Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lis 2008, 10:09

ramonka, oj troszke smutno mi sie zrobiło nie powiem ze nie, ale w koncu chciałam zaczac od przyszłego miesiaca takze spoko spoko zaczekamy te 4 dni i sie dowiemy czy wchodze na sierpien czy moze jednak nie. Biore sobie to na spokojnie co ma byc to bedzie ;) hahahahah ale ze mnie kłamczuszek no przeciez wiadomo ze juz bym chciała ......................
oki oki spokojnie daje rade co tam 4 dni hihihihhi jeszcze z wami w towarzystwie sama przyjemnosc
Ramonka a jak Twoje samopoczucie sniadanko do łózeczka juz dostałas ?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 lis 2008, 10:14

Sabcia, głowa do góry ......ja 1 test zrobiłam tez 5 dni przed @ i byl negatywny,
w din spodziewanej tez ale za to dwa dni pozniej .........wielkie szczescie ....mezus nie mogł uwierzyc i ja w sumie tez .....a teraz czekamy juz na pierwsze ruchy!!!

bedzie dobrze !!!Za 4 dni napiszesz nam wspaniała nowine .....no najpozniej za tydzien :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lis 2008, 10:17

zoola27, dzieki kochana !!!
Oby tak było :)))

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 lis 2008, 10:20

Sabcia, oj bedzie napewno

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 lis 2008, 11:41

Sabcia, ja dzisiaj juz mie leze, bo nie moge :ico_sorki: ale w zasadzie siedze i nic nie robie. Mezus ugotował juz rosołek i robi 2 danie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 lis 2008, 11:49

ramonka, jesli moge cos zasugerowc do lez jak najwiecej!!!!!!!! wiem ze to ciezkie ! Lekarz mi tłumaczył ze naet siedzenie moze byc zagrozeniem dla dzidzi bo organizm go wtedy wypycha i działa na zasadzie spalania tkanki tłuszczowej!!

ja ostatnio taz juz coraz wiecej siedze i zaczynam wstawc pomalutku mam nadzieje ze lekarz pozwili mi juz na nidługie spacery!

[ Dodano: 2008-11-23, 10:52 ]
a jaszcze cos ....niech cie nie zmyla to ze juz nie plamisz poprostu działa dufaston.......ja juz to przerabiałam........no ale trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze z twoja fasolka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 lis 2008, 11:55

zoola27, nie strasz mnie :ico_szoking:
u mnie plamienie było jednorazowe, w zasadzie zanim wzielam duphaston to juz nie plamiłam :ico_sorki: :ico_sorki: tylko strasznie mi niedobrze po nim :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lis 2008, 12:07

ramonka, ja tez plamienia miałam jednorazowe i wiecej sie nie powtorzyły o tym ze dzieciaczki nie zyja dowiedziałam sie idac na zwykła kontrole
Tak jak Zoozola pisze Dufaston działa jak ja sie dowiedziałam ze juz po wszystkim to zanim zaczełam plamic po dufastonie to mineło 10 dni takze wszystko zasługa dufastonu
Ramonka my ci bran boze nie straszymy poprostu lez i nie wstawaj i pisałas ze kontrole masz tak pozno moze popros lekarza o wczeniej sza wizyte np 1 grudnia powiesz mu ze sie denerwujesz czy cos
Wiem ze to nie miłe co ci napisałam ale u mnie tak było
Prosze cie nie martw sie bedzie wszystko oki i lez lez lez lez lez !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 lis 2008, 12:16

Dziewczyny ja sie nie złoszcze na was za to co piszecie, wiem ze to w dobrej intencji :ico_sorki:
Chodzi mi o to, ze nie moge zakladac ze moja ciaza obumrze, dlatego ze stało sie tak w czyims przypadku. Rozumiem ze wszystko moze sie zdarzyc ale nie moge popadac w paranoje. Wypoczywam, nie sprzatam, nie gotuje, nie robie nic dosłownie wiec nie moge tez połozyc sie na wyciagu i lezec. To ze posiedze pare godzin na pewno nie bedzie miało wpływu na zycie mojego malenstwa.
Ja wiem, ze bedzie dobrze, bo musi byc dobrze...
Co do wizyty to poczekam do 11 grudnia, USG tez nie bede robic co 2 tyg bo nie jest to wskazane, zwlaszcza ze nic nie zmieni, po za moim spokojem. Chociaz obawy beda zawsze.

[ Dodano: 2008-11-23, 11:19 ]
Tak jak Zoozola pisze Dufaston działa jak ja sie dowiedziałam ze juz po wszystkim to zanim zaczełam plamic po dufastonie to mineło 10 dni takze wszystko zasługa dufastonu
wiem kochana ze u ciebie tak było, ale sama pisałas ze sie nie oszczedzałas i to miało wpływ na to co sie stalo.
zoola27, a Tobie cos sie działo ze musisz lezec czy zapobiegawczo po poprzednim poronieniu?

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lis 2008, 12:43

ramonka, masz racje nie mozesz myslec ze w twoim przypadku jest podobnie ja nawet nie chce o tym myslec daje ci tylko do zrozumienia ze to za wczesnie zebys wstawała czujesz sie dobrze oki super ppoprostu zajefanie ale jak juz musisz siedziec to podłuz nozki na podusie ponoc to tez duzo daje
Co do tego ze sie nie oszczedzałam to wiesz to wcale nie musiało byc powodem ja miałam zagwarantowane ze moja dzidzia jedna jest zdrowusia tylko ta druga sie nie rozwija a stało sie co sie stało ..................
Ja chce zebys ty poprostu zdała sobie sprawe ze musisz sie oszczedzaj znasz granice i to juz Twoja sprawa czy bedziesz siedziec czy lezec ja chce dla ciebie jak najlepiej wiec nie miej do mnie zalu prosze ........

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość