justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

14 maja 2007, 20:59

ja juz uciekam bo trzeba wziasc kapiel i uszykowac sie na jutro do pracy bo o5:30 pobudka pa pa :ico_papa:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 maja 2007, 22:37

dobranoc, do jutra

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 maja 2007, 23:24

a ja dopiero teraz po pracy
wiozłam dziś torcika na imprezkę na 21:30, ale były hece, jak pewnie niektóre z was wiedzą krakowski Kazimierz to bardzo popularne miejsce, tam też duzo imprezek się odbywa, tylko jest tak ciasno i wąsko i kręte schody, że z 2 prawie 20kg tortami moi pracownicy omal nie połamali nóg (no bo ja to nosić raczej nie mogę), czegoś takiego jeszcze nie obsługiwaliśmy, owszem bywałam na benefisach, ale ten przeszedł moje oczekiwania (krojenie tortu na głośniku z gitarowcami grającymi na żywo z tyłu), dobrze że ja tylko cykałam fotki z garderoby, w każdym razie wszyscy byliśmy przez przypadek na biało i niestety to nie był dobry pomysł, bo ja po przyjściu musiałam zrobić obowiązkowe pranie (jak po imprezce z rzucaniem tortów)
w każdym razie mamy już to za sobą
a trochę nadganiam z pracą, bo od soboty przez 2 tygodnie mnie nie będzie i pewne rzeczy po prostu muszę zrobić wcześniej

ja już właściwie mam wszystko dla dzidziulka, czekam tylko na wózek i nową pościel, no i jeszcze przyjdzie kupić pieluchy jednorazowe i wyprawkę szpitalną dla mnie (te majtuchy siatkowe i dorosłe "pieluchy" - ja nie kupuję belli, poprzednio wypróbowałam inne i dobrze się sprawdziły, a te belli to wg mnie nadają się tylko do pastowania podłóg)

no lecę spać, a wycinanki zabiorę do pracy jutro, może znajdę chwilę w pracy, bo inaczej moje pracownice mnie ukatrupią

ogólnie dziś miałam bardzo ciężki dzień i jeszcze trochę nerwówki w pracy, bo mimo, że mnie nie było mieliśmy kontrolę planową i moi chłopcy coś zawalili i mogą wyjść z tego niezłe numery

dobrej nocki

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 maja 2007, 09:12

Witajcie:)
dziś u mnie znów piękny dzień, piję sobie :ico_kawa: i myślę co mam dziś do załatwienia i zrobienia.Mikołaj ma dziś wizytę u alergologa, jest bardzo uczulony na pyłki traw, drzew, roztocza, pleśnie, grzyby.... na prawie wszystko :ico_olaboga: , a ja po południu usg.
na nieszczęście posuła się coś pralka, coś za bardzo cieknie z niej.fachowiec ma przyjść dopiero jutro a ja po jednym dniu mam tyle prania z chłopaków że hej...
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 maja 2007, 10:01

Witam. U mnie za oknem pogoda całkiem niezła choć zapowiadali że będzie wiało i lało.... :ico_szoking: Na szczęście im się nie sprawdziło :-D :-D Więc znowu wyjdę sobie na spacerek.... :ico_brawa_01: Trzeba korzystać bo dziś moze ostatni dzień L4 :ico_wstydzioch:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 maja 2007, 10:04

Czesc dziewczyny ja tez sie melduje i w koncu po przespanej nocce swiat wyglada lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Choc za oknem ponuro :ico_noniewiem: No ja zaraz biore sie za obiadek i troszke musze ogarnac mieszkanko.

[ Dodano: 2007-05-15, 10:05 ]
I co od jutra Abegano L4 czy praca?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 maja 2007, 10:08

Ja też sie witam o poranku :ico_brawa_01:
Viola no faktycznie 3 chłopaczków to prania full :ico_szoking:
Miałam sobie dziś jeszcze umalować 2 pozostałe boki łóżeczka, ale plany sie pokrzyżowały bo pędzelka nie mam tzn. mam ten wczorajszy ale on wczoraj już był na wykończeniu :ico_oczko: Ale za to o 16 spotykam się z koleżanką z pracy :ico_brawa_01: Ciekawe ile nam zejdzie na plotkowaniu :ico_oczko: I żeby czasem nie padało bo taka pogoda się zrobiła :ico_olaboga: A w środe do dentysty idę, w końcu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 maja 2007, 10:26

Hej :ico_ciezarowka:
cos dzis mam ciężki dzień, nieprzespana noc i wogóle nastrój do bani :ico_placzek:
pije :ico_kawa: i jem :ico_tort: ale humor nic mi sie nie poprawia

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 maja 2007, 10:29

Witam leniwie :ico_spanko:

Ja też humorek średni, a dziś świętuję 50-tkę (masakra, kiedy to zleci ????), więc stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Częstujcie się, proszę!

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 maja 2007, 10:33

basik334, grtulacje
u mnie 63 dni do porodu :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość