Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 mar 2010, 23:36

edulita, Ty to kobietko masz się z tymi przypadłościami u dzieciaczków.
Namęczą się biedactwa, a te babska z przedszkola bym chyba zajechała!!
U mnie w domu wszyscy wymiotowali prócz mnie i Gracjanka. To ponoć jakiś wredny wirus.

Ja już oczy mam na zapałkach, ale postanowiłam do Was napisać. Mój Gracuś dziś był strasznie marudny, oj strasznie. Ale po kąpieli zaraz zasnął. Jutro idę z nim do lekarza, bo ma na ciałku suche plamki, ja też takie mam, ale tylko na rękach i trochę mnie te jego plamy niepokoją.

Piszecie o sexie. Mnie na początku bolało, ale bardzo pomogły ćwiczenia Kegla. A podczas pieszczot starałam się bardzo rozluźnić i była rewelka. A zamiat żelu używamy wazelinki, stary dobry sposób a jaki skuteczny.


Odnośnie spacerów to jeszcze używam gondolki, niby mała, ale Gracusiowi nic nie przeszkadza póki co. sPACERÓWĘ wyciągnę jak zrobi się prawdziwa ciepła wiosna.

Bigottka to zdjęcie co mam w podpisie zrobiłam w programie photoscape. jest darmowy i bardzo prosty w obsłudze.

matikasia trzy gwiazdy na zdjęciu wyszły fenomenalnie.

mikusia1
trzymam kciuki za Twoje maleństwo.

W Gdyni dziś taka piękna pogoda była, że aż mi się do domku nie chciało wracać.
Ja mam koło siebie baaaardzo dużo miejsc do obejśćia na spacerki ale wciąż czekam, aż wszystko zrobi się zielone.


Idę spać kochane. :ico_sorki: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

24 mar 2010, 23:58

edulita, o rany masakra jakas :( wspolczuje - ucaluj Nikole od nas, oby przeszlo jej przez noc i jutro bylo juz lepiej - spokojnej nocy wam zycze

[ Dodano: 2010-03-24, 23:00 ]
edulita, a czemu nikt z przedszkola do was niedzwonil przeciez Nikola sie meczyla

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 mar 2010, 00:41

Edulita Ty to masz przeprawy z tymi dziewczynkami. Ale jak to zwykłe zatrucie to szybko przejdzie. :)
A ta nauczycielka to mądra bardzo widzę. Moja mama pracuje w przedszkolu, ma 29 starszaków i jest sama :ico_szoking: ale zawsze daje znać rodzicom jak cokolwiek jest nie tak. A w tamtym roku żegnała grupe, którą prowadziła od maluszków, rozczulały mnie najbardziej teksty "Pani Danusiu, ja Panią kocham, ja nie chcę do szkoły" i dziewczynka w płacz. Widać, że jak ktoś jest z powołania w pracy, to dzieci do niego same lgną, a i rodzice zadowoleni. W innym przypadku widać, że nie dba sie "o szczegóły".
Dobra, ja też zmykam spać. Jutro wstawię zdjęcia ze spaceru.
Dobranoc

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 mar 2010, 08:08

Witam,
wczoraj miałam mega lenia i nic nie pisałam :-D

Edulita mam nadzieję, że dziś Niki czuje się o niebo lepiej. Dobrze, że chociaż Iduni zeszły te krosteczki :-) A teprzedszkolanki, to jakieś niepoważne. :ico_zly:

Sabcia hm, po tym jednym przepisie widzę, że ta Twoja dietka całkiem smaczna :-)

wiolaw ja mam ten sam problem jeśli chodzi o ubieranie małej na spacer. Wczoraj wychodziłyśmy z domu dopiero około 16-ej, więc ubrałam body z krótkim rękawem, na to bluzę niezbyt grubą, rajtuzki, cienką czapeczkę i cieńszy kombinezon i nawet nie była zgrzana, więc hyba oki, ale dziś ma być cieplej i nie mam pojęcia co mam jej ubrać :ico_noniewiem: Wczoraj kupiłam jej bezrękawnik, ale na to jeszcze czas :-D



jeszcze niedawno Zośka przesypiała całe noce (oczywiście zasypiała między 22, a 23-ą), a teraz niby zasypia około 20.30, ale robi mi pobudkę o 2-3 w nocy i później 5-6, bo jej się jeść chce :ico_olaboga: Dobrze, że jak się naje, to szybko zasypia i mogę ją z powrotem położyć do łóżeczka, tylko ja czasem mam problem z ponownym zaśnięciem :ico_spanko:

isia jak bylam młodsza i większość wakacji spędzałam u babci, to często byłam w Wesołej :-D Moja babcia mieszka w Międzylesiu niedaleko CZD :-) Tam rzeczywiście same lasy.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 mar 2010, 09:14

Edulita ale macie z tymi chorobami. Mam nadzieję, że nocka minęła spokojnie i już będzie coraz lepiej z każdą godziną. Oby tylko Idka nie załapała.

Magda33 u nas dziś na wygląda taka sama pogoda jak wczoraj. Ubiorę małej polarkowe spodnie i polarkową bluzeczkę a na to cienką kurteczkę wiosenną. Zawsze przecież jest jeszcze kocyk.
A z nockami to ja mam tak codziennie z Milenką. Dziś nie miałam siły już wstawać. Nakarmiłam ją na śpiocha prze 21 to się obudziła na jedzenie 1,3,5 i teraz już wstała. ja niewyspana...

Mati znów smarcze. Zresztą w ogóle mu nie przeszło. Już 2 tygodnie i pokasłuje. Mała też siorbała w nocy. Jutro T sobie weźmie rano ze 2 godziny wolnego i pójdzie z Matim do lekarza niech go osłucha, bo w niedzielę wyjeżdżamy już na święta i wolę nie chodzić po obcych lekarzach.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 mar 2010, 09:27

ja jestem niezywa sraczkorzygaczka nadal jest cała noc jak nie wymioty to luxne kupy spałam na siedząco przy Nikoli ide robic sobie mega kawe bo musze jakoś funkcjonować

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 mar 2010, 09:29

Magda33, oj bardzo smaczna
co do spanka to jak malej zaczely dokuczac te zabki to budzila sie w nocy i musialam jej co chwile smoczka podawac a teraz odkad daje jej ten proszek to spi cala noc i nawet na smoka nie patrzy .... takze wszystko wrocilo do normy uffff
Ja dzis wczesnie wstalam nie wiem czemu, wszystko przygotowalam obiadek po czesci juz gotowy, Adi przygotowany do szkoly wlasnie wstal i ciama sniadanko, zaraz pewnie mloda wstanie wiec butle dostanie i lecimy do szkoly .....
Dzis w planie mam serie dosc dlugich cwiczonych takze ..... musialam sie w tym wszystkim zgrac zeby wylapac troszke czasu dla siebie

Ok kochane mykam sie ubrac ... bo do polowy jestem ubrana i sacze kawusie

[ Dodano: 2010-03-25, 08:33 ]
edulita, no to faktycznie masz nie ciekawie - oby jak najszybciej jej przeszlo - biedna Nikola tak mi jej zal - caluski dla niej

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 mar 2010, 10:11

witam

edulita, oj biedactwo ile musiała się namęczyć w tym przedszkolu przez niepowazne wychowawczynie, normalnie jak bym wpadła i zobaczyła taki widok to bym chyba powystrzelała :ico_noniewiem:
oby szybciutko doszła do siebie i reszty nie zaraziła , bo taka grypka żołądkowa zaraźliwa bywa

Sabcia, ty to jestes obrotna dziewczyna , już obiadek gotowy a ja dopiero co sniadanko łyknełam :ico_wstydzioch:
już nie wspomnę o moich ćwiczeniach :ico_wstydzioch:

matikasia, pewnie że przebadaj małego zanim wyjedziecie , fajnie macie i troszkę odpoczniesz :ico_oczko:

a ja dziś na 11 mykam do fryzjera na mała metamorfozę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 mar 2010, 10:22

ale żeście naklikały
my dopiero o 9 z Oliwką wstały
zaraz coś zjemy, pozmywam i ruszymy na jakiś spacerek
edulita, przykro mi że ciągle u ciebie coś, nie wiem co powiedzieć :(
Magda33, no ja nie mieszkam w międzylesiu tylko konkretnie w Wesołej, wiem gdzie międzylesie, spędziłam w CZD niemalże cały pierwszy rok życia a potem te kontrole i kontrole :ico_noniewiem: dobrze że już po wszystkim
Sabcia może jeszcze jakieś smaczne przepisy byś nam zaserwowała ;-)
u mnie ma dziś być 15 stopni i sie właśnie zastanawiam jak małą ubrać gdy idziemy na podwórko na rączki pooglądać kotki drzewka itp to zakładam jej na pajaca bawełnianego grubszy dresik polarkowy i na 15-20 minut jest ok /no i czape/ ale na dłuższy spacer to na pajaca cienkie jeansiki, kurtałke i czape no i kocyk do przykrycia, ale nie wiem czy nie za ciepło... chociaż zgrzana jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 mar 2010, 10:24

edulita, kurczę to faktycznie głupia przedszkolanka mogła zadzwonić do Ciebie jak widziała że z Nikolą coś jest nie tak brak słów.
ide robic sobie mega kawe bo musze jakoś funkcjonować
to tak jak ja normalnie nie wiem co mojej gwiazdzie się dzieje śpi tak niespokojnie budzi się co chwilkę przewracam ją z boku na bok i niby dobrze już jest kładę się do łóżka a ona znowu zaczynała marudzić i popłakiwać już nie wiem co z nią zrobić. Wczoraj po kąpieli tak ładnie mi zasnęła nie musiałam już jej nawet na rękach trzymać włożyłam ją do łóżeczka pospała pół godziny i pobudka z płaczem i już nie zasnęła musiałam ją utulić i tak do 24 już nie wiem co zrobić aby dobrze spała może macie jakąś radę???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość