Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 lis 2010, 22:46

w ogóle studia to super okres w moim życiu
oj w moim tez :-) mimo iz to nie bylo takie typowe studenckie zycie, beztroskie, bo z dniem rozpoczecia studiow praktycznie przeszlam na wlasne utrzymanie, wpadlam w wir doroslosci i niedlugo potem juz wyprowadzilam sie z rodzinnego domu. Mialam wiele obowiazkow, praca, dom nauka, ale mimo to byly to cudowne czasy i troche szalone :-)
Ale najbardziej szalony czas w moim zyciu to byla 3 klasa LO :-D ten rok wspominam najmilej :-)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 lis 2010, 22:51

ja miałam troszkę ułatwione zadanie
rodzice mi bardzo pomagali finansowo, płacili za studia, nie musiałam iść do pracy ale chyba żałuję, ze wtedy nie szukałam pracy bo teraz było by mi łatwiej coś poszukać a tak to d....a :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 lis 2010, 23:19

hejka laski:)
ja jestem z zawodu technik analityk, pracowalam w handlu troche a pozniej w rodzinnej firmie z mezusiem , teraz odchowam dzieciaki i mysle by isc do pracy ale nie chcialabym w firmie pracowac bo z mezem 24g na dobe ysmy sie widzieli co nie jest dobra sprawa...tak jak to bylo wczesniej....
obie laski juz spia, kurcze nie mam prawie mleka w cycach cholera....mala w sumie troche pociagnela ale na bank wstanie za godzinke dwie na jedzenie a ja puste cycy :ico_szoking: ije wlasnie herbatke na laktacje ale w szoku jestem co sie stalo :ico_szoking:
Monia pomodle sie dzis by Cie wzielo z tym porodem:)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 lis 2010, 23:42

ja napisze o sobie w wolnej chwili, poki co popijam sobie buteleczke :ico_oczko: cos na styl piwka reds, maly po kapieli spi, amelka tez,
mam dzis taki dobry dzien,oby noc taka byla, wyjelam dzis dwie pary zagrzebanych spodni sprzed ciazy i normalnie w nie weszlam, nawet sie zapielam, tylko troche brzuch zawadza wec mysle ze jak sie tylko postaram ten brzuszek zrzucic to bedzie ok, to szok bo po amelce nigdy nie weszlam w ten rozmiar co sprzed ciazy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 lis 2010, 00:25

robak,
moze piersi sie napelnia jeszcze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziekuje za modlitwe :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz było by mi łatwiej coś poszukać a tak to d....a
_________________
u mnie tez bedzie nonono, bo pracowalam w maketingu a z tej branzy szybko wypada sie z rynku, a ja jak poszlam w lutym 2007 na zwolnienie w ciazy w 7 miesiacu tak juz do pracy nie poszlam. wiec jak odchowam maje to licze, ze wroce do pracy w 2013 roku a to juz bedzie 6 letnia przerwa. Wiec znow bede musiala powolutku po szczebelkach kariery biurowej :-D o ile gdzies mnie przyjma, bo na taka swietna prace jaka mialam to ja juz nawet nie licze.
wyjelam dzis dwie pary zagrzebanych spodni sprzed ciazy i normalnie w nie weszlam, nawet sie zapielam, tylko troche brzuch zawadza wec mysle ze jak sie tylko postaram ten brzuszek zrzucic to bedzie ok, to szok bo po amelce nigdy nie weszlam w ten rozmiar co sprzed ciazy
no to pieknie brawo!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 lis 2010, 03:28

u nas noc wesola :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 lis 2010, 08:53

puk puk która następna się rozpakuje? :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 lis 2010, 12:01

hejka melduje ze zyje:)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 lis 2010, 13:32

witajcie sobotnio :-D

posprzątałam troszke domek
młody u dziadków :ico_sorki:
maż u kolegi sąsiada
a ja teraz troche mam labe

miłej soboty i trzymam kciuki za przeterminowane :ico_ciezarowka:

a ciekawe co u małgosi....?

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 lis 2010, 13:40

oooo widze ze dzis jeszcze ciezaroweczki sie nie odmeldowaly to moze cos sie ruszylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dzis sie czuje fatalnie, nie dosc ze jakies przeziebienie mnie zlapalo, glowa mnie boli jak nie wiem a pokarmu mam tyle ze musze caly czas sciagac z czego Mati malutko zjada wiec dopija po nim Maja... :ico_oczko: Jakos nie moge sie jeszcze przyzwyczaic ze mamy synka i ciagle mowie o nim jako 'niej' :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość