Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sie 2007, 11:03

hej lasencje :-D
no to robimy sesje mężom. Ok wkleję jedno zdjątko
Obrazek
to zdjęcie zrobione tuż przed moją ciążą :ico_oczko:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

30 sie 2007, 11:29

A ja znowu musze pisac posta :ico_zly: Mateusz jeszcze ani jednej nocy od urodzenia nie przerspał, a po wczasach na wsi to cos mu sie przestawiło i budzil sie co 2 godziny.Ale od 2 dni budzi sie mozna powiedziec raz w nocy i o 6 rano Moglo by tak zostac jak wroce do pracy.

Gabrysiu twoja corcia jest piekna ale jak zobaczyłam twojego meza z corka to troche doznalam szoku bo bardzo podobny do mojego byłego chłopaka i tez mial na imie Slawek , nawet taki sam usmiech .

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sie 2007, 14:29

Delicja zdjęcie super, bardzo ładna z Was para :ico_brawa_01:
IM a może Ty i mój Sławek się znacie??? :-D . I nie martw się ja już w czasie ciąży nie przesypiałam całej nocy bo mi było niewygodnie, uwielbiałam spać na brzuchu a tu nic z tego. teraz moje dziecko mi nie pozwala na to abym spokojnie przespała noc. A tu już 17 września do pracy :ico_olaboga:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

30 sie 2007, 14:39

Gabrysiu na pewno nie, mozesz byc spokojna bo tamten Sławek jest kawalerem i mieszka w Radzyniu Podl.Moge tylko powiedziec ze gdzies na swiecie sa nasze sobotwory, a nawet byl przypadek ze maj maz znalazl mojego sobotwora i niby widzial mnie z jakims facetem i mial mi zrobic awanture ze niby z jakimis sie spotykam na szczescie moi rodzice byli swiadkami ze w tym czasie to ja siedzialam w domu :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 sie 2007, 14:44

no to ja tez wspolczuje-moje dziecko od zawsze śpi cala noc :ico_brawa_01:

Gabrysia zdjecia superasne!!! ta czarna to Ty- bo ja myslalam ze masz blad wloski!!! :ico_noniewiem:
Moj Eryczek tez wyglada jak Olcia jak je marchewke!!! :-D

A gdzie sie podziala Eryczka Jagódka z mamusia??? tesknimy :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-30, 14:49 ]
Obrazek
to Erysiol w niedziele nad morzem

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sie 2007, 14:50

ta czarna to moja siostra :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 sie 2007, 15:14

powklejalam zdjecia a akurat tiktakowi zachcialo sie zwariowac i nima :ico_placzek:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sie 2007, 17:56

O rety i znowu był ciężki dzień, no w sumie to jeszcze jest. Talibek usnął po wielkim krzyku. Matko kochana, czemu jak jej się chce spać to ona tak wrzeszczy :ico_noniewiem: , nie można normalnie się przytulić i spać???? :ico_zly: . Musiałam uciekać ze spaceru bo tak wrzeszczała. Mam dość na dziś, nogi mi odpadają :ico_olaboga: , cały dzeiń łażę i łażę, niestety czeka mnie jeszcze zabawa, jedzenie i kąpanko. Znowu sama :ico_zly: bo Sławek właśnie dzwonił że dopiero wyjechał i wróci z tej Mławy w nocy i nie kazał czekać na siebie. On dobrze wie, że jak go nie ma w domu to ja nie zasnę. Zawsze tak mam. Ciekawe ile Talibek da mi czasu. Zrobiłam sobie dziś drugą :ico_kawa: bo usypiam :ico_spanko: .

Mróweczko dawaj szybko te zdjęcia. Eryczek wygląda szałowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

IM co do Sławka to fajnie by było jak by tak się okazało, że to Twój były :-D i wcale bym nie była zazdrosna :ico_nienie: .

Kolka nawet się nie waż :ico_chory: :ico_nienie: bo jak to tak???? :ico_pocieszyciel: wyleż się i odpocznij. Mam nadzieję, ze nie dasz się żadnej wstrętnej chorobie

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sie 2007, 19:02

Gabrysia, Bidulko... Współczuję Ci kochana. Mam nadzieję, że ten kryzys u Oli jest tymczasowy i szybko minie. Próbowałaś już tej herbatki z melisą? Moja jak jest senna to też mi różne sceny urządza. Ale ja mam o tyle dobrze, że ona nie uśnie jak ktokolwiek jest w pokoju. Nie muszę jej nosić, nie muszę nic. Kładę ją do łóżeczka, daję buzi i wychodzę. dziwne dziecko, ale spoko- mi tak pasuje :-D

A ja właśnie R wysłałam do apteki. Muszę szybko walczyć z chorobą bo teraz jak małej już nie karmię to istnieje większe ryzyko, że ją zarażę. A tego bym nie chciała :ico_nienie: Trochę pospałam, jeszcze mi się chce, korci mnie, żeby położyć się do małej, ale co ja wtedy w nocy będę robić? Na domiar złego ten okres- Kiedyś mnie bolało pierwszego dnia i leciało tak średnio,a teraz boli non- stop i leci jak z kranu :ico_zly:

IM- Radzyń jest jakieś 80 km od mojego miasta. R był już tam ostatnio kilka razy oglądać samochody :-D

Idę do Lali- teraz jak już usnęła to mogę wejść do pokoju :-) Poczytam sobie książkę. Ostatnio "muł" książkowy się zrobiłam :ico_noniewiem: Czytam co wpadnie mi w ręce

[ Dodano: 2007-08-30 ]
Suwaczek mi wcięło!! :ico_zly: :ico_zly: Kur..a ile jeszcze będzie tych awarii TT??

[ Dodano: 2007-08-30 ]
Teraz się wkurzyłam- raz się pojawia a raz znika. A jak się pojawi to Julka znowu ma 4 miesiące i 3 tygodnie. od jakiegoś czasu.:ico_zly: Nic juz nie powiem :ico_zly:

A na masażyk wczoraj zdążyłam, ale nie warto było się spieszyć. Taki na odpierdziel :ico_zly: A co do tej szramy to wtedy nie była moja wina. Wtedy, bo to był tydzień po ślubie nigdy bym ukochanemu krzywdy nie zrobiła. Ale teraz... w sumie też nie, ale czasem mnie korci :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sie 2007, 20:50

kurcze jak mnie wkurzają te awarie, ciągle gdy znajdę chwilkę czasu, to nie chce mi się strona otworzyć!!ileż można!!!!miało to trwać chyba do 11 sierpnia a tu dawno jedenasty minął i nic!!!
a ja w sobotę idę na wesele do mojej koleżanki, troszkę mi się nie chce, bo to za lublinem, ale muszę , bo ona była drużbantką na moim ślubie.
idę spać dobranoc
gabrysiu!!!!!!!!!!!!!Twoja Oleńka przepiękna!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-08-30, 20:52 ]
kolka wracaj szybko do zdrowia. A jeśli chodzi o okres to ja pierwszy po porodzie miałam tak bolesny, że chodziłam złamana w pół, i lało się ze mnie non stop. Drugi był już nieznacznie lepszy, ale tylko nieznacznie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość