Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 sty 2010, 13:32

:-(
ja dzisiaj zupełnie bezpłciowo.. P dostał wczoraj wypowiedzenie z pracy.. oczywiście z okresem wypowiedzenia, pracuje do 30 kwiernia, a raczej wykorzysta urlop zaległy..

W pewnym sensie oboje się tego spodziewaliśmy, ale myślalam że skoro wrócił do pracy dostał nową umowe, stanowisko, to będzie dobrze.. a tu taka niespodzianka...

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

15 sty 2010, 21:57

#ania#, głowa do góry...widocznie tak mialo byc i teraz jakies lepsze perspektywy pojawia sie na horyzoncie dla twojego męza!!Zobaczysz!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 sty 2010, 10:43

Oj Aneczko strasznie mi przykro :ico_placzek: Domyślam się co teraz przeżywacie ale wierzę że Twój Mąż znajdzie do tego czasu jakąś pracę i z całego serca Wam tego życzę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 sty 2010, 22:51

dzięki dziewczyny.. też sobie tłumacze, że to tak miało być, że teraz będzie już lepiej, bo mniejszy stres.. w poniedziałek P ma rozmowe ze swoim dyrektorem, dzwonił do niego i powiedział, że ma jakąś propozycje, żeby nie poczuł się zlekceważony, oszukany.. ciekawa jestem co mu powie.. ale P sam mówi, że nie chce wracać, bo znając życie, to za 3 m-ce dostanie kolejne wypowiedzenie.. po za tym co to za praca, jeśli kolega donosi na kolege..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 sty 2010, 15:42

#ania#, tak mi przykro, jeju szkoda ze tak sie stało :ico_placzek:
A pewnie teraz znajdzie jakies lepsze zajecie mniej stresujace, bo to czasmi czlowiek moze sie psychicznie wykonczyc w pracy. Trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 sty 2010, 16:03

wiola85, jest jak jest i tego nie zmienimy.. ja sobie myśle, że dobrze że tak się stało!! teraz P ma dużo czasu na znalexienie czegoś satysfakcjonującego i za odpowiednie pieniądze, jestem dobrej myśli..

U nas dzisiaj śnieg sypie, wieje jak diabli.. miałam pójść z Młodym na sanki, ale dziękuje.. poczekam na cieplejszy dzień.. Po za tym rozglądamy się za ekspresem do kawy ciśnieniowym, P z początku chciał zwykły przelewowy, cena około 100zł a za 150 można już kupić ciśnieniowy średniej klasy z dyszą do spieniania mleka i byłoby capuccino, la te, machiato.. ubustwiam te kawy, ale co dziwne za zwykłą kawą z mlekiem nie przepadam :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 sty 2010, 22:43

Hejo co tak cicho tutaj :ico_szoking:

Aniu jak sprawy z mezem, mam nadzieje ze juz sie cos wyjasniło :-)
A co do eksprezu to ja sie nic a nic na tym nie znam, sama wcale nie pije kawy a M rozpszczalna :-)

Pogoda u nas tez nieziemska, zimno jak diabli, nawet kupilam dzis sobie nowa czapke bo normalnie az wstyd chodzic w takiej strasznej, znaczy ja wcale w niej nie chodze, ale juz mnie tak głowa zaczeła bolec ze sama sobie bede winna jak sie rozchoruje.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

26 sty 2010, 01:50

cześć dziewczyny
co tam u was??
jak dzieciaczki
ile waża ile mierza??
ile ząbków???
u nas 11kg, ok 80cm i 6ząbków...
śpiewamy, układamy klocki, itd...
no i David jest uczulony na marchew....
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:44 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 sty 2010, 11:03

poccoyo, u nas wszystko dobrze, maly wazył 13.500 miesiac temu, a wzrost 86cm.
ma juz 11 zabkow :-)

Coraz wiecej rozumie, i uczy sie nowych słowek, narazie nie jest na nic uczulony tak mi sie wydaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sty 2010, 12:24

Wiola, dziękuje za troske, milutkie to było i uwierz cieplej mi się zrobiło na serduchu.. U nas sytuacja ustabilizowała sie troche.. tzn p jest na wypowiedzeniu i już rozgląda się za czymś innym.. Jego dyrektor zaproponował mu że gdyby miał kurs na widlaka tzn miałby uprawnienia, to mógłby zostać w firmie i być kierowcą tego widlaka.. Ale doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu zostawać w tej firmie, bo jest tam chora atmosfera, ludzie donoszą jeden na drugiego, po za tym dla mnie byłoby to upokarzające i myśle że dla P również bo był tam kirownikiem, zarządzał ludzmi, a teraz miałby pracować razem z nimi, pewno niedługo posypałyby się plotym ze kierownik niezaradny i nie potrafi sobie niczego znaleźć.. Z resztą już jego zmienniczka opowiada niestworzone historie i dogaduje, ze po co ma szukać innej pracy, jak tu mu oferują.. Z resztą same wiecie jacy są ludzie.. karzdy pretekst, żeby zgnoić czlowieka jest dobry.. I nie chodzi mi o to, że P nie może pracować fizycznie, bo nie mam nic przeciwko temu, w końcu rzadna praca nie hańbi, ale są granice... co innego w nowej firmie, gdzie zaczyna się od zera i spokojnie można piąć się w góre, a nie w takich warunkach..

U nas masakrycznie zimno.. rano było (o 8 bo zaspaliśmy z Jasiem, ostatnio daje mi pospać ;-) ) -20 ale jak niedawno byłam na dworze po psa, to całkiem fajnie, bo słonko ładnie świeci, ale w nosie zamarza..

Bąbel też się ładnie rozwija, waży coś koło 11 kg i ma koło 84-85 cm stopa rozmiar 22-23, ładnie pokazuje, w ogóle zauważyłam, że zrobiła się z niego taka mała małpka, wystarczy mu kilka razy pokazać i już powtarza, czasami nas podpatruje, ostatnio mówi, mam, nie ma, jest, si (w sensie, że coś jest gorące) Ząbki ma 4 i chwilowo nie widać kolejnych, ale jeśli o to chodzi, to on zawsze był z tyłu, najważniejsze że w ogóle wychodzą, a wszyskie będą prędzej czy później..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość