Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 lis 2007, 23:24

Madziarka... Tłumaczysz bardzo dobrze :ico_brawa_01:

Obrazek

:ico_sorki: Dzięki wielkie i życzę spokojnej nocy.. przespanej :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 00:41

Madziarka ten pierwszy wózek wygląda bardzo fajnie, ale jestem zwolenniczką wózków na paskach-uważam, że są o niebo lepsze pod wieloma względami... te safari widziałam już dawno, ale jakoś mi nie przypadły do gustu :ico_noniewiem: pozostaję przy luxie :ico_oczko:

Ja u ginekologa kiedyś byłam pytana czy chcę być zbadana-bo jak mnie coś bolał brzuch na przykład to wolałam sprawdzić czy jest ok, teraz pod koniec już drugą wizytę z rzędu nawet nie pyta tylko się każe rozbierać :ico_haha_01: przypuszczam, że to przez fakt, że się szyjka może skracać i takie tam... jak się ubiorę to od razu na kozetkę i szybkie usg, a na koniec ciśnienie zawsze... ważę się sama od początku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-26, 23:42 ]
CleoShe brzuchy to już wszystkie są porównywalne w naszym gronie-wielkością oczywiście :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 08:39

dzien dobry.

CleoShe, :ico_brawa_01: za wklejenie zdjęcia. :-)

U nas biało :ico_szoking: Fajnie, moze uda nam sie wyskoczyc później na sanki :-)
Na razie musze sie obudzic i wypic :ico_kawa:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 lis 2007, 09:55

madziarka81 pisze:U mnie wizyta wygląda tak ze lekarz najpierw zawsze bada ginekologicznie, później sie ważę, ewentualnie usg, na koniec mierzy ciśnienie.
u mnie tez tak i czasami mnie to denerwuje ze na ten koziol musze wychodzićCleoShe, moja siostra mieszka w Hiszpani i tam jest podobnie jak u ciebie lekarz gin.jej robi tylko usg a położna całą reszte to znaczy cisnienie badania (krew,mocz..)i wage a badanie ginekol.to pisala ze wogóle ja tam tak nie badali jak się nie myle to chyba raz a juz ma termin na dzisiaj

[ Dodano: 2007-11-27, 09:02 ]
aha i super brzuch.madziarka81, wózki fajne może ten pierwszy lepszy a jaki kolor ci sie podoba?
U nas też bialutko musze męża namówić zeby z garażu sanki przyniósł(no sama mogłabym ale my garaż niestety mamy na nasze działce koło mamy i to doś daleko) tylko kto pójdzie z tym dzieckiem jak ja nie moge sie męczyc a taki spacer na sniegu troche daje popalic a mąż wiecznie w pracy ?Może sąsiada poprosze ha ha :ico_haha_01: Dziewczyny uciekam bo o 9 pijemy z sasiadka kawusie to narka i was tez zapraszam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 lis 2007, 10:12

Czesc Dziewczyny,

Znowu jest co poczytac.... :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o ginekologa, to u mnie jest tak, ze najpierw spotkanie z polozna (wazenie, mierzenie cisnienia, jak sa jakies wyniki to ona to wszytsko wpisuje do karty ciazy), potem do lekarki. Badania ginekologicznego nie mam za kazdym razem robionego. Przy kazdej wizycie mierzy tetno Dzidzi. U mnie tez ciaza przebiega wzorcowo, wiec nie mam powodow do narzekania....

Madziu,

Mnie sie tez bardziej podoba ten pierwszy wozeczek Komeko, tez go bralam pod uwage swego czasu!

CleoShe, ladne zdjecie i super brzusio!! :ico_brawa_01:

U nas tez bialo, zima wrocila!!

P.S. Zaraz musze popracowac nad nowa fotka w avatarku.... tamta mi sie juz znudzila!

Milego dzionka!!

Buziaczki

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

27 lis 2007, 11:09

Cześc Laseczki.

Marcia trzymaj sie kochana. Mam nadzieje że te wyniki pokażą od czego te bóle.

Termometr do wody na kupię, a taki do mierzenia gorączki mam elektroniczny do ucha. U Pawła sprawdza sie znakomicie, zobaczymy jak będzie u małej :-)

CleoShe ale Ty masz figurkę :ico_olaboga: Pozazdrościc :ico_oczko:

Madziu ja tez obstawiam ten pierwszy wózeczek. Jest chyba fajniejszy. Tylko wybrałabym wersje z pompowanymi kołami, bo wygodniejsza jak jedziesz po dziurach.
A kolor to chyba wybrałabym grafitowo-pomarańczowy.

[ Dodano: 2007-11-27, 10:12 ]
A z tym bólem krocza to ja raczej nie mam, no może czasem przy siusianiu jakby mnie mięśnie bolały, ale dziewczyny na grudniówkach skarżyły sie na takie bóle.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 lis 2007, 11:15

No dzięki dziewczyny za te pochwały co do mojego wcześniejszego wyglądu, nigdy nie narzekałam, a teraz wiem że pare kilo musiało przybyć, i tak mało bo moja mama to prawie 100 ważyła z pierwszym dzieckiem, podobno jej jakieś 5kilo brakowało a też przed ciążą była laska, z tego co na zdjęciach widziałam, mój Marcin mówi że bardzo podobne byłyśmy w tym wieku i że wie po kim odziedziczyłam figurę :ico_oczko:
A u mnie wizyta też wygląda podobnie jak u was, tylko w innej kolejności trochę, bo badania robię zazwyczaj tydzień przed wizytą (krew, mocz) i w dzień wizyty odbiera wyniki i idę z nimi do swojego gin,na pierwszy rzut idzie USG (z mężusiem za plecami lekarza) z nagraniem na płytkę (którą później w domu na spokojnie oglądam jescze parę razy :-D ) później ciśnienie i waga (wpisuje to sobie w kartę) na koniec ZAWSZE badanie ginekologiczne (coraz ciężej się wdrapać na to krzesło ale cóż, dzięki temu ostatnio wykrył że szyjka się skraca) no i wpisuje znowu na koniec wyniki w kartę, przyjmuje pieniążki (o których dwa razy zapomniało mi się i się wracałam) bo chodzę prywatnie i tyle.

madziarka81, no ja podobnie do Justyny jestem zwolenniczką wózków na paskach i napewno taki kupię (albo teście :-) ). A i mnie nic krocze nie boli, niewiem czemu was wszyskie kuje a mnie nie, może za mało robię, tylkonon stopsiedzę, bo nie mogę w sumie dużo chodzić. A przypomniałam sobie że jakwcześniej za długo chodziłam to mnie skurcze łapały i ledwo co dreptała, (coś takiego jak kolka a ból jajników, a słyszałam że jak jajniki to podobno taki skurczowy ból, więc teraz siedzę dużo)

CleoShe, no brzuszek :ico_brawa_01:

mz74, no czekamy na to zdjęcie, czekamy :ico_haha_01: no :ico_brawa_01: za zdjęcie

:ico_olaboga: się normalnie rozpisałam, dzięki za cierpliwośc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 12:09

cześć dziewczyny, ja dopiero wstałam :ico_wstydzioch: ostatnio w dzień mnie napada taka sennośc, że padam na twarz, a dzisiaj nie mogłam wstać z pościeli co jest godne podziwu biorąc pod uwagę w jakim otoczeniu sypiam w czasie remontu... oczywiście ledwo wstałam i słyszę od razu, że do kuby kolega przylazł, akurat robiłam siku, a oni wchodzą sobie do domu jak chcą, szybko musiałam się z kibelka zrywać, bo nie zamknęłam drzwi od łazienki-w końcu kurde u siebie jestem! :ico_zly: teraz też już muszę iśc, bo się czają na komputer... mówię wam jak facet nie ma stałej roboty od godziny do godziny, tylko idzie raz w tygodniu cośtam zrobić, to się nie da żyć w pokoju, bo się ludzie sobą męczą wzajemnie... :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 lis 2007, 12:19

Ja już po kawce .Teraz zabieram się za obiadek mam dzisiaj kotleciki z piersi z kurczaka.Na szczescie mój mąż dzisiaj jedzie tylko na noc i popołudniu bedzie z nami bo my nawet nie mamy kiedy rozmawiać widzimy się tylko godzinke albo dwie .Na dworze brzydko tak sypie i wieje ze az sie wychodzic nie chce a musze do sklepu isc bo nie mam wszystkich produktów na obiad. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-27, 11:36 ]
[img][img]http://images31.fotosik.pl/59/ac4926d9a3fada96.jpg[/img][/img] jezeli sie otworzy to to jest zdjecie mojej córki jak miała 7 mc a teraz taka duża

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 lis 2007, 13:01

Hey!

Dzis troche lepiej ale ciągle boli. Bede miec wyniki koło 16 jak brat bedzie z pracy wracał to ma mi odebrac. Ide robic obiadek. pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość