Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 paź 2011, 13:11

ja to się tylko boję tego, jak się dzidziuś urodzi, że mam w domu przedszkolaka a tu dzidziuś i choróbska razy 2
ja tez i znowu te nocki nie przespane :ico_olaboga: .

A Franek wszystkim mówi że bedzie starszym bratem i wczesniej mówił że bedzie miał siosytrę a od kilku dni mói że brata i jak tu go zrozumieć :ico_haha_01: .

[ Dodano: 31-10-2011, 12:12 ]
JEJ ja wręcz marzę o takim kompociku i takim też z czereśni....
ahhh już tak z miesiąc za mną to chodzi,a tu niestety niema do kogo po prośbie po takie cuda uderzyć, nie to co kiedyś że prawie wszyscy kompociki w słoiczkach na zimę szykowali ..........
ja troszkę sobie porobiłam z truskawek i wiśni i śliwek :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 13:20

a tez i znowu te nocki nie przespane :ico_olaboga: .
no i takie malusie to tylko mama a starsze też jak nieszczęśliwe to mama i jak się tu rozdwoić :ico_olaboga:
A Franek wszystkim mówi że bedzie starszym bratem i wczesniej mówił że bedzie miał siosytrę a od kilku dni mói że brata i jak tu go zrozumieć :ico_haha_01:
Damian cały czas twierdzi, że będzie miał siotre lub dziewczynę, hehe a z tą dziewczyną to też było dobre, bo mówił do mojej siostry, że będzie się z dziewczyna bawił a Jola do niego to ty masz dziewczyne o on, że jeszcze nie a ona zgupła, to on jej na to no wiesz jak mama ujodzi, to wtedy Jolka załapała i mówi, mu że to będzie jego siostra a nie dziewczyna :-D
ale dla niego to wszytsko to to samo

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2011, 13:22

Gratki dla wszystkich mamusiek wchodzacych w kolejne tygodnie ciazy!!!!! :ico_brawa_01:
I dla tych ktore sie dowiedzialy kto mieszka w brzuszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzwoneczku, WITAJ BABO!!!!!!! ciesze sie ze wrocilas! Ta diagnoza o nerkach to spokojnie, moze dzidzia miala wlasnie nie oproznione nereczki na usg i dlatego wyszly powiekszone. Czesto tak wychodzi i stad potrzeba powtorzenia badania!

Mi juz wymioty kompletnie minely a mdlosci bardzo rzadko mam. Za to mecza mnie bole glowy i nie dziala na nie paracetamol. ale kazali mi zwiekszyc dawke zelaza, podobno ma to wplyw wiec lykam.

A tak w ogole to czesc dziewczyny, wracam po weekendzie :-) Mielismy gosci wiec bylo troche zamieszania w sobote od rana ale potem w niedziele juz spokoj i cale szczescie bo mnie przeziebienie z lekka rozlozylo i cala przelezalam w lozku, kichajaca i jeczaca. Moj organizm jakis slabszy w tej ciazy... Zawsze bylo odwrotnie. No ale generalnie nie ma co narzekac jedno przeziebienie na 1,5 roku moge przezyc.... Jutro zaczynam znowu wyklady i sie ciesze bo wiadomo co trzeba to trzebA ALE WIELE SOBIE MOZNA ODPUSCIC. zostalo mi 10 dni do zrobienia z tamtej praktyki i musze to wypykac jakos w wolne dni.....bo od lutego kolejna praktyka.... juz ta dluga 3 miesieczna.... Az do porodu bede ja miala.
Wlasnie spalaszowalam 2 golabki z sosem pomidorowym, w ramach lunchu mniaaaam.... Dzieciaki maja ten tydzien ferie, ale swietlice i p-kola sa pootwierane wiec chodza, bo ja ferii nie mam.

Tutaj Wszystkich Swietych obchodzi sie w 1 weekend listopada wiec jest to swieto ruchome. W sobote jedziemy tutaj na groby , na grob Jota mamy i mamy kuzynek jego a potem sie spotykamy razem w knajpce na pogaduchy i jedzonko. My jestesmy sami mlodzi ale jednak probujemy sklecic cos na rodzaj"naszej" tradycji.
Uff to sie rozpisalam :-)
Milego dnia!!!!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 13:22

ja troszkę sobie porobiłam z truskawek
EHH ja jakoś w tym roku tylko pare truskawek zjadłam sama nie wiem czemu, bo chęć miałam wielką.... to gdzie tam kompociki... także zostało mi pomarzyć :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2011, 13:24

a tu moja nowa fryzurka, niestety na blond sie nie dalo, za duzo czerwonych pigmentow, ale sciagnela troche i za miesiac ide znowu:

Obrazek

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 13:25

mama_zuzi1980, witam i zdrowia życzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 paź 2011, 13:28

ale sie wkurzylam :ico_zly: :ico_zly: wchodze na konto zeby zobaczyc czy byla pensja..patrze jest ale od pracodawcy ????!!! 725 zl :ico_zly: dzownei pytam sie o co chodzi a on ze teraz placil pol on pol zus..o co chodzi..i ze zus z opuznieniem moze zaplacic.. wiecie cos na ten temat ???>?

[ Dodano: 31-10-2011, 12:29 ]
i przestraszylam sie ze to moja pensja bedzie stresu sie najadlam bo gdzies wyczytalam ze jezeli nie rpzepracowalam roku to nie bede miala calego wynagrodzenia

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 13:33

mama_zuzi1980, super, bardzo twarzowa fryzurka i ładna z Ciebie kobitka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 31-10-2011, 12:37 ]
gdzies wyczytalam ze jezeli nie rpzepracowalam roku to nie bede miala calego wynagrodzenia
NIE PRAWDA, należy Ci się normalna wypłata, ile jesteś na L4?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 paź 2011, 13:40

to dlaczego tak zrobili ze pracodawca przelal na konto 725 zl?? a gdzie reszta..ta jak on powiedzial zus ma doslac..ale czemu tak ?? zus kiedy mi jes dosle jak mam platne 1 :/
stresu sie najadlam ze ho ho ho

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 paź 2011, 13:43

Sylwia, O płatności pół na pół musiałabym się dopytać bo nie słyszałam, ale powiedz mi jak długo jesteś na L4?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość