Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lis 2009, 22:56

kikolek, dobra jestes :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , ja przy 1 dziecku nie mialam , ale mialam duza twarda poduszke to tak kombinowalam, przy 2 dzicku juz mialam rogal i starsznie wygodnie mi bylo a teraz to juz rarytas , tu karmie tu popisac na laptopku moge czu kolacje zjesc :ico_oczko:

matikasia, no pewnie masz racje z ta strzykawkal szybko sie Milenka najadla i duzo ulala :ico_olaboga: , ale moze jak bedzie ci sie udawalo ja na lezaco uspac i jak juz bedzie w mocniejszej fazie snu przezucic do lozeczka to tez chyba bylo by dobrze dla ciebie co??

marcia_pod, ale skurcze jakies Kasia ma?? czy poprostu tak lezy jeszcze bez skurczy??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lis 2009, 23:00

siunia, a powiedz mi jak już dzididzia lezy na tej poduszce to jej nie trymasz? Ja nie umiem, muszę rękę podłożyć.Karmię na zwykłej poduszce ale miekkiej. Nie wiem jak mam się zabrać do tego rogala. Mam wrażenie, ze malca mam prawie pod brodą na tym rogalu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lis 2009, 23:12

kilolek, ciezko napisac bo jak kamie w pozycji tak zwanej z pod pachy to rogal jest bardziej na prawo czy lewo przesuniety a moja reka tylko poprostu opada za rogala a dziecko sobie lezy samo
jak karmie tak normalnie na rogalu to dzidzia albo lezy na pleckach albo na boczku i tez raczej sama, reka swobodnie zwisa za rogalem lub tez moge sobie glaskac po pleckach dziecko

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lis 2009, 23:17

no widzisz, a ja jakoś musze głowkę w zgięciu łokcia trzymać i "ptzygarniać" maluszka ale popróbuję, bo w końcu po coś ta poduche kupiłam.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lis 2009, 23:26

kilolek, u malej co w czwartek byla pielegniarka, dala taka fajna ksiazke o karmieniu piersia, pozycjach, itp, szkoda tylko ze po norwesku :ico_haha_01: , bo bym se poczytala, a moze by sie czlowiek czegos nowego dowiedzial, a tak to tylko obrazki poogladalam, jak podawac cyca, wlasnie jakie sa pozycje w karmieniu

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lis 2009, 14:59

Siunia pomysł jest ok, tylko ona robi tak jak Mati jak był mały. Ja myślę, że już śpi i takie sprawia wrażenie, ale jeśli tylko jest niedojedzona to i tak mi się obudzi i będzie szukać cyca.
Dziś spróbuję tylko cyckiem na karmić, ale mówię Wam jak się wieczór zbliża, to mam stresa. Teraz sobie ładnie śpi, a ja dokończyłam zaproszenia. Zaraz zrobię fotki i pokażę Wam jak obiecałam.
Wczoraj po tych płaczach spała 5 godzin. Obudziła się dopiero 3.30. Szok:)

Kilolek to masz podobnie jak u nas. Jak się weźmie ją pionowo to się do nosa dosysa, a przy cycku się odrywa, albo nerwowo kręci głową.

Kasia90 masz jeszcze kilka dni listopada:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 lis 2009, 15:46

Byłam dzisiaj na zakupach :ico_olaboga: umordowąlam się straszliwie,a prawie nic nie kupiłam. Chcialam przede wszystkim kupić sobie buty na zimę ale nic na mnie nie pasowało.
Jedyne co mi się udało to kupic stanik do karmienia i to dopiero w 3 sklepie, bo sae małe mieli. A ja wogóle optymistycznie zaczęłam od rozmiaru 85D, a ostatecznie skończyło się na 85F!!! :ico_olaboga: jakieś dziwne te rozmiary
No ale z tymi butami to nie wiem co zrobię. Zostały mi co prawda jeszcze 2 sklepy ale raczej marne, więc mała szansa. dzisiaj już nie zdążyłam, bo trzeba było do domu na karmienie wracać.
Generalnie wkurza mnie, ze jedyne kiedy mogę zrobić zakupy to w sobotę na spacerze, bo tylko wtedy mąz może z wózkiem pod sklepem krążyć. Póki mały sie nie ureguluje to nei ma najmniejszych szans na jakiekolwiek zakupy, bo wszędzie mam daleko :ico_zly: będę w tych dresach i adidasach przez najbliższy rok chodzić :ico_zly:

[ Dodano: 2009-11-28, 14:49 ]
a stanik kupiłam taki
http://moda.allegro.pl/item822260134_bi ... o_95e.html
czarny i jeszcze zamowiłam sobie biały na przyszły tydzień tylko musze jakoś męża urobić, bo co prawda zapowiedziałam,z e "za jakiś czas" kupię drugi ale myslę, zeon to "za jakiś czas" rozumie jako "po kolejnej wypłacie" :ico_oczko: bo tu jeszcze swięta za pasem i prezenty trzeba kupić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lis 2009, 16:07

Kilolek ja na razie zakupy spędzam w aucie, a w sumie to nie ruszam się z domu i M je robi. Jednak za 2 tygodnie czekają mnie zakupy typu coś do ubrania na święta i chrzciny, dla M dwie koszule, a Matiemu spodnie na chrzciny. Nie wiem jak to będzie. Najlepiej żeby karmić byłby do centrum handlowego, ale tam wszędzie pełno zarazków teraz więc chyba będę szukać na mieście i jakoś na raty albo karmić w aucie. Prezenty na święta zakupimy pewnie na allegro. Zresztą robimy tylko dzieciom i rodzicom, a na mikołajki Mati chce grę planszową, a małej jakąś fajną grzechotkę się kupi.
Kilolek powiedz swojemu M, że biustonosze do karmienia są niezbędne;)
Ja po wypłacie zakupuję dwie pary gaci wyszczuplających na allegro, ale nie są drogie i dość fajne po 10 zł.
Nie wiem co z kurtką. Mam jedną w której teraz chodzę, ale wyglądam w niej jakoś tak wialgachno. Niestety nie zapinam się w żaden swój płaszczyk, ani kurtkę. Nie wiem jak nie schudnę do świąt będę jeszcze kurtkę na chrzciny kupować :ico_szoking:

Kilolek to śliczny ten biustonosz. Ja kupowałam w lidlu za 19 zł, ale są takie zwykłe bawełniane. Te są super i ładnie biust podtrzymują. Chyba też sobie kupię na chrzciny. A jak Ty się mierzysz żeby on był dobry.
A co myślisz o takim? nie będzie też taki sztywny?
http://moda.allegro.pl/item818539562_2s ... welna.html
jest połowę tańszy

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 lis 2009, 16:33

ja miałam od tej pory właśnie takie miękkie. Po 10zl na bazarku kupoałam ale straznie się porozwlekały, a najgorsze, ze nierównomiernie i normalnie ta część nie odpinana odstawąła o kilka centymetrów od tej odpinanej, nawet przez bluzkę było widać.
Też najpierw chciałam na allegro kupić ale dobrze zrobiłam, ze poszłam do sklepu, bo poprosiłam o 85D i taki bym właśnie kupiła na allegro, bo teoretycznie z wymiarów tak wychodizło, a jak zaczęlam przymierzać w sklepie to dopiero F był dobry.

Dzisiaj na tych zakupach to miałam nadzieję sobie parę rzeczy kupić, bo tak po spozywcze zakupy to Artur chodzi. Normalnie w przyszłym tygdniu to chyba sie naszykuję na karmienei na deptaku, bo inaczej to nic sobie nie kupię.
Prezenty też na allegro będe kupować. Już od kilku tygodni siedzę w necie i niewiele moge wymyśleć. Zwlaszcza dla mojego chrześniaka.Chlopak ma 12 lat i kompletnie niczym się nei interesuje :ico_olaboga: jesli macie jakiś pomysł to mi pomóżcie, plissss
A prezentów to mam masę do kupienia, bo my na 2 wigilię zawsze chodzimy.Do moich rodziów i do teściów. U teściów wszystkim się kupuje prezenty ale tam jest tylko 6 osób zwykle, a u moich na szczęście jest losowanie.Zawsze wczesniej losujemy jedną osobę - kazdy kupuje prezent jednej osobie no i dzieciom (moich 2 i 2 moich chrzesniaków) bo inaczej to byśmy zbankrytowali, bo u mamy na wigilii jest zawsze koło 20 osób.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lis 2009, 16:56

Kilolek jak chrześniak się niczym nie interesuje to daj mu kasę:)
Te biustonosze miękkie co ja mam są dobrej jakości. Lidl ma naprawdę fajne i dobre rzeczy, ale nie jest on taki sztywny i nie podtrzymuje tak biustu żeby w bluzeczce ładnie wyglądać.
Uważaj Kilolek na karmienie na deptaku by nie przewiać piersi!!!! to bardzo niebezpieczne, ja nie zdecyduje się na karmienie na powietrzu.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość