Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 cze 2008, 14:56

Hej

Przyszłam szybciutko, bo moji mężczyźni gipsuja dalej pokoik, dziewczyna moja śpi jak na razie więc spoczko ...

olala pisze:Ja jestem od niedzieli na Dolnym Sląsku w ośrodku SPA i się relaksuje.


No rewelacja..nic tylko pozazdrościć :-D :ico_brawa_01: No to piękniejesz, relaksujesz się, ehh...Fajna sprawa!

Ania O ranusku! Jeszcze przed narodzinami Wojtusia nie wiedziała bym co czujesz, ale teraz jak już mam własne dzieci to na samą myśl o czymś tak strasznym, co przytrafić się może dzieciakom przechodza mnie ciary i oblewa miny pot... Dobrze, że nic się Monisi nie stało, dzięki Bogu :ico_sorki: Dobrze, że pogotowie zdążyło na czas :ico_sorki: !

No to duże dzieciąteczko ..moje to takie kruszynki :-D ani jedno ani drugie nie dobiło do 3 kg nawet hihih ... Złóż im GRATULACJE!

Ja też nie mogłam wiejśc ostatnio na TT..

Luluśka Zdrowiej szybciutenko, zgrabna nózeczka niech się leczy szybko- oby nic powaznego nie było i Filipek nich tez się kuruje... !

qunick :ico_zly: Oj widze, że nie tylko u nas tak jest w urządach ... chyba tak jest wszędzie i wybierajac się po załatwienia trza sie uzbroic w cierpliwość ... i to złotą ... i sztuczny usmiech, żeby kogoś nie urazic.. no i oczywiście broń Boże z dzieckiem przyjśc.. !

Dorcia :ico_brawa_01: No i kolejna mamusia :ico_ciezarowka: będzie :ico_brawa_01: Owocnych staranek życze ... i kibicuje silno!
Oczywiście powodzenia na egzaminach!

anilewe Ej kochana gdzie jesteś ??? Jak się czujesz, jak szkrabeczki: jeden w brzuszku a drugi hasajacy sobie :-) W którym tygodniu jesteś ciąży? Masz już jakieś objawy typu mdłości albo coś? Ale fajnie, że jesteś w ciąży! Pisz szybko i rób suwaczek, żebyśmy mogły na bierząco wiedzieć ile Ci zostało do końca ciąży i przywyitania nowego momo wszytsko lutowianowego dzidziusia!!!! Czekamy na wieśći!

Kajunia A jak Wasze staranka?

Hekkate A ty kobieto gdzioe sie podziewasz??? Haloooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam u WaSs

ellepati Karolas ma nam ogłosić dobrą nowinę?! Aż mi dech zapiera z niecierliwości ..zazdroszczę, że możecie się tak spotkykać ... !

Zabezpieczenie po porodzie Powoli się przymierzam do antykoncepcji ... Ale ja już sama nie wiem czego mam się uczepić ... Dla mnie sprawa przyjmowania Komusi Świętej to istotna rzecz a widomo, że kościół się w tym nie zgadza, a na z drugiej strony nie chce znów dzidziusia mieć przez co najmniej 6 lat więc co ..mam się nie kochać ????? A jakoś przestałam wierzyć w naturlane metody ... Poza tym szukam czegoś przy czym się da karmić cycuszkiem ... Po porodzie z Wojtusiem brałam te tabletki dla kobiet karmiacych ale po nich ciagle krwawiłam :ico_noniewiem: więc odpada, zastrzyk też chyba- nie wie czy można karmić, no i została wkładka ..sama nie wiem ..to by było chyba najlepsze rozwiązanie ... ale mam wątpliwości ...

A to fotoski:

Tak moje dzieci śpią:

WOJTUŚ (wczoraj):
Obrazek
MARTUSIA (wczoraj):
Obrazek
BABCIA KĄPIE MARTUSIĘ:
Obrazek
MALUTKA W SZPITALU JESZCZE NA SALI PORODOWEJ:
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 cze 2008, 15:12

Małgorzatka, co do zabezpieczenia po porodzie, to sama nie wiem co Ci poradzić... Ja przez chwile brałam pigułki te co mówisz, że można karmić. A potem i ciągle jedziemy na "gumkach". Mnie to nie przeszkadza i mojemu mężowi też nie. Nie przejmuj sie tym co kościół ma do powiedzenia w sprawie antykoncepcji. Jakos nie pomagają w wykarmieniu i wychowaniu dzieci więc co mają do powiedzenia człowiekowi gdy ktoś chce byc odpowiedzialny i nie płodzić dzieci na okrągło!!! :ico_nienie: :ico_puknij:
Jakoś sami nie przyznają sie do nieślubnych dzieci, a wierz mi mało który ksiadz żyje po bożemu. Wiem o wielu księzach którzy prowadza podwójne życie a mają czelność obrażać ludzi w konfesjonale za byle co!!! Kościół już dawno przestał byc dla mnie świętością, bo za duzo wiem o że tak powiem podziemnym życiu.
Pamiętaj że to Bóg jest najważniejszy i to w niego wierzysz, zresztą jak ja!! A Bóg nie dał by sobie wmówić że dbanie o męża i dzieci i samą siebie jest czymś złym. Kochasz męża i chcesz z nim współżyć a że chcesz byc odpwowiedzialna to tylko dobrze o Tobie świadczy. Miłość musi być odpowiedzialna!!! Ja chodzę do komuni ( jak już się z wszystkich grzechów wyspowiadam, hihihi:)) mimo tych gumek o których wspomnialam wcześniej ale przy spowiedzi o nich nie wspominam! Co to księdza do cholery obchodzi!!!!! W niektórych kościołach jst spowiedz powszechna i co dostajesz rozgrzeszenie bo żałujesz za grzechy i wyjawiasz je Bogu, a nie księdzu.
Nic sie nie przejmuj!!!!! Widzę że odbrze czujesz ise po porodzie, swoja drogą skoro już myślisz o antykoncepcji, hihihi:)) :ico_brawa_01: :ico_haha_01: JA długo nie mialam na nic ochoty...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 cze 2008, 18:33

Cały dzień mi tt nie działał...
Małgorzatka, ale slodziutkie śpiszki!
olala, ale fajnie móc się tak zrelaksować.

U nas dół finansowy i wyjazd na wakacje nam przesunie... Cholipcia! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

13 cze 2008, 18:53

Małgorzatka Martusia jest śliczniutka, ma takie włoski jak moja Asiunia miała. Zobaczysz, ze duzo ludzi będzie sie za nią oglądać przez te włoski. Wiem to, bo Asie co chwile ktoś zaczepia i komentuje jej fryzurke.

Katelajdka, jesteśmy kilkanaście km od Karpacza i niedaleko Jeleniej Góry. Jest tu bosko. A jestesmy tu z moją teściową i najpierw ja z mężusiem idziemy sobie na zabiegi a później ona tak wiec zawsze z Asią ktoś jest.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

13 cze 2008, 19:35

Małgorzatka, ostatnio w gazetce znalazłam stronke o naturalnych metodach antykoncepcyjnych, kobietka bardzo pozytywnie sie o niej wyrazała...i mysle ze naturalne metody nie sa sprzeczne z wiara!!ja tam nie zagladałam, ale podam Ci link to jak bedizesz chciała to sobie zajrzysz:) www.npr.csc.pl

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

13 cze 2008, 20:00

Hej hej

Dorotka: ohoho czyżby decyzja o kolejnej dzidzi podjęta :ico_oczko: Skoro tak trzymam mocno kciuki :-D

olala: ale Tobie to dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatko: Twoja Martusia jest przepiękna, a jakie ma włoski ciemne!! Wojtuś też miał takie po urodzeniu?? No włoski przeurocze normalnie!!

lulu: zdrowiejcie nam z Filipkiem i szybciutko wracajcie :ico_haha_01:

ellepati: no właśnie czy ja zrozumiałam podobnie jak Małgorzatka że karolas ma nam coś ogłoscić?? :ico_haha_01:

Mecz: pierwsza połowa piękna i dająca jeszcze nadzieję... ale wynik taki sobie :ico_noniewiem:

Wklejam kilka aktualnych fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 cze 2008, 21:27

Hejka, ja na minutke, ale od poniedziałku wracam na dobre, oby przetrwać ten weekend w szołe.

Filka ma liszajca zakażnego :ico_placzek: :ico_placzek: nie skąd to sie wzielo, czyzby od brudu, kurde, no przeciez niemam dziecka brudasa :ico_placzek: staram sie pilnowac

ja z noga dopiero wwe wtorek idę

Małgosiu piękne dzidziusie spiące, jak mi sie chce taką kruszynke poprzytulać :-)

Katelajdka chlopak wyjechal w zeszłym tygodniu, a jaką niespodzianke zrobil, ale to po niedzieli napisze bo czsu niema :ico_oczko:
Ślicznie wyglądałas w sukience na weselu, ja ide 28. znowu na weselicho, hihi

Madzia gratuluje awansiku, tak trzymac, a tam zajrze sie wytlumaczyc :ico_haha_02: :ico_wstydzioch: Miło mi że tak kochana tęsniłaś :ico_haha_02:

Ellepati też miałam po porodzie takie boli, i znowu, czasami to nie moge poruszyc noga taki bol ze mozna sie posikac.
Chyba przez brak seksiku :ico_wstydzioch: juz nawet nie pamietam co to :ico_olaboga:

No lece pisac dalej prace, musze do rana zdazyc i jeszcze mam do opracowania 3 zadania w Excelu, zupelnie nie umiem tam sie poslugiwac

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 cze 2008, 21:42

:-D :-D Dziękuje za miłe słowa o mojej Kruszynce!

Kajunia25 pisze:Wojtuś też miał takie po urodzeniu??


Miał ciemne ale nie za dużo ich było ... jednak zgaga nie poszła na marne :-D

anilewe77 Ej, kochana, napisz w którym tygodniu jesteś, jak się czujesz???? I gdzie suwaczek???
Jeśli chodzi o NPR to ja stosowałam przed zajściem w ciąże z Wojtuem i sobie chwaliłam. Myślałam, że po urodzeniu dziecka też będę tak planowac wszytsko, przez pewnien czas stosowałam, robiłam wykresy ale byłam tak zmęczona tym, wszytskim+ to, że tam aby dobrze temperaturka wychodziła i była wirygodna trzeba min. spać i nie wstawac przez 3-4 godziny a ja przy Wojtusiowi mało co spałam w nocy w poączątkowych miesiącach, więc wykresy mi nie chychodziły poprawnie w przeciwieństwie do czasu z przed ciąży ... I zaniechałam ... No a teraz wole nie wyzykowac kolejnego bobaska...

katelajdka Zgadzam się z Tobą, kochana, jeszcze raz wszytsko se przeanalizuje i podejme jakąś decyzję!

Wojtasio :ico_olaboga: Idą mu na raz 4 ząbki na raz, teraz jakoś w nocy sobie radzimy bo mąz był ma opiece i jeszcze 2 dni miał urlopu, gorzej będzie jak T. pójdzie jutro na nockę do pracy- pierwszą od porodu- w nocy nam źle sypia, budzi się, płacze, wierci się ... troche spanikowalam jak ja z drójeczką sobie poradze, ale mama powuedziała, że na te pierwsze nocki Tomka, to mogę przyjść z dzieciami do niej spać i w razie czego mi pomoże... Ufffffffffffff.... :ico_sorki:

Lece powlo spac, buziaki!

[ Dodano: 2008-06-13, 21:47 ]
Kajunia Śliczne fotosiaki! Jak się patrze na Wasze córeczki, te różowe ciuszeczki, kucyczki itp, to sobie myśle, że ja tez takie będę robić, sukieneczku wkładąc Martusi ... !

luluś Zdrowiejcie i Ty i Filuś!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

13 cze 2008, 22:16

Lulu no za tobą zawsze tęsknie ja tez czekam na ta dietę moze mi pomoże Zycze owocnej pracy
Małgorzatka Martusia słodka a jaka ciemna a jak tam alergia u Wojtusia wszysko ok?
Jak patrze na twoją Martę to tez chce dzidziusia

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 cze 2008, 23:27

Hej lutówkicos ostatnio albo czasu nie mam albo tt nie dzilala

My dzis zalatani bo jutro idziemy w odwiedziny gdzie sa dzieci i chcialam cos kupic dla nich ,dla chlopca mam ale dla 12letniej dziewcyznki nie wiem co kupic,tyle tego/?
Jeszcze musialam wymienic spodenki w h&m bo za duze i przy okazji w kappahlu byla wyprzedaz.
Dobrze ze upaly przeszly bo od zeszlego tyg mialam niezle jazdy z Patrykiem,caly dzien prawie krok w krok za mna chodzil i jeczal,a dzis sie zabki chyba daly we znaki bo mi krzyczal nagle w czasie zabawy lub snu.
Bylismy dzis tez u lekarza bo nie wiem czy pamietcie ale patrus jakies 3tyg temu odcisnal sobie nozki w bucikach domowych i takie gulki mial i do tej pory one nie zeszly wiec poszlam spytac,ponoc tak dluga moga sie goic,zobaczymy?



qunick tak jestem po anglstyce i od czasu do czasu cos tłumacze,nie zawodowo, choc staram sie robic cos w tym kierunku
małgosiaz tym listem tez pochwalam, ciekawe co odpisza?
Ale Martusia sliczna,zreszta obydwa dzieciaczki masz cudne :)))

mamciano to niezle gafy popelnia twoj maz ale mysle ze mozesz to wszystko szybko wyjasnic i zrzucic na róznice kulturowe i rodzinka powinna zrozumiec.
A swoja droga,moze nie jestem z tych co pytaja nowo poznana osobe o zarobi ale ja sama nie widze przeszkod dlaczego mialabym nie powidziec ile zarabiam,w koncu na to zarabiam a nie kradne. Nie rozumiem czemu sie robi temat tabu z zarobków,no chyba ze akurat ktos nie jest pewny tej osoby co pyta,bo boi sie ze ma podejrzanych znajomych ale ja np chcicalbym nieraz znac zarobki innych po prostu z ciekawosci,ciekawi mnie ile plac za wykonywanie roznych profesji,tak dla porównania.
luluoby Filka szybko sie wyleczyl jak i ty,napisz co to za niespodzianka byla?

weselaoj tez bym sobie poszla, niestety u mnie okres wesel juz zakonczony, az smutno myslec ze juz tacy starzy jestesmy,teraz najblizsze wesela to u dzieci kuzynów ,sióstr itd. Ale byly czasy ze co roku chodzilismy,tylko te wydatki bo ciagle nowa kiecka itp, zaczynam w koncu sie pozbywac tych sukienek bo mi szafe zagracaja a i tak juz okazji nie bedzie.
Lece cos zjesc i spac papa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość