Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 paź 2011, 11:15

iw_ rybka jak tam Twoje mdłości i wymioty? przeszły?
- tak,moge to chyba juz powiedziec,bo od kilku dni ani wymiotow,ani mdlosci :-D Tzn jak zglodnieje,to mdlosci mam,ale szybko przechodza,jak tylko cos do brzuszka wrzuce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Niestety brzydkie zapachy jeszcze wywoluja u mnie glosne "napinanie" ale to juz musi byc cos naprawde okropnego np kupa w nocniku Andrzejka albo wyjatkowo brzydka kupa w pieluszce Zuchy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 11:25

Niestety brzydkie zapachy jeszcze wywoluja u mnie glosne "napinanie" ale to juz musi byc cos naprawde okropnego np kupa w nocniku Andrzejka albo wyjatkowo brzydka kupa w pieluszce Zuchy :ico_oczko:
Miałam tak raz jak Damian zrobił taką rzadką kupę, aż mnie szarpło tak porządnie fuj :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 paź 2011, 11:29

w pierwszej ciazy nie bylo takich problemow,czlowiek siedzial sam w domu i unikal "niebezpieczenstw" :ico_oczko:
Za to ciaza z dzieckiem u boku,mimo tych roznych niedogodnosci,ze nie mozna sie wyspac,polezec itd jest duzo fajniejsza :ico_brawa_01:
Andrzejek ta ciaze przezywa tez bardziej swiadomie,niz ta z Zuzka,bo byl maly mial 3 latka i jeszcze niewiele rozumial - za to teraz wie,ze tak jest dzidzius i bedzie ich wiecej i sie cieszy,jak wymiotowalam,to z troska pytal,czy to przez dzidziusia,jak go na rece ostatnio chcialam wziasc,to mowi - nie dzwigaj mnie,bo zaszkodzisz dzidziusiowi i codziennie sprawdza czy brzuszek rosnie :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 11:31

kurde nie dość, że robić mi sie nie chce to jeszcze program mi się zawiesił :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 paź 2011, 11:32

w pierwszej ciazy nie bylo takich problemow,czlowiek siedzial sam w domu i unikal "niebezpieczenstw" :ico_oczko:
Za to ciaza z dzieckiem u boku,mimo tych roznych niedogodnosci,ze nie mozna sie wyspac,polezec itd jest duzo fajniejsza :ico_brawa_01:
Andrzejek ta ciaze przezywa tez bardziej swiadomie,niz ta z Zuzka,bo byl maly mial 3 latka i jeszcze niewiele rozumial - za to teraz wie,ze tak jest dzidzius i bedzie ich wiecej i sie cieszy,jak wymiotowalam,to z troska pytal,czy to przez dzidziusia,jak go na rece ostatnio chcialam wziasc,to mowi - nie dzwigaj mnie,bo zaszkodzisz dzidziusiowi i codziennie sprawdza czy brzuszek rosnie :-D
Super synek :ico_brawa_01: tak słodko hehe

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

31 paź 2011, 12:01

w pierwszej ciazy nie bylo takich problemow,czlowiek siedzial sam w domu i unikal "niebezpieczenstw" :ico_oczko:
Za to ciaza z dzieckiem u boku,mimo tych roznych niedogodnosci,ze nie mozna sie wyspac,polezec itd jest duzo fajniejsza :ico_brawa_01:
Andrzejek ta ciaze przezywa tez bardziej swiadomie,niz ta z Zuzka,bo byl maly mial 3 latka i jeszcze niewiele rozumial - za to teraz wie,ze tak jest dzidzius i bedzie ich wiecej i sie cieszy,jak wymiotowalam,to z troska pytal,czy to przez dzidziusia,jak go na rece ostatnio chcialam wziasc,to mowi - nie dzwigaj mnie,bo zaszkodzisz dzidziusiowi i codziennie sprawdza czy brzuszek rosnie :-D
no i sie poplakalam... nie panuje nad hormonami, straszne to jest! placze ciagle.. ale naprade urocze! az sie chce miec wiecej dzieci ;)

A ja mam od wczoraj wieczora 37,3... mam nadzieje, ze wyzej mi nie podejdzie temperatura. Wszyscy jezdza po rodzince a ja sama siedze :(

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

31 paź 2011, 12:02

witam!!!

ja mam dzis rosol a na drugie zapiekanke makaronowa z serem i kurczakiem i kompocik z truskawek
ale dzis spiaca jestem ale moze przez placz bo rano mialam dola poklucilam sie z mezem i jeszcze to jutrzejsze swieto. tesknie za tata chodz nie zyje juz 14 lat to chcialabym zeby tu byl i mogl zobaczyc zuzie
ja nadal wymiotuje, rano zrobilam tosty i zaraz je oddalam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 paź 2011, 12:23

Super synek
- no udal sie nam :ico_oczko:

monia-80, oj to zdrowka zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wisnia3006, o kurka,jeszcze cie trzyma :ico_olaboga: masakra,jak to mowi moj maz - tak to tylko chlopy wykanczaja,wiec moze u ciebie tez synek sie szykuje? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 paź 2011, 12:58

Poszliśmy na zakupki coś na obiad kupić i kupiłam ćwiarki kurczaka z grila :ico_wstydzioch: już zrobione bedzie dziś gotowy obiad do tego marchewkę ugotuję wiec luz. Zupa mi sie jeszcze gotuje.
Niestety brzydkie zapachy jeszcze wywoluja u mnie glosne "napinanie"
u mnie też jak wieszam pranie to płyn do płukania u mnie wywoluje takie odruchy , perfumy i czasem płyn do naczyń używać moge tylko o zapachu zielonego jabłuszka.
Andrzejek ta ciaze przezywa tez bardziej swiadomie,niz ta z Zuzka,bo byl maly mial 3 latka i jeszcze niewiele rozumial - za to teraz wie,ze tak jest dzidzius i bedzie ich wiecej i sie cieszy,jak wymiotowalam,to z troska pytal,czy to przez dzidziusia,jak go na rece ostatnio chcialam wziasc,to mowi - nie dzwigaj mnie,bo zaszkodzisz dzidziusiowi i codziennie sprawdza czy brzuszek rosnie
:ico_brawa_01: chłopcy dla mamuś są bardziej wylewni i czuli :-)
no i sie poplakalam... nie panuje nad hormonami, straszne to jest! placze ciagle.. ale naprade urocze! az sie chce miec wiecej dzieci ;)
płacz maleńka płacz zawsze to lepiej niż w sobie tłumić emocje :)
tesknie za tata chodz nie zyje juz 14 lat to chcialabym zeby tu byl i mogl zobaczyc zuzie
:ico_pocieszyciel: napewno czuwa nad wami i widzi Zuzię

[ Dodano: 31-10-2011, 11:59 ]
Jejku jak mi sie nic nie chce pranie czeka na poskładanie przydałoby sie pomyć podłogi ale leń mnie dopadł straszny :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 13:07

kompocik z truskawek
JEJ ja wręcz marzę o takim kompociku i takim też z czereśni....
ahhh już tak z miesiąc za mną to chodzi,a tu niestety niema do kogo po prośbie po takie cuda uderzyć, nie to co kiedyś że prawie wszyscy kompociki w słoiczkach na zimę szykowali ..........

Mój Damian też jest w dużym stopniu świadom, że będzie straszym bratem, nie wiem tylko jak to będzie jak będzie dzidziuś w domu an co dzień :ico_oczko:
narazie codziennie pyta "kiedy się wjeście ten nasz dzidziuch ujodzi, bo cekam i cekam"
zakupy już chce robić, bo przecież dzidziuś musi mieć pieluszki, ale takie do przytulania, bo on ma swoje i dla dzidziusia też trzeba kupić, ostatnio siadł przy laptopie i mówi mi że mam mu włączyć jakąs stronę, bo on musi tam napisać, kiedy się ten nasz dzidziuch ujodzi :ico_oczko:

ja to się tylko boję tego, jak się dzidziuś urodzi, że mam w domu przedszkolaka a tu dzidziuś i choróbska razy 2 :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość