Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 cze 2008, 11:47

Paulina gratulacje
karolina mi tez brakuje motywacji ja trochę schudłam ale dlatego ze nie słodze herbaty :ico_brawa_01: a co do coli to radze nie pij za często bo jest bardzo szkodliwa
Wczoraj zrobiłam 50 brzuszków a dzisiaj mam zakwasy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 cze 2008, 12:02

A ja sie trochę boje ćwiczyć bo boli mnie kręgosłup już od ponad miesiąca nie chce go nadwyrężać bo nie wiem od czego mnie boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 cze 2008, 14:38

Ja mam ten problem że jak robię brzuszki to pierwszy co mnie boli to szyja :ico_szoking:
Paulina moze wizyta u lekarza by sie przydała??

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 cze 2008, 20:57

madzia22, bo może źle robisz nie używaj mięśni karku do podnoszenia plecy muszą być nie używane :ico_oczko: używaj tylko mięśni brzucha a szyjka nie będzie boleć :ico_oczko: wiem że muszę iść do lekarza ale nie mam czasu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 cze 2008, 14:06

kurcze a u mnie niestety nie ma rezultatów już się poddałam :ico_wstydzioch:

coprawda nie jem duzo , tak wogóle to prawie wogóle nie jem i zero rezultatów , może ze mną jest coś nie tak , może jak nie będe myślała o tym to schudne :ico_oczko:
a tak wogóle to nie jest ze mną tak źle widuje sie grubsze osoby , które wogóle nie przejmują się swoimi kilogramami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

12 cze 2008, 14:36

Paulina to musicie mi chyba filmik pokazac jak się brzuszki robi bo zawsze mi szyja siada
wiolow ja mam tak zę np2 miesiące nie trace na wadze a potem 2-3 kilo mniej w ciągu miesiąca mimo że jem tak samo

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

13 cze 2008, 11:35

no właśnie bo chyba jak sie o tym ciągle myśli to du.., a jak przestane to może mój zwariowany organizm cos ztraci :ico_oczko:

zreszta już mi przeszło , chyba.......jestem jaka jestem i taka zostanę , nie mam jakiejś ogromnej wagi i ubieram ise jeszcze w normalnych sklepach a nie dla puszystych hihi

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

13 cze 2008, 19:15

wiolaw, takie podejście to chyba dobre jest :-)
ja też znam wiele naprawdę puszystych kobietek i mają to w nosie że tak powiem

a ja na zgubiłam zaledwie 2 kg chyba przez ostatnie stresy jednak troszkę mnie to zmobilizowało i zamiast zjeść sobie batonika czy drożdżóweczę wybieram warzywa i owoce
najgorzej jest wieczorem bo wracam po 22 z pracy no i wiadomo głodna jestem ale zamieniłam chlebek na warzywko lub jogurcik naturalny i jakoś daje rade dziś 3 dzień
żeby jeszcze ćwiczyć mi się chciało :ico_olaboga: chciałbym jeszcze tylko 5 zjechać i to by starczyło ....

[ Dodano: 2008-06-13, 19:17 ]
Paulina82, gratuluję takiego spadku wagi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 cze 2008, 20:09

wiolaw pisze:a tak wogóle to nie jest ze mną tak źle widuje sie grubsze osoby , które wogóle nie przejmują się swoimi kilogramami

no właśnie, ja też często widuję takie osoby i to w dodatku w różnym wieku, a ja taka głupia jestem, że jak mam zbyt obcisłą bluzkę, to nawet z psem w niej nie wyjdę, żeby mnie ktoś w niej nie zobaczył, bo to głupio walić ludziom oponami po oczach :ico_wstydzioch: ostatnio nawet przestałam się garbić, bo jak chodzę z prostymi plecami i ściągniętymi do środka łopatkami to bardziej widać (i tak już wydatny 85D) biust niż moją oponkę
poza tym byłam pewna że przytyłam od podawani aostanich wytmiarów do konkursu w odchudzaniu, a okazuje się żqa mam mniej cm w kilku miejscach... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 cze 2008, 10:38

aska, właśnie o to chodzi że ja nie jestem puszysta , tylko moje ciało straciło jędrność , a tego nie zmienie dietami i katowaniem się głodzeniem , tylko jedynie ćwiczeniami a na to nie mam czasu obecnie :ico_noniewiem:
praca siedząca też niestety nie sprzyja mojemu wyglądowi , ale jak człowiek się zasiedzi to makabra :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość