Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 wrz 2007, 09:47

mama_zuzi1980, jak nie dostanę skurczu przed 20 to nawet nie będę wiedzieć jak to jest! Ale z tego, co piszecie to chyba nie mam czego żałować :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-03, 09:50 ]
Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 30.08 – urodziła synka Michałka (3650g, 56cm)
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 (Ula 27 lat, Białystok woj.podlaskie) - czeka na Benia
Lalka - 14.09 (Maja – 26 lat ) - czeka na Haneczkę
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzię
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Marcelinkę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maję
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasię
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly
_________________

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 wrz 2007, 09:51

hej dziewczyny
ja mam skurcze od ponad miesiąca,a jak zaczęłam "rodzić" to miałam co 20,15,10 minut i ból szedł na uda i kręgosłup-koszmar!!..teraz juz się przyzwyczaiłam do nich ;)..ale coraz bardziej boje sie porodu...
mama_zuzi powodzenia u psychologa :-)
a jeśli chodzi o zgagę to mam okropna,a mleka nie trawię..jedynie to jogurty pitne albo maślanka
dziś kończe pakowac torby do szpitala bo dla męża ubranie muszę też spakować
czekam na wieści od Eve

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2007, 09:57

Kocurka, tylko sie powinnas cieszyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hej K@tk@, sa jakies nowe ciezarowy na Upragnionym Malenstwie? Bo za Wami tam nie moge nadarzyc :ico_szoking:
Jak sie czujesz???

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

03 wrz 2007, 10:33

no wlasnie K@tk@ jak sie czujesz??

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 wrz 2007, 11:41

Czesc nie bylo mnie jeden albo dwa dni a tu takie wieści :ico_brawa_01: Eve już pewnie szczęsliwa tuli synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Buziaki dla ciebie Eve :ico_buziaczki_big:
Ja nic tylko ciągle slysze haselka w stylu " ty jeszcze chodzisz?? " :ico_zly: . Mogli by mnie już też wywyieźc do szpitala :ico_haha_01: , chociaż dzisiejszy termin nie bardzo mi pasuje bo akurat dziś teściowa ma urodziny a znając życie dla niej byłoby to na ręke bo zamiast robic swoją imprezke miała by wymówke że idzie na urodziny do wnuka i zostało by na tym że to ja robiłabym imprezy dla 2 :ico_zly: bo jej to ostatnio nawet glupiego ciasta nie chce sie upiec. Zagadałam że mąż pewnie będzie chciał wziąść jakieś ciasto do pracy jak mały się urodzi no i że ja będe w szpitalu i nie dam rady upiec, myślałam że upiecze synusiowi (jedynakowi na dodatek) to ciacho, a a ona na to że teraz takie fajne ciasta można kupić :ico_zly: no cóż kupimy :ico_zly: :ico_zly:
To wam znowu nasmuciłam, ale przynajmniej mi troche lepiej :-)
Od wczoraj wieczorem boli mnie głowa, chyba zaraz lykne jakas tablete :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-03, 11:46 ]
Dziewczyny napiszcie mi jak parzyłyście smoczki (normalne i butelkowe) ?? Bo chce się do tego zabrać a boje się że zrobie coś nie tak.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 wrz 2007, 11:59

eSKa, na ulotkach od smoczków i butelek pisze, żeby je wygotować przez 3-5 minut. Tak miałam zrobić, ale też mam wątpliwości, czy się nie rozpadną pod wpływem temperatury.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 wrz 2007, 12:04

No własnie :-D dlatego wole zapytac niż ryzykować :ico_haha_01:
I jeszcze jedno pytanko, czy do porodu bierzecie jakąs specjalną koszule, bo zglupialam, jedni mówią że dobrze wziąść dłuzszy t-shirt, inni że smiało mozna rodzić w koszuli.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2007, 13:44

Hej, ja po wizycie i humorek super. Ta psycholog to wie jak czlowieka do pionu przywrocic :ico_brawa_01:
Poszlam nawet w tym dobrym nastroju do sklepu i wybralam taka sliczna welurkowa biala kurteczke na zatrzaski z kapturkiem ale nie mozna byla karta placic wiec odlozylam i pojde po nia kiedy indziej.

Ja na razie przygotowalam jeden smoczek i naprawde dziewczyny nie trzeba az tyle gotowac, wzielam po prostu do kubka ten smoczus i zalalam go gotujaca sie woda i potrzymalam w tym wrzatku z 1-2 minutki i wyciagnelam. Dla Zuzi tez tak robilam. Nie ma co przesadzac z ta sterylnoscia... Wiadomo butelki po jedzeniu trzeba dobrze umyc i wyparzyc... ale ja tez zalewalam wrzatkiem, zostawialam na kilka minutek i wylewalam i do suszenia. Teraz mam sterylizator do mikrofali ale nie bede przeciez jednego smoczka w sterylizatorze odkazac :ico_puknij: Pozniej bede po kilka sztuk butelek wkladac to i smoczki od czasu do czasu wrzuce (ale nie po kazdorazowym kontakcie z podloga np bo wiem ze nie warto dziecka tak przyzwyczaic do zera bakterii czy zarazkow bo potem byle co i plesniawki, itp ).
Ja tylko dostaje mdlosci i odruchu wymiotnego jak widze jak mama czy tatus wkladaja dziecka smoczek do swojej geby jak upadnie a potem wtykaja malenstwu, bleee.... chyba nie kazdy jednka wie ze prochnica to choroba bardzo zakazna.... :587: Ja zawsze mialam mala butelke mineralnej w torbie od wozka i polewalam smoczek woda albo pozniej soczkiem i czesc. Albo wolalam w ogole nie dac.

Dowiedzialam sie ze moja najlepsza przyjaciolka w Polsce jest w ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak sie ciesze!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

03 wrz 2007, 13:46

Kochane mam zaszczyt przekazac informacje od eve81:

[size=150]Dzisiaj o 3.10 przyszedl na swiat przez cc moj synus Szymonek, wazy 3040 i mierzy 53 cm, dostal 9 pkt. Podobny do tatusia! Wracamy do domku w czwartek! Ewa[/size]

Szczesliwym rodziocm i maleństwu składamy oczywiscie najserdeczniejsze zyczenia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2007, 13:49

Eska, ja Zuzie rodzilam w dluzszym t-shitcie i to wzielam ciemnozielony bo przynajmniej nie bylo na nim widac krwi itp a potem go po prostu wyrzucilam. koszula chyba by byla za dluga do rodzenia bo jednak lepiej miec tylek "pod reka" poloznej zeby miala dostep a znow zwykly T-shirt nie zakrywa tylka. wez sobie mezulcowy, taki zakrywajacy troche posladki. A koszule ubierzesz sobie po szyciu, polozna ci pomoze sie przebrac jak beda Cie na rakiete (tj. lezanka na kolkach) przerzucac i na sale wiesc... :-)

Po co brudzic koszule nocna... choc wiem ze plamy sie pewnie spiora ale ja tam wolalam t-shirt do rodzenia-. Tu mi dadza szpitalna koszulke a po porodzie wskocze w swoja z rozpieciem do karmienia.

[ Dodano: 2007-09-03, 13:51 ]
Jeju!!!! az sie poryczalam!!!!! Ale suuuper!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Paulinka oglos na Radosnych!!! :-D

[ Dodano: 2007-09-03, 13:58 ]
Mamy dwoch cesarkowych chlopczykow!!! No pewnie.... po co sie chlopakom meczyc i przez kanal rodny przeciskac jak moga wyjac :ico_oczko: Wygodna ta plec od poczatku hihihih :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość