ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

17 cze 2008, 10:16

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Wszytskiego najlepszego dla Karoli
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

17 cze 2008, 10:24

Obrazek
Obrazek Obrazek :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

Małgosia a co ty taka nerwowna jesteś Kobito????

karolas super że macie już opiekunkę a u nas dalej lipa, już się zastanawiam czy do jakiejś agencji Opiekunek nie uderzyć, bo jakoś inaczej to czarno to widzę :ico_noniewiem:
A co do zachowania Amelki ze taka córusia mamusi się zrobiła to u mnie jest to samo, Wojtek jak już mnie widzi to na krok mnie nie odstępuję. Ja raczej myślę ze to sprawa ich wieku a nie nic innego :-)

lulu mlecznych ząbków jest 20 tak jak pisała MADZIA.
Świetnie ze zaręczyny się udały hihi pomysł miał odlotowy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 cze 2008, 11:41

hejka kobietki ja tak szybko, my jutro jedziemy do polski juz nawet nie zdarze was dokladnie poczytac, cale zamieszanie juz przerpowadzeni na nowy dom jestesmy, dzis ostatni egzamin mialam po 2 tygodniowym projekcie i spaniu 3-4 godzinki na dobe, ale sie oplacilo dostalismy piateczki ( ja i kobieta co ze mna pisala ) takze juz po sprawie a akurat pedagogika byla trudna i projekt tez trundy sobie wybralismy, ale juz jest wszystko zalatwione takze sie nie martwie juz i tyle.
dziewczyny te co szukaja opiekunki zrobcie ogloszenie na komputerku i w uczelniach powiescie tam gdzie sie ludziska ucza pedagogiki, u nas zawsze sa oferty i studneci ci z 4-5 semestrow co maja mniej zajec w szkole a wiecej wolnego szukaja takich pracek takze dla praktyki i sa naprawde siwetni w tym co robia takze nic tylko wieszajscie na uczelniach pedagogicznych i napewno ktos sie zglosi, u nas ciagle listki sa odrywane z numerami telefonow. Powodzenia!
karolas wszystkiego najlepszego!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

17 cze 2008, 11:55

Hej, hej!

Karolas Luzik, mówiłam, że się znajdzie :-D Nie ma co odrazu widzieć wszytkiego w czarnych kolorach :)
Co do spotkanka to jak najbardziej jestem za tylko moije są zakatarzeni i o 15 przyjeżdża do nas lekarka.
małgorzatka Nie denerwuj się za dużo bo wszytsko do mleka przechodzi i malutka będzie niespokojna!

Lecę na ogród bo dzieciaki tam nieźle rozrabiają. Cezar zamiast śniadania w domku zjadł pełno porzeczek i malinek!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 cze 2008, 12:14

Obrazek
I fajnie że się udało znależć opiekunkę! Aga Ty też znajdziesz - moze rzeczywiście agencja jest jakimś wyjściem?
Małgorzatka, co się dzieje?

NInie już lepiej za to mnie złapało - ale też powoli przechodzi - mnie zawsze to gardło boli przy okazji głupiego kataru hmmm może ja mam jakieś bakterie???

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

17 cze 2008, 12:26

karolas,

Obrazek

No i gratuluję pracy!!! Ellepati jest niesamowita ze pomogła Ci z pracą i opiekunką!! Super!! :ico_brawa_01:
JAk przeczytałąm ze sa spekulacje ze mozesz byc w ciąży to myslałąm ze spadne z krzesłą, ale jak widać to była inna wiadomość!!!
A ja właśnie 2 dni temu się dowiedziałam że koleżanka spodziewa się 3 dziecka.... JEj synek mial niecały roczek jak zaszła w drugą ciażę. No i teraz jej Emilka ma już 11 mies i okazuje się ze znów jest w ciąży. Dziewczyna przed 30 tką bedzie mieć 3 dzieci... Jak sobie pomyśle jacy niektórzy faceci są nieodpowiedzialni to mne nerwy biorą. Ania, ta koleżanka chciała szybko odchować dwójeczkę i iść do pracy a tak z trójką to może juz pomarzyć ze z domu wyjdzie. Biedna.... A wszystko dlatego że jej szanowny małżonek nie lubi w gumce.. Brak komentarza.. :ico_puknij:
lulu no nieźle, narzeczona!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratuluję Ci!!! Romantyk Ci się trafił!! Ale fajnie!!!
Nie mam teraz czasu dlaej odpisywać bo mam mase rzeczy do zrobienia bo dziś jadę z siostra i Bartuliem do babci na kilka dni. A nic jeszcze nie mam spakowane.
Pocieszyłyście mnie że jest 20 mleczaków. I ostatnie wychodzą po 2 roku życia. Czyli ostatnia czwórka ząbków której nam brakuje jeszcze nie beda się pchać!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 cze 2008, 14:45

Karolas wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, zdrówia i miłości :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 cze 2008, 14:50

KATELAJDKA No wiec ja mialam dokladnie opracowany plan z pracą i ciazami. Z kacpim to nie do końca bo byla wpada ale juz po slubie a z Amelką zaplanowana co do dnia hi hi. Tak chcialam miec drugie dziecko 4 latka po pierwszym no i teraz jeszcze w sumie do pracy nie chcialam isc tylko jak Amelcia pojdzie do przedszkola w wieku 2,5 roczku juz ja posle ale czy sie dostanie to niewiadomo bo tyle teraz jest chetnych bo ten wyz demograficzny jest. No ale ze maz ELLEPATI mi nagrał superową prace to co ja sie bede zastanawiac :)
DZIEWCZYNY dzieki serdeczne za zyczonka od was wszystkich ;))))))))))))
KATELAJDKA bawcie sie dobrze u babuni i wypoczywajcie.przede mną ostatnie 2 tygodnie wolnego i koniec wolnosci i tak sie zastanawiam czy nie popracowac tylko do konca tygodnia i tyle i sobie jeszercze tydzien posiedziec z dziecmi ale mi głupio zostawic sama ta Bogusie z ktorą pracuje :(

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

17 cze 2008, 15:24

Karolas wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

17 cze 2008, 15:40

karolas, no właśnie, u Was z dzieciaczkami to sie super poukładało, tak jak chcialaś!! My z bartulkiem też idealnie sie wstrzeliliśmy:))
Ale co do drugiego dzidziolka to nie planuję już, no chyba że coś sie zmieni jak wyrośnie z tego głupiego okresu. A z pracą to naprawde nie masz sie nad czym zastanawiać, pewnie że warto wykorzystać taką szansę, bo praca fajna i taka mobilizująca, bedziesz sie ładnie ubierać i rozmawiać z ludzmi wysoko postawionymi, hoihihi:))
Rozumiem że nie chcesz tej pani Bogusi zastawić, żal kobiety.. Narobi się... Zresztą obie pewnie miałyście dużo pracy... Ale teraz juz bedziesz mieć lepiej!!
Musze lecieć, zaraz sie zbieramy!!
Buziaczki dl awszystkich
KArolas, zyczę miłego wieczorku urodzinowego!!!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość