79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

30 lip 2009, 11:10

Witajcie:)
No oczywiście 100lat dla Szymusia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: ale zleciało niedawno w ciaży chodzilysmy...
Dużo zdrowka dla Nelki bidna taka piekna pogoda sie zrobila a tu sie choroba przyplatala...
Wisienko no to tesciowa przypunktowala...
Yvon ja zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem jak Amelka juz ladnie mowi... a z siostrzyczka no to daje do myslenia co?
Karolina milego rodzinnego dnia zycze:)
A ja mam dzisiaj dzien mam nadzieje ze sie nie napalam na wyrost Rysiek byl na rozmowie podobno wypadla bardzo pozytywnie jak dobrze pójdzie to od wrzesnia by pracowal w Jeleniej i na dolnoslaskim i co za tym idzie byl codziennie w domu nawet nie wiecie jak ja o tym marze... no i zostałam zaproszona na rozmowe we wtorek a to juz pół sukcesu... jak dobrze pojdzie to rozwiaza sie nasze problemy... trzymajcie za mnie kciuki we wtorek :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-30, 11:15 ]
co do prezentu to my Kacprowi chyba taczki poszukamy bo jest to to o czym ostatnio marzy sasiadki corka ma i Kacper sobie pożycza wiec tez skromnie z reszta kasy nie mam wiec w niedziele tort i inne slodkosci imprezka dla rodzinki... no i chyba znowu my nadmuchamy balony i powiesimy spiralki zeby bylo swiatecznie w tym roku chyba bedzie wieksze wrażenie bo w tamtym to chyba byl za maly...

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

30 lip 2009, 11:28

Wszystkiego najlepszego dla Szymonka. Ale czas leci :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent:

Wisienko znajomy raczej nie ma wolnych domków, ale podam Ci stronę możesz zadzwonić i spytać. Miejsce jest rewelacyjne w samym lesie, blisko morza a do centrum Ustki jest rzut beretem.

http://www.grothex.de/Herzlich_willkommen.542.html?

Ela ja też przerabiałam to co ty tylko ponad 2 lata temu. Mój mąż też chciał wszystko zrobić sam i remont ciagnął się miesiącami. W efekcie tak jak wam pisałam niektórych rzeczy do tej pory nie mam zrobionych, bo mu zapał opadł. Nie chciał pomocy mojego ojca bo twierdził, że jest niedokładny, swojego ojca i brata również nie. Ale były awantury :ico_szoking: :ico_szoking:
Pół roku po przeprowadzce nie miałam nawet przedpokoju pomalowanego a chrzest Patryka się zbliżał i w końcu wynajęłam firmę, która wzięła 10 zł/m2 dwukrotnego malowania. I za 300 zł miałam pomalowany cały przedpokój i ściany przy schodach. W jeden dzień, szybko, sprawnie. Żałowałam później, że szybciej ich nie wzięłam. A mąż przez to wykańczanie mieszkania 6 kg schódł.

Anitko trzymam kciuki za twojego męża.

Martunia szkoda mi Nelinki, ale po antybiotyku powinna być szybka poprawa.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 lip 2009, 16:38

KOCHANY SZYMUSIU :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ula no to :ico_brawa_01: dla teściówki za dobre serce!!!
Anita trzymam za Was kciuki!!!!
Ela śpiewy pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nad siostrzyczką warto by było się zastanowić :-D
Karolina miłego rodzinnego dnia!!!
Sylwiasuper macie wakacje, tyle miejsc, pozytywnie zazdroszczę!!!
U Nas lepiej, tzn z Nelinką. Dała nam popalić w nocy , ale najwazniejsze że gorączka spadła, ładnie spała w ciągu dnia i mam nadzieję że będzie lepiej. Jeśli w nocy nie będzie gorączki to jutro jedziemy do teściów, bo pani dr pozwoliła.
My na urodzinki wyprawiamy bibe u moeje mamy i zapraszamy podwórkowe dzieciaki. Na prezent kupujemy jej nowe łóżko, zaraz Wam wkleję zdjęcie jak tylko je znajdę. Może jakąś zabawkę...ale jeszcze sie zobaczy bo nie ma miejsca na nowe a na bank dostanie od rodziny jakies zabaki. Choć szczerze powiedziawszy chyba poprosze rodziców o nową poiściel dla Nelinki i zmiany pościelowe bo przydadzą się wieksze rozmiary na większe łóżko. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-30, 16:45 ]
http://allegro.pl/item699206939_rozklad ... welur.html
taką kanapę chcemy jej kupić oczywiście różową :-D

[ Dodano: 2009-07-30, 16:47 ]
http://allegro.pl/item699207040_rozklad ... welur.html
albo taką bo tańsza, tylko musimy porównać walory :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 lip 2009, 17:19

Jeszcze raz buziaczki dla Szymonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Anitko powodzenia w zobywaniu wymarzonej pracy !!!!!!!
martuunia1, a ja wczoraj akurat bylam w ikea i mam tyle pomyslow, tylko nie moge narazie nic zrobic, bo moj idzie do szkoly na 2 miesiace i kazdy cencik sie teraz liczy.
Kanapy sa ciekawe, a widzialas te.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39823978
moje ulubione, troche kosztuje ale fajne
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19837491
A to rosnie z dzieckiem
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19858940
Karolinka udanego dzionka. :ico_oczko:
sylwia77, przynajmnije sobie poradzilas z malowaniem i bylo zakonczona sprawa.
I tak powinno byc, my przeciesz jestesmy szyja, a facet glowa, wiec jak my pokierujemy tak bedzie, hihihihihi :ico_oczko:
Buziaczki dla chorowitka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-07-30, 17:33 ]
Moje slonko chyba tez nie bedzie mialo imprezy urodzinowej, moze wybierzemy sie do Play room, takie cos jak swiat dziecka i zaprosze tych naszych nowych znajomych dzieci sie pobawia, my pogadamy, wieczorem zaprasze ich na ciacho i tyle, bo kogo mam zaprosic?
A Zosia lubi sie tak bawic, wiec bedzie to najlepsze. Cos innego bo dawno tam nie byla.
Moje dziecko nauczylo sie zdejmowac pieuchy, wiec rozbiera sie i wyzuca suche pieluchy. Musze ja szantarzowac, aby zalozyla spowrotem, bo nasze dywane strasznie znosza mokre.
A najgorzej znosi to moj maz. hhihihihi
Ale jak ja mam ja nauczyc siadac na nocnik, jak robi minke do plakania i mowi please mami.
Jak posadzic takie dziecko na nocnik, nie chce jej jeszcze bardziej zrazic.
A na dzworzu poprostu leje w gatki i tyle, nie wola.
Jestem tym zmeczona, a narazie nie mam rzadnych sukcesow.
O ostatnio zosik gada w dwoch jezykach w tym samym czasie np: Mamo choc, come i reka rusza, jak wola sie kotka i klapie w kolanka, smieszne.
Wasze dzieci rozawiaja z sasiadami, albo z rodzicami z placu zabaw, jak sa zapytane o cos, bo zosia lapie sie mojej nogi od tylu i chowa sie . :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-07-30, 17:35 ]
A kiedy zaczniemy tworzyc nowa storone dla naszych maluszkow? Tym razem chciala bym zalpac sie na zdjecie. :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 lip 2009, 20:49

Mam pytanie do Dziewczyn które ostatnio kupowały mieszkanie. Na co uważać przy kupnie, chodzi mi o deweloperów, kredyty, pytania, które można zadać deweloperowi. Proszę pomóżcie mi bo od prztszłego tyg chcemy się umawiać na spotkanie!!! :ico_sorki:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 lip 2009, 21:29

martuunia1, piekne zdjecie !!!
Pasowala by do Kalgary, wyglada jak kowbojka !!!!!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 lip 2009, 21:31

dzieki Kasiu!!!!
a co do wątku to pewnie przeniesiemy sie jak wszytskie sierpniowe dzieciaki skończa 2 lata wiec 1 wrzesnia chyba :-D
tylko kto poprowadzi nowy watek???
ja jestem beztalencie jesli chodzi o takie sprawy...... :ico_wstydzioch:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 lip 2009, 22:00

o tym samym myslalam martuunia1, , mam czas ale nie umie nic zrobic :ico_placzek:

A macie chociaz jakies pomysly na nasz nowy watek?

[ Dodano: 2009-07-30, 22:05 ]
Mam dwa latka, dwa i pół
Sięgam główką ponad stół
Mam woreczek z muchomorkiem
Do przedszkola chodzę z workiem.
Ladny wierszyk

[ Dodano: 2009-07-30, 22:15 ]
Sprawdzilam wontek dwolatkow, i prawie wszytkie przeniosly sie na prywatne wontki.
Wiecie ze bylo nas 17-18 na poczatku, a teraz jedynie 8 -em tylko zostalo sierpniowek.
Co sie dzieje :ico_olaboga: ??????

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

30 lip 2009, 22:30

Witajcie:)
Nie dziekuje zeby nie zapeszyc...
Ja juz przystroilam mieszkanie tzn balony serpentyny a co niech mlody ma jak wstanie...
Martunia ja kupowalam mieszkanie 7 lat temu wiec niekoniecznie jestem na bieżąco... ale napewno jest wazne czy jest utworzona wspólnota jaki jest czynsz co jest w czynszu, co do krewdytu jak wyglada sam proces udzielania kredytu czy nie trzeba uiscic jakiejs oplaty za udzielenie bo my takowa musielismy porównuj banki... moze wiecej powiedza Wisienka z Yvon one sa bardziej na bieżąco...
Kasia Kacper tez sie wstydzi robi taka smieszna minke to chyba taki wiek bo wczesniej każdy mogl go wziasc moze to i dobrze... z dziecmi juz mniej dzisiaj np. bawil sie z dziewczynkami zreszta woli towarzystwo starszych dziewczynek :ico_oczko: z malymi dziecmi jeszcze nie umie sie bawic bo nie umie zainicjowac zabawy...

[ Dodano: 2009-07-30, 22:31 ]
a co do watku nowego to ja tez sie nie podejme bo nie wiem jak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 lip 2009, 07:08

DZISIAJ URODZINKI KACPERKA!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, KOCHANY!!!! STO LAT!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Martuniu, my mamy mieszkanie z rynku wtornego wiec nie pomage za bardzo, a co do kredytu, to na prawde radze isc prosto do jakiejs firmy doradztwa finansowego. Sama pracowalam w takiej firmie i wiem, ze doradcy zabijaja sie, zeby klient dostal kredyt na jak najbardziej korzuystnych warunkach. Polecam Open Finance, FINAMO i Home Broker to firmy znam, nie wiem jak jest w expanderze :ico_noniewiem:

Nowy watek moge utworzyc, przynajmniej sprobuje. Tylko podeslijcie mi na maila zdjecia swoich maluchow :-D urszula.stepniak@o2.pl

Spadam do pracy.

Jeszcze raz wszystkiego naj dla Kacperka!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość