ico_noniewiem:
no wstawać śpioszki :569: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 lut 2008, 10:45

Hej,hej jestem :-D
Aga no widzisz to jednak brzuszek bolał małego i dlatego,ja tez daje dużo pić mojemu ale i tak te kupki są twarde.No i trzymam kciuki żebyście byli jak najszybciej razem,ale na Wielkanoc sie zobaczycie??

Eve też mam ten poradnik żywienia z bobovity i wiesz to ciekawe czemu ten mus zawiera gluten?? :ico_noniewiem: A tez go mam w lodówce i tez chciałam dać,napisz nam jak odpiszą Ci na tego maila,oki??

Eska pozwoliłam obejrzeć sobie zdjęcia na bobasach :-D Oluś wygląda na starszego,taki duży i jaki słodki :ico_brawa_01: Moja mama tez tak kiedyś zrobił jak Twoja,najpierw dała deserek a potem tez 180ml mleka i w nocy bolał małego brzuszek przez to.

Dominisia ja wit.D daje tylko 2 krople bo jedna to było za mało a teraz jeszcze tego mleka nie pije tak dużo.

A no i dla Marcelinki :ico_tort: wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01:

hmm..co miałam jeszcze napisać :ico_noniewiem:

Mój synuś to nielubi już mleka :ico_nienie: rano wypił 100 ml i jeszcze tyle ulał :ico_szoking: a może mu to mleczko nie pasuje :ico_noniewiem:
Ja też już niemoge się doczekać kiedy będzie tak cieplutko,nie będzie trzeba ubierać tak grubo tylko sam dresik,super,i na dłużej można wyjść.

Nasza nocka taka sobie,położyliśmy sie wczoraj wcześniej bo gdzieś tak o 22.30,pobudek było dużo,raz co dwie godzinki a raz co jedną :ico_olaboga: a o 7 już wstaliśmy,godzinę wcześniej niż zawsze a teraz mały dalej śpi.

[ Dodano: 2008-02-23, 10:12 ]
Eve wyciągnęłam teraz ten mus z lodówki i jest tam napisane produkt bezglutenowy więc chyba się pomylili w tym poradniku albo na opakowani :ico_haha_01: ale to chyba pomyłka w poradniku.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 lut 2008, 11:17

no to witam sie i ja
Szymon ucina sobie drzemke a ja w pizamie siedze przed kompem :ico_wstydzioch:
wiecie co wczoraj tez dalam malemu o 24.00 jeszcze mleko przez sen i myslalam ze czeka mnie super przespana nocka a tu nonono, o godz. 1.00 on wstaje i koniec
no przeciez mleka nie bede mu znow robic wiec probowalam go przetrzymac tak zeby sam zasnal ale co tam on wogole nie mial takiego zamiaru, do godz. 3.00 odprawial mega marude najpierw w lozeczku a pozniej na naszym lozku, zaczaj jeki, kweki, placz i wszystko po kolei az M wstal, wiec mu mowie zeby cos zrobil bo ja zaraz normalnie strace swoja ogromna cierpliwosc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
wyszlo na to ze jak Szymon lezal to ryk, a jak go posadzilam na lozku to happy, usmiech wywiniety w banana na calego i rozpoczal swoja gadke-szmadke do swojego skrawka materiału :ico_szoking: a ja oczywiscie widzac to :ico_zly:
o 3.00 juz stracilam wszystkie sily i cierpliwosc i poszlam zrobic mleko, no mysle ostatnie bylo o 24.00 wiec po 3h nastepne, no ok juz sie poddalam :ico_olaboga:
po tym mleku moje dziecko odlecialo w blogi sen a ja z wyrzutami sumienia ze poje dziecko mlekiem w nocy co 3h :ico_puknij:
no wiec dzisiaj juz tak nie bedzie :ico_nienie: jak dostanie butle po kąpieli o 19.00 to juz niech nie liczy na to mleko o 24.00 :ico_nienie: :ico_zly: taka jestem i tyle
aaaa i moj syn ma kare, za to ze tak nie daje sie mamie wysypiac ma zakaz spania na naszym lozku Obrazek :ico_oczko:
dobrze ze rano jak wstal o 6.30 to M go wzial do innego pokoju a ja moglam pospac do 9.00 :-D

dzieki dziewczynki za komplementy fotki :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

eSKa, buciki kupiłam w UK :-D

WSZYSTKIEGO NAJ DLA MARCELINKI Obrazek

eSKa pisze:zjadł słoiczek zupki a zaraz potem ona mu dała jescze mleczko :ico_szoking:


no i ja wlasnie tego przekarmiania najbardziej sie boje, moja mama zawsze sie pyta o ktorej Szymon jadł i chyba nie daje mu zjesc nic poza tym co ja jej przekaze, ale wiadomo pozniej jak zacznie juz wszystko jesc to pewnie co bedzie chcial to od babci dostanie :ico_noniewiem:

eSKa pisze:ale za to dziś walnął 4 :ico_szoking: :ico_sorki:


no i super ze juz sie nie meczy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dominisia pisze:Jasiu zjadl caly sloiczek zupki


wielkie brawa dla Jasia :ico_brawa_01:
i dla mamuski za tego mega posta :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 lut 2008, 11:41

Kicia10 pisze:ale na Wielkanoc sie zobaczycie??

no niestety to nie jest taki pewne :ico_placzek:
Kicia10 pisze:rano wypił 100 ml i jeszcze tyle ulał :ico_szoking:

mój rano mleka też nie chce...więc daję mu jabluszko i soczek albo herbatkę, a później dopiero obiad :-)
eve81 pisze:a jak go posadzilam na lozku to happy, usmiech wywiniety w banana na calego i rozpoczal swoja gadke-szmadke do swojego skrawka materiału :ico_szoking: a ja oczywiscie widzac to :ico_zly:

no jakbyś Darka mi tu opisała i :ico_wstydzioch: mnie....te dzieciaczki to jednak mają takie same humorki....
eve81 pisze:moj syn ma kare

ciekawe czy mama będzie konsekwentna :ico_oczko: ....bo mój chociaż zasypia sam to w nocy i tak w końcu trafia do mnie i budzi się w rodzic.ow łóżku :ico_wstydzioch:

a później to wkleję Wam zdjęcie jak Darek wczoraj zasnął :ico_puknij: jest rozbrajające....

[ Dodano: 2008-02-23, 10:54 ]
Obrazek
nawet go przebrać nie zdążyłam do spania :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość