Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

31 lip 2009, 08:03

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: STO LAT DLA KACPERKA!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

uLAdzięki za radę!!W open f.... był już Adas i na bank skorzystamy z ich usług :-) . Ula super, że zajełabys się stroną!!!

Anitaudanej bibki urodzinowej :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 lip 2009, 10:02

Wiecie, Dziewczyny, bardzo mało jest wątków dwulatków, a te, które są nie są jakioś fajnie zrobione. Szkoda, że tak sie wszystko rozpada :ico_placzek: Nas też było więcej i tyle Dziewczyn uciekło gdzieś.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

31 lip 2009, 11:41

Kasia mój Patryk też nie chce siadać na nocnik. Dochodzi do tego, ze chce siku i chodzi placze. Jakby sie bal czegos, ze mu po nogach poleci, powstrzymuje sie bo boi sie popuscic. Juz nie wiem jak mu przetlumaczyc.

STO LAT !!!!!! STO LAT DLA KACPERKA!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent:

martuunia1 my tez przed wzieciem kredytu bylismy u doradcy finansowego. Oni maja na biezaco oferty wszystkich bankow i porownaja Ci gdzie najkorzystniej wziasc i czy macie zdolnosc. Jesli chcecie kupic mieszkanie nowe od dewelopera to wazne jest czy jest to solidny deweloper, ktory realizowal juz jakies inwestycje. Warto pytac czy pierwsza umowa jest w formie aktu notarialnego. U nas nie byla i na akt czekalismy 1,5 roku po przeprowadzce. I byl stres bo byl to czas masakrycznego wzrostu cen i ludzie panike siali, ze deweloper wypowie nam umowy, zaplaci kary umowne i sprzeda mieszkania po duzo wyzszej cenie. Ale teraz sytuacja się zmieniła na rynku nieruchomości. Pytaj tez w jakim standardzie jest mieszkanie tzn. czy ma drzwi wewnętrzne, jakie ogrzewanie itd. Kolega szuka teraz mieszkania i znalazl tanie oferty , ale miesznia sprzedaja bez tynkow na scianach, wylewek na podlodze, parapetow i grzejnikow. Jak ktos nie dopyta to przy odbiorze lekko się rozczaruje.
No i najwazniejsze jak jest w trakcie budowy to kiedy odbiory. Oj pytań jest dużo. zastanowie się jeszcze i napisze.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

31 lip 2009, 13:26

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: STO LAT DLA SZYMUSIA I KACPERKA
Zaraz was doczytam, jakos w Sosnowcu mi nie po drodze do kompa :ico_oczko:
Mielismy wrocic w niedziele, a przyjechalismy wczoraj o 21 :ico_oczko: ale jakos sie nam nie spieszylo, no i korzystajac z "uslug" mojej mamy wyszlismy sobie 2 razy wieczorem.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 lip 2009, 13:38

Sto lat dla Kacperka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a ja bylam wlasnie na meiscie, kupilam sobie piekny zakiecik czarny z krotkim rekawem, taki krociutki, jak na mnei szyty, i obnizony ponad 50 %, ja glownie i tak jezdze autem wiec jak znalazl, ale jest boski, kupilam sobie spodnie takie eleganckie 3/4, bluzeczke i sukienke taka zwiewna, mysle ze bede miala na urodziny amelki jak znalaz, poza tym to wychodzimy dzis wieczor z moim mezem wiec sie troche wystroje :-D
humorek wiec mi dzis dopisuje, kupilam amelce tez taka ala sukienke, tunike, nie wiem jak nazwac ale chyba ja wystroje w to na urodziny, do tego jakies geterki i bedzie extra, i bedzie jej wygodnie :-D

dziewczynki ktore z waszych maluchow spi w lozeczku junior??? ja planuje kupic amelce wkrotce, takie drewniane, typowe dla juniora, ale jeszcze sie zastanawiam bo sie boje ze bedzie z niego wychodzic i nie bedzie zasypiac, ale sama nie wiem, pzoa tym ona ma sypialnie z nami na gorze, a planuje jej przeniesc pokoik moze na dol, sama nie wiem, zobaczymy, tak tlyko pytam :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

31 lip 2009, 13:41

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!!!!
STO LAT dla Szymusia i Kacperka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

tęsknie już za moimi szkrabami, dobrze, że jutro rano jedziemy do nich

od szaleństw jakie urzadzaliśmy sobie przez tydzień bez dzieci, rozchorowałam się, wczoraj jeszcze doprawiłam się w aquaparku we Wrocławiu- zachciało mi się na dwór wypływać po 21 :ico_puknij: i klima w aucie dodatkowo mnie wykańcza

jutro idziemy w Rabce na disco lata'60-80- nie chcę nic kupować ale nie wiem kompletnie co założyć :ico_noniewiem:
macie jakieś propozycje????

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

31 lip 2009, 14:09

dziewczynki ktore z waszych maluchow spi w lozeczku junior???
Lenka spi w normalnym, ale szukam takiego 70x200 bo chcemy z mama zrobic moj byly pokoj w Sosnowcu, a mam 2 takie materace, ktore sa nadal dobre i bez sensu kupowac nowe, jak mamy, ale znalezc takie lozko to masakra- temte meble tez byly dzieciece, ale nie bylo wtedy takich na 160 długosci.
Martunia, zaintrygowalas mnie z tym biznesem, jesli tylko bedziesz potrzebowala jakies pomocy daj znac.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 lip 2009, 14:46

pokaze wam jakie chce kupic amelce

http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... OR+BED.htm

poki co to ma takie zwykle dzieciece z ktorego nie mzoe wyjsc, ale zobaczymy

mysle tez o takim

http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... OR+BED.htm

http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... LS+BED.htm

http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... LS+BED.htm


mysle ze chyba kupimy jej drewniane klasyczne bo bedzie potem dla drugiego dzidziusia ale te rozowe tez ladne, a taka sofe jej kupilam ostatnio

http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/store ... upsy+daisy

wkleje kiedys wam fotki

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

31 lip 2009, 20:33

Witajcie :)
Dziekujemy w imieniu syna:)
Stawiamy :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:
Niespodzianka sie udala mlody zadowolony...
Co do łuzeczka to tez planuje zrobic Kacprowi z sypialni pokój ale moze jeszcze z 1/2 roku niech pospi ze mna mi w sumie sie dobrze znim spi :ico_oczko:
Karolina jak bym miala core to bym kupila to rozowe z kwiatuszkami.
Aga co do stroju to teraz jest tyle kwiecistych pstrokatych rzeczy ale obowiazkowo afro i czekamy na zdjecie...
Janiolek fajnie ze sobie pobalowaliscie wkoncu lato :ico_oczko:
Sylwia ja ci nie powiem o co chodzi z tym nocnikiem ze te nasze chlopaki maja z tym taki problem u nas tez daleko do sukcesu juz sie cieszylam bo zrobiul sam kupe i przyniósł mi ja do kuchni ale na drugi dzien znowy do pieluszki... traktuje nocnik jak krzeselko na ktorym mozna posiedziec przed telewizorem...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

31 lip 2009, 21:58

a Lenka musi latac z gola nonono zeby cos z nocnika wyszlo - jjak ma pieluszke albo majtki zazwyczaj mowi po fakcie.
Umieram, od popoludnia tak mnie boli glowa ze nie za bardzo ja podnosze i nic nie pomaga.
Hihi a Lenka juz 13 miesiecy ma swoj pokoj i cale szczescie bo wczesniej spala do 5

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość