Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

28 mar 2007, 17:29

witajcie, ja tylko na chwilkę bo się spieszę :-D , wpadłam sie pochwalić, dostałam @, jak się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Zajrzę do was wieczorkiem, pa

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

28 mar 2007, 18:19

Jak ja wam zazdroszczę tych głodomorków. Moja mała nie dość, że od jakiś dwóch tygodni wypija ok 800 ml mleka, to jeszcze zaczęła mi się krzywić na wszystko inne :-(. Od zawsze jest karmiona butelką i tak jak kiedyś porcyjkę śmigiem wypijała - tak teraz leżymy pijemy 100 - 120 ml przez 40 minut.
Nie jestem maniaczką rozpychania maluchów, ale to już chyba mała przesada.
Dopiero w przyszłym tygodniu idę do pediatry i zobaczymy co mi powie.

Pozdrawiam Was wiosennie
Aga

PS. U mnie nadal najmniejszych objawów zapowiadającej się @ (41 dzień cyklu)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

28 mar 2007, 19:50

Aga a jak z wagą u twojej córci, ale faktycznie może pediatra coś ci więcej powie lub przepisze coś na apetyt.
jeśli chodzi o @ to trzymam kciuki.

Maua dzięki za odpowiedź na ginekologii, rzerzywiście 2 testy wykazały ci brak ciąży :ico_szoking: ?

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

28 mar 2007, 20:20

Witam wieczorną porą
Ja tak tylko na chwile bo maz się krzywo patrzy jak długo przy kompie siedze
Pozdrawiami do jutra, bede miała wiecej czasu żeby coś napisać :)

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

28 mar 2007, 20:21

Maja nie byłam na ginekologi ale jeżeli chodzi o testy to mi jkak byłam w ciąży z Kornelkiem też dwa wyszły negatywnie trzeci nie wiadomo a czwarty negatywnie i dopiero u ginki zobaczyłam krasnalka, po prostu miałam tak mało tego chormonu ciażowego...
Julie Nathanek to chyba troche do taty chociaż na wielu fotkach go nie widziałam ale bardziej w męską część rodziny wdał się :)

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Absens ja bym się tym nie martwiła niektóre dzieci to niejedki8 ale krzywdy sobie w ten sposób nie zrobią... zawsze lepeij tak niż jakbyś miała mieć małą grubaśnicę w domku:) moze dawaj jej wiecej owocków np bananków
Julie a te ciasteczka to nie sa od 10 mies??

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

28 mar 2007, 21:23

Witajcie babeczki :-)
Lemoni nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze tego Krakowa, ach... Kornelek do babci podobny, nawet bardzo :ico_oczko:
Zawsze chcialam mieszkac w Krakowie .A co najlepsze to nigdy tam nie bylam :ico_wstydzioch:
Abens spokojnie moj maly tez niejadek wypija po 100-120, czasem nawet 80 czy 60 :-) W nocy budzi sie na karmienie po 6 godzinach, chyba dojada za dzien :ico_oczko: Jesli mala dobrze na wadze przybiera to spokojnie, nie martw sie :ico_haha_02:
Maju :ico_brawa_01: nareszcie sie doczekalas @ :ico_oczko: A co do kaszelku u nas tez sie zdarza i to przewaznie w nocy albo nad ranem.
Julie Nathanek super wyglada w tej pizamce. Taki duzy chlopczyk, co najmniej roczny :ico_haha_02:
Milego wieczorka :555: buziaki

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 mar 2007, 09:03

witam!
lemonii ciasteczka sa od 4miesiaca specjalnie na zabkowanie... wiem ze w plmacie zupelnie inne produkty niz tu mimo ze tych samych firm :ico_haha_01:
u nas pogoda sie dzis zepsulaale i tak musimy isc sie zwarzyc i zmierzyc bo juz sporoczasu minelo od ostatniego wazenia oczywiscie dam wam znac :-D

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

29 mar 2007, 09:03

Witam dziewczynki z rana
Ja dalej @ nie dostałam, nie wiem kiedy ma zamiar sie pojawić
Posprzatałabym dzisiaj coś ale z małym nie mam co zrobić, a chciałabym umyć okna
Co myślicie, moze ubiore go jak na spacer i bedzie sobie lezał w łóżku a ja umyje
Jeszcze nie myłam okien jak był mały ale przeciez trzeba sobie jakoś radzić :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 mar 2007, 09:16

CZes dziewczyny ostatnio mam malo czasu na pisanie bo mala intesywnie zabkuje ratujemy sie jak mozemy osanitem i zelem. Nawet to wszystko pomaga ale nic nie moge spokojnie robic bo jak ja boli to tylko na raczki do mamusi :ico_olaboga: Dobrze ze ktos wymyslil chuste do noszenian dzieci bo inaczej pekl by mi kregoslup.
Niedlugo znikne na tydzien bo jedziemy na chrzciny do Polski-ciekawe jak to bedzie w kosciolku. tak wiec nie piszcie za duzo bo potem nienadarze z czytaniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

29 mar 2007, 09:34

Witajcie.
Szkrabuniu może gdzieś nie doczytałam, a w jakim kraju mieszkasz? Sporo was na tej obczyźnie :-) , a macie zamiar kiedyś do Polski wrócić? Ja to bym z tąd najlepiej wyjechała ale tylko zarobić kasę, potem wrócić i wybudować dom ale z dziećmi to trudniej. Moja mama tak wyjechała jak miałam 17 lat, tak tylko na 2 m-ce aby troszkę zarobić no i tak jeździ już 13 lat :-D bo to ponoć strasznie wciąga :-D .
Mój mały dostał strasznej wysypki, wydaje mi się że to od wina. Wczoraj pozwoliłam sobie na lampkę martini i chyba zaszkodziłam małemu :ico_olaboga:

gosiunia a co to takiego w czym leży Hubercik? Śpiworek czy leżaczek?
Kasik myślę że werandowanie nie zaszkodzi Piotrusiowi, a radzić to sobie trzeba niestety. Mój mąż wymyślił sobie aby założyć firmę, sprzedaż wysyłkowa i ja miałabym się tym zająć, tylko kiedy :ico_olaboga: bo przeciez przy takim maluchi jest sporo pracy. Tr :ico_olaboga: oszkę się tego boję ale kasy też by się troszkę przydało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość