Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 sty 2011, 22:30

Ja niestety poddałam się :(

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 sty 2011, 11:56

hej!

i jak tam???
Katka, źle się czułaś??? moja mama też nie mogła........bardzo źle to na nią wpływało...

a ja.....na razie trzymam wagę, choć jadłam już normalnie.....bez robienia 3fazy....
no, przybrałam w święta prawie 3kg (tzn aż do połowy stycznia!), 1kg zrzuciłam już....chciałabym tak ze 2-3kg jeszcze stracić...
dlatego od dziś robię mam nadzieję! że z 5-7dni 1fazy.............a potem zobaczymy....może od razu wejdę na 3 i to wreszcie zakończę z sukcesem

wszystkim dietującym życzę powodzenia!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

25 sty 2011, 14:40

Katka, źle się czułaś???
no niestety, bolał mnie żołądek po jedzeniu, miałam mdłości (raz wymiotowałam) i bolało (nadal pobolewa, a właściwie kłuje) w prawym boku.
Odpuściłam.
Tym bardziej, że w połowie lutego mam drugą operację usunięcia żylaków :ico_placzek:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

25 sty 2011, 15:14

no niestety, bolał mnie żołądek po jedzeniu, miałam mdłości (raz wymiotowałam) i bolało (nadal pobolewa, a właściwie kłuje) w prawym boku.
ja miałam to samo na tej diecie-po 3 dniach strasznie wymiotowałam i bylo mi słabo, dochodziłam do siebie ponad 2 tyg....

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 sty 2011, 00:16

chalo a ja zaprzestałam 3 fazy i wcinam wszystko co idzie normalnie mam napady wilczego głodu wcinam wszystko co jest slodkiego i nie tylko chyba sie załamie waga idzie w góre ale tak łatwo sie nie dam :ico_zly:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 sty 2011, 00:29

chalo a ja zaprzestałam 3 fazy i wcinam wszystko co idzie normalnie mam napady wilczego głodu wcinam wszystko co jest slodkiego i nie tylko chyba sie załamie waga idzie w góre ale tak łatwo sie nie dam :ico_zly:
kocana no wlasnie ja do was zagladam ale normalnie zze wstydu nie pisze bo normalnie jak mnie dopada wilczy apetyt na slodycze to wszystko jest juz nie wazne zre ja najeta i dieta papa :ico_placzek: :ico_placzek: znow na wadze bylo wiecej ostatnio zlecialo nwet sporo jak po 5 dniach nie takiego grzecznego protalu ale ponad 2kg zlecialo teraz jestem na przmiennym ale @ do tego sie dolaczyla wiec nie wiem jaki bedzie we czwartek wynik bo ja jak jade to 5/5 bo nawet daje rade z jedzeniem nie mam problemow nie jestem glodna tylko te slodycze :ico_olaboga: :ico_olaboga: to gorzej jak narkotyk jak dostaje glodu na nie to nic mnie nie jest wstanie powstrzymac :ico_placzek: ale wiecie najgorsze jest to ze tak mi sie na te slodycze porobilo po tej diecie w zeszlym roku jak bylam na niej to dzielnie mi szlo dlugo bez zadnych grzeszkow praktycznie tak od wakacji dostalam szalu na nie ale musze z nimi wygrac tzn obiecuje sobie i mam nadzieje ze uda mi sie :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

26 sty 2011, 11:43

No niestety dziewczyny to sa minusy tej diety ;-)
Podczytuje Was i z podziwem patrzyłam jak Wam sie udaje to wszystko i wiedzialam ze w ktoryms momencie pekniecie.
Nie wiem co jest w tej diecie ze ile osob znam ktore stosowaly ta diete to mowia ze po jakims czasie dostaja wilczego apetytu i nie potrafia tego zachamowac.
Ja tez tak mialam zeby nie bylo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Po kilku podejsciach, rozmowach z roznymi osobami stwierdzilam ze jedna moja kolezanka ma racje.
Jeden aptekarz powiedzial jej ze najlepsza dieta bez efektu jojo to jest MŻ, czyli jesz to co jeszcz na codzien tylko porcja polowe .
Wlosy nie wypadaja jak mi po innych dietach i nie ma innych skutkow ubocznych, jak wiecie ktore sa w Dukanie.
I ja jestem na tej diecie. Jem slodycze :-D oczywiscie troche je ograniczylam, ale jem :-)
Kupilam ksiazke http://allegro.pl/tajemnica-adriana-adr ... 75096.html

Poczytałam na necie i staram sie jesc 1000 - 1200 kalorii.
Chce dolozyc jakies cwiczenia, ale nie duzo, bo ja leń jestem i sie przyznaje.
Ale mam dosc wiecznego odchudzania i bycia na Fazie uderzeniowej , bo jednak zgrzeszyłam i znowu musze wrocic do fazy 1.
Na tej diecie nie bylabym wstanie byc do konca zycia, a na mż chyba kazdy jest w stanie wytrzymam bo jesz to codziennie od kilku lat :ico_oczko:
I w tym roku postanowilam nie gadac a robic. Bo mam siebie dosc ze ino gadalam ze sie odchudzam , teraz nikomu nie mowie wszyscy widza ze jem to co jadłam a chudne :ico_zdrowko:
Także powodzenia ;-)
Mnie jeszcze zostało do końca 14 kg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

26 sty 2011, 17:51

Ja sie trzymam i znam osoby ktore daly rade i sa zadowolone.

ale zobaczymy jak bedzie

mi zostalo 6kg

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 sty 2011, 11:46

JoannaS, kochana ja sie z toba zgadzam w 100% tyle ze wiesz tak naprawde o co chodzi Wiadomo ze ta dieta daje szybkie rezultaty i o to wlasciwie wiekszosci chodzi zeby szybko a jak sie mowi co nagle to po diable i tak jest tyle ze my ludziska to takie stworzonka jesli udalo nam z rzucic to ciezej nam zadbac o utrzymanie a w diecie DK trzeba dobrnac do konca a szczerze sobie powiedzmy ile z nas tak na 100% doszlo do samego konca tej diety bez grzeszkow itd ? Nie wielu .. z tego co za obserwowalam i jak nie doszlo do konca to zwykle nie spelnilo sie podstawowych zasad diety i stad skutki jojo Sama jestem z tych nie grzecznych wiec ciagle laduje na faze1 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:
losy nie wypadaja jak mi po innych dietach i nie ma innych skutkow ubocznych, jak wiecie ktore sa w Dukanie.
I ja jestem na tej diecie. Jem slodycze :-D oczywiscie troche je ograniczylam, ale jem :-)
Kupilam ksiazke http://allegro.pl/tajemni...1409875096.html
I napewno jest to zdrowsza dieta mniej rystrykcyjna ale sama powiesz ze dlugo trzeba czekac na efekty wiec trzeba jeszcze wiekszej wytrwalosci a wlasnie tego kochana wielu brakuje dlatego ucieka sie w mniej zdrowe a rystrykcyjne diety
Ale kazdy ma swoj rozumek i robi to z pelna odpowiedzialnoscia :ico_oczko: No tak mysle :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 sty 2011, 12:03

I napewno jest to zdrowsza dieta mniej rystrykcyjna ale sama powiesz ze dlugo trzeba czekac na efekty wiec trzeba jeszcze wiekszej wytrwalosci a wlasnie tego kochana wielu brakuje
Fakt ze trzeba dłuzej czekac na efekty ;-) ale tutaj nie ma grzeszkow bo jesz to co zwykle. Jesz to co na innej diecie wlasnie nazywa sie grzeszkami :-)
Ale kazdy ma swoj rozumek i robi to z pelna odpowiedzialnoscia
Dokladnie i ja sie zgodze z Tobą.
Jest na rynku ;-) tyle diet zeby kazdy dobrał do siebie .
Ja juz wybrałam po stosowaniu DK tez i innych , ze wole wolniej i miec włosy na glowie niz szybko i ze skutkami ubocznymi. Jak poszłam do mojego fryzjera po diecie Dukana to on sie cichutko mnie zapytał co mi sie stało , a ja nie wiedzialam o co pyta a on wprost czy jestem po hemioterapii :ico_szoking: Szczena mi opadła , bo nie wiedzialam ze az tak źle wygladam, ja sie codziennie widze w lustrze, widzialam ze trace wlosy i ze duzo . Ale ze tak inni mnie widza :ico_olaboga:
Powiedzialam koniec dietki Dk i zaczelam szybko ratowac swoj wyglad i wkoncu doprowadzilam wlosy do normalnego wygladu i juz odrastaja. Wybieram sie znowu do fryzjera i ciekawe czy zobaczy roznice . Oby :ico_sorki:
Dlatego ja was podtrzytuje i trzymam kciuki :ico_brawa_01:
zeby Was nie spotkaly az tak drastyczne skutki uboczne jak mnie.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość