Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 lis 2011, 16:09

wiesz Ula, tam w tym pudełku jest do ustawienia CENA ZA GAZ ZA M3 czy inną miarę.
Wiem, bo jak facet z SE przyszedł nas spisać to sprawdzał tą stawkę.
Może tutaj jest problem.
A może kaloryfery trzeba odpowietrzyć?????

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

27 lis 2011, 10:32

Nie wiem Marta jak w tym pudelku, ale u nas byl chlop baterie wymieniac to pewnie by cos zmienil zeby bylo nie tak, co do grzejnikow to raczej odpowietrzone bo jak na full ustawie te pokretlo w gazie to grzejniki mam gorace i mam cieplutko w domu, jak zmniejsze gaz na 3 to jakby za male cisnenie bo na gorze cieple a na dole robia sie letnie dopero po 2 godz i w domu tez nie za cieplo
nie wiem, nawet nie mam za bardzo kogo zapytac a kurcze drogo mi wychodzi i w sumie tak duzo nie grzeje, troche se obawiam jak mrozy przyjda

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lis 2011, 00:24

Ula, mógł nie spojrzeć, bo musiałby oprócz zmiany baterii zajrzeć w opcje ;) wiesz, oni są programowani na wykonanie zadania nic ponadto- spece.

Tak jak nam podłaczał koleś internet.
Naciapał 4 (!!!) złączki na kablu od skrzynki na zewnątrz do salonu, łączył stary kabel z kawałkami nowego... A nawet ja wiem, że światłowód najlepiej przewodzi jak jest w całości (mój tata pracował w światlowodach :ico_oczko: ).
Ale szybko działał chłopina i efekt jest- pojawił się sygnał internetu?? pojawił. Sukces? sukces. Zadanie wykonane. Ale jaki ten sygnał, to już mniejsza o to.

Podobnie z bateriami. działa gaz? działa licznik? no działają i to aż nadto śmigają :ico_oczko:
Ale walcz z takimi :ico_noniewiem:
Może na ich stronie sprawdź stawki??? o ile są...
Może coś z tego da się wywnioskować i składać odwołanie, skargę czy reklamację??
Jakby co pomogę napisać :-D

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

28 lis 2011, 11:20

cholera ja sama nie wiem jak za to sie zabrac, wiem tylko ze robi sie co raz chlodniej i grzanie troche rano i troche wieczorem nie wystaracz juz powoli :ico_noniewiem:
bede szla dzis do sklepu to zajrze w ta skrzynke bo i tak znow musze gaz doladowac, choler 20 funtow w tydzien :ico_zly:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lis 2011, 12:10

a co agencja czy właściciel na to?

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

28 lis 2011, 12:16

no nic bo nic nie wiedza, wlasnie sie dzis do agencji wybieram zapytam, czy to normalnie ze musze tyle placic

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lis 2011, 12:21

nie pytaj się czy to normalne, tylko ze "wiesz ile powinny wynosić rachunki za gaz, i że TU jest coś nie tak i co radzą Ci zrobić" :)
Inaczej jest ryzyko, że odpowiedzą "taaak, to normalne" :ico_haha_01:

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

28 lis 2011, 12:28

no ide sie wlasnie zbierac i wychodze, ale ja nawet nie wiem co im powiedziec jak zapytaja ile na poprzednim domu placiclam, bo tam mialam wszystko w czynsz wliczone :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lis 2011, 13:31

już pewnie poszłaś, ale gdyby właściciel miał 100 funtów z waszych opłat brać na gaz to na pewno by mu się nie opłacało! A przecież malutko grzejecie póki co.

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

28 lis 2011, 14:33

poszlam ale nie bylo tej polki sylwi w agencj dzis na popoludnie przychodzi wiec jak nie zadzwoni do mnie bo proslam angielke o to to jutro znow ide
cos mi swita ze kiedys na stare mieszkanie przyszedl rachunek za prad i gaz zaadresowany na na, ale placil landlord, tam chyba bylo 80 funtow za prad i gaz razem,
no i ok ja sie godze na tak rachunek ale gdyby bylo ogrzewanie wlaczane tak czesto jak tam my tam mielismy chyba 5 razy na dobe po 2 godz wlaczane, a nie tak jak tu dwa razy po dwie godz, toz to smiech na sali

[ Dodano: 28-11-2011, 13:50 ]
dzwonila do mnie sylwia wraz ze swoja szefowa zaproponowala m przejscie na rachunki ze taka forma platnosci jest nawet o 20 procen tansza niz na karty, jutro o 10 mam do niej isc bedzie dzwonic do nich, bede zmieniac na rachunki

[ Dodano: 28-11-2011, 13:56 ]
i niby jesli to ma zmniejszyc rachunki to czemu nie, ale troche sie obawam ze strace kontrole a na koniec mesiaca przyjdzie mi kosmczna suma do zaplaty :ico_szoking:

[ Dodano: 28-11-2011, 13:57 ]
wogle to my tu chyba same ze soba gadamy

dziewczyny gdzie wy sie podziewacie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość