Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 16:44

patrycja_g, wiesz co,ona pewnie wszystkim tak nie wypłaciła i jak każdy jak ty popuści jej ten 1000zł to ona poczuje się bezkarna,nie wiem czy to nie warto się o to kłócić,ale teraz mieć a nie mieć 1000zł to na prawdę sporo :ico_sorki: zrobisz jak uważasz

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2011, 16:49

aniawlkp86, ale ja od ponad tygodnia wydzwaniam, pisze i echo - poczta glosowa. Co sie dziwic ze mi 1000 zl nie chce dac jak u organizatorow po kilkadziesiat tys zalega

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 17:00

każdy nie odbiera jak kasę wisi :-/ ja bym tą babę chyba rozszarpała jakbym ją spotkała :ico_zly:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 paź 2011, 18:27

Murchinson, daj znać ile już ten Twój kawaler waży :-)
No to się chwalę: wzrost-70cm, waga-7,8kg :-D Od dziś przechodzimy baaardzo powoli na ha (po pół miarki co dwa dni i nie do każdego mleczka). W ogóle to mnie dziś ta lekarka wnerwiła. Pytam ją o nlpz-jak długo można to podawać bo małego głowa albo dziąsła często bolą a ta mi z tekstem, że takie maluchy to głowa nie boli :ico_szoking: a dziąsła to tym bardziej bo przednie jedynki wychodzą bezboleśnie. Stwierdziła, że źle oceniliśmy sytuację i pewnie był rozdrażniony bo senny. Tylko ja pierwsze słyszę by na sen pomagał lek przeciwbólowy :ico_puknij: Sprawdzę później w charakterystyce produktu przez ile można brać i zapytam koleżankę, i Wam powiem.
Emilia, ostatnio mi sie snilas. Urodzilas blizniaki juz po Tosi i odzwiedzialam Cie w szpitalu :-D
To miałaby 4 bo chyba to ona pisała, że tak kiedyś chciała. Nie wiem czy chciałaby bliźniaki. Mi kiedyś śniła się Wiola, że dzwoni do mnie i mówi że właśnie do mnie jedzie z Dawidkiem bo jej się nudzi w domu.
Patrycja nie dopuszczaj tej babie, gdyby była tak konieczność to pozew zbiorowy złóżcie. A Ty sama nie możesz otworzyć takiego biura podróży?

[ Dodano: 19-10-2011, 18:29 ]
O glutenie nawet nie wspominała.

[ Dodano: 19-10-2011, 19:05 ]
Patrycja :ico_brawa_01: dla Filipka.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 paź 2011, 20:45

Ale masz przeboje z tą pielęgniarką
to jest kobieta z poprzedniej epoki i wydaje mi się mało wyedukowana :ico_oczko:
je, chwilę się pobawi i śpi
chyba ta pogoda tak wpływa, bo Krzysiu nawet na macie dzisiaj przysnął :ico_haha_01:
stawiam za pierwsze pol roczku Filipa
:ico_buziaczki_big:
ty jej lepiej nie słuchaj bo ona jakaś stuknięta jest,mówiła ci kiedy następnym razem wpadnie
no jest dziwna i co chwilę zdanie zmienia :ico_oczko: nie mówiła kiedy przyjdzie, zawsze z zaskoczenia mnie bierze :ico_sorki:
No to się chwalę: wzrost-70cm, waga-7,8kg
piękny wynik :ico_brawa_01: ja kupiłam dzisiaj Krzysiowi Ibufen, w ulotce jest informacja, żeby nie stosować dłużej niż 7dni

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 21:08

No to się chwalę: wzrost-70cm, waga-7,8kg :-D
duży chłopaczek i długi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja na początku września miała 64 cm :ico_oczko:
że takie maluchy to głowa nie boli :ico_szoking: a dziąsła to tym bardziej bo przednie jedynki wychodzą bezboleśnie.
:ico_szoking: co za teoria :ico_puknij: jeżeli już to dolne ząbki mniej boleśnie wychodzą od górnych więc albo boli albo nie,zależy wszystko od dziecka,bo Hanię nic nie bolało,nawet jak co tydzień 1 ząbek szedł,za to Milena już 3 miesiąc marudzi a zębów nie widać :ico_sorki:
O glutenie nawet nie wspominała.
a pytałaś?
Od dziś przechodzimy baaardzo powoli na ha (po pół miarki co dwa dni i nie do każdego mleczka).
ja jutro po receptę na mleko jadę i od razu zapytam też o zmianę mleka :ico_noniewiem:
nie mówiła kiedy przyjdzie, zawsze z zaskoczenia mnie bierze :ico_sorki:
chyba 2-3 wizyty do skończenia roczku powinny być
moja mi też nie powiedziała,ale ja zapytałam :-D i mówiła,że za 3-4 miesi wpadnie,ma mój nr to mam nadzieję,że zadzwoni chociaż :ico_noniewiem:

Milenka śpi już 20 minut
Hania od 10 minut
mała obudzona przez tatusia została przed 17 i mnie wkurzył tylko i musiał ją zabawiać od przed 19 żeby nie zasnęła bo bym siedziała do późna...po 20 zjadła 140 kaszki i dałam Panadol bo znowu marudziła dzisiaj i zobaczymy jaka nocka mnie czeka :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2011, 21:08

dzieki dziewczyny

Murchinson, nie warto, chyba ze masz nieograniczone fundusze i stajesz sie duzym portalem jak np. wakacje.pl bo jak ja widzialam zarobki szefowej to nie wiem czy nie byla na minusie zawsze fakt w wakacje prowizja spora ale jesien czy zima trzeba bylo pokrywac z tego i jak wyszla na zero to dobrze

:ico_brawa_01: dla Matiego za wage i dlugosc :)

Filip tez ssie skorke z chleba i nic mu nie jest a zjadl ostatnio 3 flipsy i go wysypalo. Moze sa rozne rodzaje glutenu :ico_noniewiem:
ja kupiłam dzisiaj Krzysiowi Ibufen, w ulotce jest informacja, żeby nie stosować dłużej niż 7dni
nam pediatra mowila zeby nawet nie dluzej niz 3 dni imo ze w ulotce pisze wiecej

Nasza srodowiskowa do nas nie przyjdzie. Nie wiem czy slyszalsciie o tej tragedii w piekarach co kobieta wrocila do domu i znalazla martwego syna i ojca i skoczyla z dachu, popelniajac samobojstwo. A kilka miesiecy wczesniej samochod smiertelnie potracil jej coreczke i mame. To wlasnie byla nasza srodowiskowa. [*] calej rodzinie

[ Dodano: 19-10-2011, 21:11 ]
Milena już 3 miesiąc marudzi a zębów nie widać
u nas dokladnie tak samo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 paź 2011, 21:11

Drugi dzień pracy za mną :ico_sorki:
Maksio pije podobnie jak pił- czyli prawie nic- kupiliśmy mu butelki tommee tippee, jeszcze najchętniej z nich pije, fajne są.
Jest taki natłok na tą galerię, ze ja nie wiem skąd Ci ludzie się mnożą. Pierwsza taka galeria w naszym mieście- dzięki tej pracy coraz poważniej myślę o swojej firmie, bo ciężko mi tam wytrzymać :ico_sorki:
ja kupiłam dzisiaj Krzysiowi Ibufen
Właśnie to mam :-)

Murchinson, dzięki za wyjaśnienie :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka, waga akurat :-) duży chłopczyk!

Patrycja, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka, jejku już pół roku minęło :-) A tego tysiąca nie możesz popuścić, co za kobieta!!!

Aniu, fajnie, że Milenka już wcina takie rzeczy, a najważniejsze, że jej smakuje :ico_brawa_01:

Zmęczona jestem, idę spać, cycki mnie bolą, muszę mleczko spuścić :-) :-) Ciekawe jaka mnie nocka czeka- Maksio prawie nie spał popołudniu, natychmiast po karmieniu zasnął, zdążyłam się tylko obrócić po smoczka, wracam a on już spi- i wcale dyduś niepotrzebny :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2011, 21:12

Murchinson napisał/a:
je, chwilę się pobawi i śpi
chyba ta pogoda tak wpływa, bo Krzysiu nawet na macie dzisiaj przysnął :ico_haha_01:
Na Filipa nawet pogoda nie wplywa :ico_olaboga: choc jak sie uspali po poludniu to spal godz i 15 min :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 21:13

Filip tez ssie skorke z chleba i nic mu nie jest a zjadl ostatnio 3 flipsy i go wysypalo. Moze sa rozne rodzaje glutenu :ico_noniewiem:
gluten to chyba jeden ten sam jest :ico_noniewiem: a od flipsów to przeczytaj skład i pewnie coś z tego go uczuliło :ico_sorki:
Nasza srodowiskowa do nas nie przyjdzie. Nie wiem czy slyszalsciie o tej tragedii w piekarach co kobieta wrocila do domu i znalazla martwego syna i ojca i skoczyla z dachu, popelniajac samobojstwo. A kilka miesiecy wczesniej samochod smiertelnie potracil jej coreczke i mame. To wlasnie byla nasza srodowiskowa. [*] calej rodzinie
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:
co za tragedia [*] [*]

[ Dodano: 19-10-2011, 21:17 ]
Jest taki natłok na tą galerię, ze ja nie wiem skąd Ci ludzie się mnożą
bo jest nowa dlatego tak
Maksio pije podobnie jak pił- czyli prawie nic-
to dopiero 2 dzień,myślę że tak tydzien to może potrwać :ico_sorki:
Ciekawe jaka mnie nocka czeka- Maksio prawie nie spał popołudniu, natychmiast po karmieniu zasnął, zdążyłam się tylko obrócić po smoczka, wracam a on już spi
dostał co chciał i odleciał :ico_oczko: oby lepsza nocka dzisiaj była
choc jak sie uspali po poludniu to spal godz i 15 min :ico_brawa_01:
widać z tatusiem mu się dobrze śpi :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość