Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 20:36

Zamówiłam ulotki- gdzieś mam to, że nie mam działalności jeszcze- jakoś pacjentów muszę nałapać :ico_oczko: Niedawno dostałam projekt na maila.
łap łap to się rozkręci twój biznesik :-)
Ogólnie ciężko mi bez dziecka, ciągle się denerwuje o niego.
Przyjechałam, dałam cycka i śpi jak zabity :-) Ani nie zdążyłam się z nim poprzytulać.
Męża nie ma to jak się zbudzi wezmę go do nas do łóżeczka.
Maksiowi też pewnie ciężko,ale może jak z tobą dzisiaj pośpi to będzie lepiej :ico_sorki: weź też pod uwagę,że twoje zdenerwowanie też się jemu udziela :ico_sorki: a jak jadł jak ciebie nie było?

Milenka już zasnęła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 paź 2011, 20:52

a jak jadł jak ciebie nie było?
No już lepiej :-) Obiadek czy kaszkę wręcz uwielbia, ale jakbym mu dała inne mleko niż moje- wrzask na całe miasto :ico_oczko: Próbowałam enfamil, bebilon, hipp i humanę- nic nie chce :ico_sorki: :-) Na szczęście z wszytskiego miałam próbki od mamy!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 paź 2011, 20:53

Zamówiłam ulotki- gdzieś mam to, że nie mam działalności jeszcze- jakoś pacjentów muszę nałapać :ico_oczko: Niedawno dostałam projekt na maila.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki by jak najwięcej i jak najszybciej do Ciebie trafiło.
to on na złość twojemu w ten sposób zrobił a nie Francuzowi :-/
Bardziej tamtemu-oni się tak nie cierpią że szok-D i tak zrobił te badania, a tamten nie został dopisany do publikacji. Każda publikacja to punkty, a punkty to forsa. Dla mojego D to miało być pokazanie kto rządzi, jakby był głupi i nie wiedział.
]moj jak jedzie na zakupy to potem jeszcze dwadziescia razy dzwoni do mnie i pyta :ico_olaboga:
to tak jak mój,dlatego wolę sama kupić albo jechać z nim na zakupy
Nie, mój nie dzwoni jeśli robi zakupy spożywcze i chemiczne bo dostaje szczegółową listę na piśmie ale za to zawsze dokupi coś co jest w domu a jemu wydaje się że nie ma.
no i mamę też biorę do ginka :ico_sorki:
wystarczy,że teściowa [*] tak do lekarzy jeździć nie chciała i zmarła na raka macicy :ico_sorki:
:ico_brawa_01: za zaciągnięcie mamy do lekarza-zdrówka dla niej życzę. Moja chrzestna zbagatelizowała upływy i nadżerkę, jak poszła było już za późno [*] 33lata miała.
Markotka paracetamol trochę łagodniejszy w smaku, choć ten który my mamy okropny w smaku. Co do camilii to można podawać 2-3x dziennie po jednym minimsie. Jak podasz zanim Krzyś osiągnie maksymalne rozdrażnienie to powinie wystarczyć tylko jeden-u nas przynajmniej tak działa inaczej nie pomaga.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 20:54 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 paź 2011, 20:53

Milenka już zasnęła :ico_brawa_01:
A Makiso przed chwilą się obudził :ico_noniewiem: Posmarowałam mu dziąsełka i śpi dalej!

[ Dodano: 20-10-2011, 20:57 ]
Moja chrzestna zbagatelizowała upływy i nadżerkę, jak poszła było już za późno [*] 33lata miała.
[*] biedna :ico_noniewiem: Mój chrzestny zmarł na zawał- miał 31 lat [*].

[ Dodano: 20-10-2011, 21:00 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Podoba się Wam??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 21:06

No już lepiej :-)
już się przyzwyczaja,że nie zawsze cycuś jest :-)
Bardziej tamtemu-oni się tak nie cierpią że szok-D i tak zrobił te badania, a tamten nie został dopisany do publikacji. Każda publikacja to punkty, a punkty to forsa. Dla mojego D to miało być pokazanie kto rządzi, jakby był głupi i nie wiedział.
rozumiem :ico_sorki:
:ico_brawa_01: za zaciągnięcie mamy do lekarza-zdrówka dla niej życzę. Moja chrzestna zbagatelizowała upływy i nadżerkę, jak poszła było już za późno [*] 33lata miała.
dzięki,teraz jej nie odpuszczę,przykro mi z powodu chrzestnej [*]
Mój chrzestny zmarł na zawał- miał 31 lat [*].
[*]

mój chrzestny zmarł w tym roku,miał zawał pod barem (do tego pijany był) i nikt mu pomocy podobno nie udzielił :ico_sorki: nawet na pogrzeb nie pojechałam bo powiedziano mi o nim godzinę przed...

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 paź 2011, 21:09

mój chrzestny zmarł w tym roku,miał zawał pod barem (do tego pijany był) i nikt mu pomocy podobno nie udzielił :ico_sorki: nawet na pogrzeb nie pojechałam bo powiedziano mi o nim godzinę przed...
Ojej :ico_noniewiem: Przykro mi! Właśnie tak to już jest, że jak przewróci się ten co lubi wypić, ludzie machną ręką twierdząc, że pijany i nikt nie podejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 21:11

Podoba się Wam??
no pewnie :ico_brawa_01:
tylko błąd jest na samej górze - zamiast zabiegi jest zabiegu :ico_sorki: i nie powinno być masaż odchudzająco-antycellulitowy?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 paź 2011, 21:15

hej

Ale naklikałyście, przeczytałam, ale mało co pamiętam :-)

Ja już 3 dzień w domu z dziewczynami, kota dostaję :ico_olaboga:, dopadł mnie jeszcze katar, nos mam masakrycznie zatkany, samopoczucie kiepskie, do tego jeszcze pogoda dobija.
Na szczęście dziewczyny grzeczne, aż w szoku jestem, Liwia zapatrzona w Polę jak w obrazek :-) , a Pola z kolei juz troszkę odpuściła z zazdrością :ico_sorki: .

Pola nadal kaszle, jutro na kontrolę jedziemy :ico_sorki:

Nocki u nas bez zmian, czyli kiepskie, z tym, ze u nas na pewno nie przez zęby.
Ostatnio budzi się ok. 23 (gdzie bywało, ze po 2 sie budziła), daje jej mm, budzi się 3,4, a potem już co 1,5-2h. Myślałam, ze po mm dłużej pośpi, a tu d...a. Nie wiem jak ja będę funkcjonować , jak do pracy wrócę, no chyba, ze jeszcze się za miesiąc coś zmieni :ico_noniewiem:

A jeśli chodzi o środki p. bólowe to ja jeszcze Liwii nie dawałam, na Pole lepiej zawsze działał paracetamol :ico_sorki: , ale u niej przy ząbkowaniu nic nie podawałam, nie było potrzeby. W ogóle raz jej tylko czopek dawałam, prawdę mówiąc ja boje się aplikować :ico_wstydzioch:

koroneczka myślę, że obydwoje z Maksiem potrzebujecie czasu, a jak się Maks zachowuje jak Ciebie nie ma?

markotka z jednej strony dobrze, żeby mężowi ta Francja wypaliła, zawsze to kasa, ale z drugiej 2 mies. to kupa czasu, cięzko Ci będzie jeszcze jak do pracy wrócisz :ico_sorki:

ania :ico_olaboga: koniecznie weź mamę do gina :ico_sorki:

murchinson :ico_brawa_01: dla Mateuszka, spory chłopak :-) , co do spotkania to chętnie, ale fakt Poznań to dla mnie zdecydowanie za daleko :ico_sorki: :-)

patrycja nie odpuściłabym babie :ico_sorki:

Więcej niestety nie pamiętam :ico_sorki:

Idę spać, bo padnięta jestem :ico_sorki: , maz wczoraj kupił skuter, siedzi teraz w garażu i dłubie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 21:23

Koroneczka, masz nk??

NOWA, zdrówka dla was :ico_sorki:
Na szczęście dziewczyny grzeczne, aż w szoku jestem, Liwia zapatrzona w Polę jak w obrazek :-) , a Pola z kolei juz troszkę odpuściła z zazdrością :ico_sorki:
w końcu zmiany na lepsze :ico_brawa_01:
Idę spać, bo padnięta jestem :ico_sorki:
dobranoc
oby dzisiaj lepsza nocka była :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 paź 2011, 21:23

zamiast zabiegi jest zabiegu :ico_sorki:
Wiem :-) Już napisałam swoje uwagi :-)
i nie powinno być masaż odchudzająco-antycellulitowy?
I nad tym aspektem się zastanawiałam :ico_sorki: Tyle, że w zależności od chwytów może być bardziej odchudzający a bardziej antycellulitowy, dlatego myślę, że pierwsza wersja brzmi lepiej.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości