Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sie 2012, 07:26

Aga26, ja z tym samym wpadam :(
Przelozmy to na jutro jak zerkalam w pogode ma byc bez deszczu :ico_sorki:

[ Dodano: 11-08-2012, 07:58 ]
Jakby ktoras tu wpadla i nie wiedziala to spotykamy sie o 12 w Silesii City Center na placu letnim przy gastronomii i placu zabaw :-) do zobaczenia

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

11 sie 2012, 21:23

cześć, :-D
kurcze ja tu wpadłam zobaczyć jak focie ze spotkania wyszly a tu klops :-D cisza :ico_szoking:
A więc dla pozostałych dziewczynek pisze, że spotkanko było i udało się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dziewczyny są super kobitkami a dzieciaczki słodziachne :ico_haha_02: i bardzo grzeczne :-) Martynka z Borysem ucięli sobie drzemkę więc mamuśki miały spokój , Hania to aniołek tylko się uśmiechała, a mój Kubulo na początku ok a potem zaczął marudzić. Niestety ja tylko godzinkę posiedziałam bo mąż został ze starszym synalkiem a postawiliśmy dobudówkę i mężu teraz ociepla więc miał robotę. Poza tym obiadek trzeba było jakiś dobry zrobić bo w ciągu tygodnia jemy obiadki z zakładowej stołówki więc w weekendy nadrabiamy domowym jedzonkiem :-D
Tak czy siak bylo super i mam nadzieje ze będzie jeszcze okazja żeby się spotkac :-) Może następnym razem pogoda dopisze i będziemy mogły strzelic sobie jakiś spacerek :-) No i na pewno wtedy tak to zorganizuje żeby zostać dłużej :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sie 2012, 21:36

Witam się i ja :-)
Pogoda zrobiła mega psikusa ale wybrnęłyśmy z sytuacji spotykając się w centrum handlowym by uniknąć deszczu. Stawiłyśmy się początkowo w składzie: Aga26, eSKa, Beatka78 i ja. Po długim wyczekiwaniu znalazłyśmy zgubę - nostromo20 z Filipkiem ;-)
Było naprawdę super ! dziewczyny są mega sympatyczne, a dzieci zadowolone. Każde inne ale równie cudne i kochane :-)
Jestem za tym by organizować częściej takie spotkanka, bo naprawdę warto !
A poniżej obiecane zdjęcia (Beatka78 ma resztę)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 sie 2012, 23:13

zdjecia super

wszystkie nasze dzieci super grzeczne sa

dzieki dziewczyny za swietne spotkanie !!!

zdjecia wrzuce jutro

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

11 sie 2012, 23:25

a co to nikt poza nami już tu nie pisze nic?? :(
zguba się melduje, czyli ja :-D cóż, po wielu przygodach i perypetiach dotarłam dziś w końcu do was, a już się pogodziłam, że nic z tego :ico_noniewiem: dla niewtajemniczonych, którzy czytają: miałam kłopoty z netem wczoraj wieczorem i dziś rano i nic nie wiedziałam o zmianie miejsca zbiórki, więc jak ciele podreptałam pod bramę zoo. następnie złaziłam pół parku w nadziei, że może znajdę forumowe mamy i dzieci. ale gdzie tam, wkurzona wróciłam do auta, mężu pyta: to może w ramach rekompensaty podjedziemy do Silesii połazić? po przybyciu na miejsce udało mi się połączyć z netem i bach - czytam na forum, a następnie na fejsbooku, że spotkanie jest... w Silesii :ico_szoking: tak oto w końcu się spotkałyśmy :ico_sorki: alleluja, cała złość od razu minęła :-D dziewczyny jesteście super :ico_brawa_01: dzieciaczki też :ico_brawa_01: kurcze, fajnie tak pogadać i poobserwować, jak różne są nasze dzieci, mimo że wszystkie były przecież z jednego miesiąca :ico_oczko: szkoda, że z eską nie udało mi się spotkać...
dzieci naprawdę przesłodkie - Hania jak laleczka, Borysek wcale nie taki klocek jak sobie wyobrażałam :ico_oczko: , a Martynka ma te no... wiecie co, w oczach :-D
aha - Aga26, Karolek pozdrawia Twojego męża :ico_smiechbig:

[ Dodano: 11-08-2012, 23:28 ]
a ja jeszcze na wieczór odkryłam coś ze zdziwieniem, otóż po całym długim i pełnym wrażeń dniu, gdy zasiadłam przed lustrem coby się ogarnąć, zorientowałam się nagle, że oczy (powieki) pomalowane były, ale rzęsy to już nie... :ico_noniewiem: i przez cały dzień nikt mnie w tym nie uświadomił... pytam pana męża: i nie zauważyłeś, że coś nie tak? że dziwnie wyglądam? odpowiedź: nie.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 sie 2012, 23:41

nostromo siewtny post zakrecony na maxa jak ty :-D a bylo dokladnie jak piszesz
fajnie ze sie wkoncu odnalazlysmy :ico_brawa_01:

Aga a twoj maz wcale nie taki wstydliwy jak mowilas
potrafi niezle towarzystwo rozbawic
fajne musza byc imprezy z wami

wogole powiem wam ze fajnych mezow macie , bardzo sympatyczni i super sie w naszym spotkaniu odnalezli :ico_brawa_01:

[ Dodano: 11-08-2012, 23:42 ]
nostromo ja tez nie zauwazylam twoich oczow ze cos nie tak z nimi :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 sie 2012, 07:47

Beatka78, bardziej chodziło mi o to że jego ciężko jest zaciągnąć na babskiego spotkania :-) I,ze się zawsze zapiera rękami I nogami I znajdzie 1000 powodów żeby nie iść. A jak już przyjdzie to widzialas sama :-) on nie korzysta ani z fb czy z jakiś forow I zawsze uważał że 'dziwni',ludzie tam piszą. Ale po naszym,spotkaniu zmienił zdanie :-D
nostromo20, jesteś super zakrecona babka :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 sie 2012, 09:44

Gabi wspominalysmy ciebie i reszte naszych forumowych mam i zalowalysmy ze was z nami nie ma

Aga a dzieci tez musza miec wesolo majac takiego tate :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 sie 2012, 09:44

hej
ale wam zazdroszczę spotkania :ico_olaboga: fotki fajne :) czekamy na wiecej :ico_sorki:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

12 sie 2012, 10:00

Dziewczyny,super że się spotkanko udało i tez zazdroszczę :ico_haha_01:
Ja to mam najblizej do nostromo imam nadzieje że się kiedyś spotkamy,oczywiście jak by któraś kiedyś zawitała do Częstochowy to musimy się spotkać :-D

No i stawiam za pół roczku Iguli :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość