Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

31 mar 2009, 22:51

tez sie wlasnie pytalam bo juz myslalam ze sobie monolog przez caly dzien bede pisac
to by było straszne :ico_olaboga: :ico_olaboga: moja znajoma gada sama do siebie i nawet sie wadzi z sobą :ico_puknij: straszna choroba .Marta jutro będzie lepiej napewno jakaś mamusia wpadnie zobaćzyć co się dzieje i moze coś napiszą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Jarek już przyjechał wieć idziemy spać znaczy się on a ja czekam aż Antek się obudzi o 23na mleko :ico_placzek: a potem standardowo co 2 godzinki
Jejku myslałam ze jak godzine wcześniej wstajemy to on pośpi dłuzej a tu figa mały budzi się o 7 :ico_zly: dobra mykam spać jarek jeszcze na necie posiedzi pewnie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 mar 2009, 23:09

Czesc :)
My dzisiaj wracalysmy do domu, mialysmy wreszcie ta rozprawe sadowa :) calkiem fajnie sie zeznawalo myslalam ze bedzie bardziej stresujaco.

Ja wlasnie sie roychorowzwuje + katar mi leci ciurkiem z nosa - a co do krwi mi z soboty na niedziele w nocy polecialo jak karmilam mala... zeby jej nie przerywac zaczelam podkladac reke, ktora calutka byla w krwi, i popackalam jej spiochy ;((( powiem Wam ze jak na poczatku wstawalam w nocy i mialam mnostwo energii w dzien, tak teraz jak sie nie zdrzemne w ciagu dnia to jestem niezywa :(( Mala w sumie calkiem dobrze sypia od 20 do 1 - przebudzi sie dam smoka i spi dalej a od 1 juz jest troche gorzej :/

A mam pytanie - wozicie dzieci z tylu na siedzeniu? Bo ja dzis przejechalam 100km z Nina z przodu :/ kurde i i wiem ze sie nie powinno ale jak jade prawie 2 h, droga masakryczna, dziury wszedzie, mala sie budzi, placze, to przynajmniej ja widze i moge dac smoczka :/ a tak to zatrzymuje sie co chwile zeby jej pomoc jak placze :/ no i nie widze jej z tylu jak spi .. no i zastanawiam sie czy po miescie jak nie osiagam zbyt duzych predkosci nie wozic jej z przodu.. ale ze wzgledu na poduszke powietrzna to chyba nie jest zbyt bezpieczne, wiec zaraz o tym poczytam.

Achh a my wstajemy kolo 6 :/ ja nie przestawilam swojego zegarka i zyje tamtym bo lepiej mi sie wstaje jak widze 7 na zegarku :P a po co mi nowy czas? Moze jak na zajecia bede szla to przestawie zeby sie nie spoznic :P a no i dzisiaj w nocy mija rok od kiedy zrobilam test ciazowy :PPP A tyle sie wydarzylo od tego momentu, ze chyba nigdy nie mialam tak intensywnego roku :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

31 mar 2009, 23:11

Hej ! ja jak zwykle najpozniejsza pora :ico_oczko:
Wlasnie zasiadlam z Weronika ona mi tu cycorki oproznia przy tym przygryza mnie i ma radoche tak smiesznie sobie celuje tego cycusia jak jej wyppadnie zlapie dwoma raczkami i bach ciagnie do buzi ale mam z niej ubaw :ico_haha_01:
U nas dzien sliczny bylysmy na spacerku wsiadlysmy po raz pierwszy do spacerowki :ico_oczko: No i Weroni sie podobalo ale sloneczko bardzo razilo i czasem ja to zdenerwowalo jakies okulary przeciwsloneczne by sie przydaly :ico_haha_01: ale ogolnie super bylo
Puzniej mialam prace bo przyszla do mni e klijentka na baleag a ze jest pediatra to ja popytalam o pare rzeczy glownie o to wprowadzanie glutenu do diety dziecku bo tak pisza w poradnikach ale powiedziala ze niekoniecznie trzeba :ico_noniewiem: Wiec nie wiem bo kazdy lekarz to inaczej :ico_haha_01:
Dana no to nie ladnie :ico_nienie: maz sie zachowuje ale co mam Ci poradzic moj wcale nie jest lepszy-jak czasem cos wypali to glowa boli
No bardzo nie ladnie ale coz poczac ci nasi faceci juz tak dziwnie sa sknstrulowani :ico_olaboga: :ico_olaboga: mmarta81, Kochana fajnie macie na tej grupie karmienia A wlasnie i jak tam ten filmik o karmieniu samodzielnym?
a ja zapomnialam powiedziec ze Nina stanela wczoraj sama :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: podalam jej rece zeby sie podciagnela i usiadla a ta tylek do gory i chce stac :O oczywiscie odrazu ja posadzilam, ale jest taka wiecripieta ze nie usiedzi w miejscu dluzej niz 10 sekund ... wlasnie lezy mi na nogach glowa w dol i probuje sie wydostac. No i raczkuje na prostych nogach :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie moge juz nic na to poradzic, tzn raczkuje to za duzo powiedziane,
Ja to obstawiam ze ona juz jak bedzie miala 9 miechow to bedzie chodzila bo jest naprawde niesamowita w tych swoich poczynaniach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
slonko2008, Zdroweczka dla Anteczka
Mały dziś pięknie ruszał do przodu :-D :-D ale chyba jeszcze nieswiadomie mu sie udało
grunt ze idzie do pszodu i :ico_brawa_01: za postepy Bo Weronisia to tylko do tylu jak juz sie zdecyduje :ico_haha_01: ruszyc w ogole ta ciezka dupcie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 kwie 2009, 09:17

Cześć dziewczyny ja mam piach w oczach wczoraj mi tak ladnie spal od 20 do 3 w nocy potem pobudka tak ok. co 1,5h wiecnie tak źle a dzis masakra maruda takaze wzielam go do siebie i jakos przetrwalismy do rana, jeszcze okres dostalam i leje sie ze mnie jak z wiadra fuuuu nie cierpie tego a tak bylo fajnie bez :ico_noniewiem: , wczoraj caly dzionek na miescie piekna pogoda sloneczko cieplutko super, ale bez przygód się nie obylo poszlismy na autobus o mi jakis cholera rejsowy podjechal wiec nie wiedzialam jak mam wozek do niego wepchac brat za maly by go sam wlozyc wiec p;rosze kierowce by mi pomogl a on do mnie a w czym? :ico_zly: wiec mowie ze mam wozek do wlozenia wiec z laska mi pomogl, skasowalismy bilety ten rusza i bach poszly hamolce wiec szanowny kierowca mowi wysiadac nigdzie nie jedziemy myslalam ze mnie szlak trafi wiec wysiadlam wzielam wozek zadzwonilam po taryfe i czekamy z ludzimi , a ten cos pogrzebal i mowi ze jechac mozemy.... :ico_puknij: w koncu jakos dotarlismy mama z pracy wracala wiec poszlismy na zakupki mlody (brat) pilnowal wozka a my mierzylysmy staniki i inne .... :-D nie byl tym zachwycony
dzis znow pogoda piekna wiec jakis spacer pewnie zaliczymy

marta dla igolka na 6 miechow :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-01, 10:00 ]
a zapmniałam dzis mamy pryma aprilis :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 kwie 2009, 10:45

witamy z ranka :ico_kawa:
Slonkomam nadzieje ze nie skoncze jak Twoja znajoma :ico_olaboga: musicie tu zagladac bo tak to kto wie...
yoannaja Ige woze caly czas na przednim siedzeniu od urodzenia bo jeszcze jezdzi w tym pierwszym foteliku a ja nie mam poduszki powietrznej z przodu wiec moge ja wozic,ale wlasnie mam zamiar przelozyc ja do nastepnego fotelika i ten juz zamoatuje za moim siedzeniem bo on jest ciezki i wielki no i musze chyba sie przyzwyczajac i ja i ona ze nie zawsze sie widzimy :ico_haha_01:
Danaja tez wlasnie musze kupic dla Igola parasolke do spacerowki bo ja razi sloneczko czasem i zaczyna plakac bo strasznie tego nie lubi :ico_nienie: a z tymi lekarzami to tak jak mowisz co rusz cos innego...
Adia w taj Polsce to ale mozna miec przygody :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale dobrze ze brat mlodszy to sie nie buntuje za bardzo jak ma wozka pilnowac :ico_sorki: i mozecie z mama troszke po sklepach polazic :ico_sorki: kiedy wracasz??? bo zapomnialam :ico_noniewiem:
My zaraz ruszamy do miast i do tego lekarza ide Ige zapisac-zobaczymy na kiedy sie uda ta pierwsza wizyte umowic i czy to cos pomoze :ico_sorki:
Miszka,Zirca,Pati gdzie sie podziewacie???Agusia odezwij sie z PL

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 kwie 2009, 15:56

Witam!Nie bylo mnie bo mam sporo rzeczy do pozalatwiania.
Przede wszystkim,zmienilam przychodnie i lekarza :ico_zly: Mialam takiego barana,ze podziekowalam mu za wspolprace.
Natalka juz 2 noc nie spi,mysle ze przez ten zab,po prostu budzi sie co 15 minut tak jak kiedys.
Zmienilam lekarza,bo wyobrazcie sobie ona znow wymiotuje,ale to strasznie i bez przerwy,nie nadazam jej przebierac,no i w zwiazku z tym nie przybiera na wadze,od 3 tygodni wazy 6800 :ico_placzek:
A ten durny lekarz mowi,ze to normalne,wiec powiedzialam mu ,ze skoro dla niego jest normalne ,ze dziecko zwraca wszystko co zjadlo,to ja sie wypisuje od takiego doktora.Az sie czerwony zrobil,powiedzial,ze to moj wybor.
No i juz mam umowiona wizyte u nowej lekarki,powiedziala,ze da mi skierowanie do mojego pediatry w szpitalu,bo to co sie dzieje z Natalka jest niepokojace :ico_noniewiem:

U nas przepiekna pogoda,dzis jest 19 stopni,wiec lazimy calymi dniami,ja z ta swoja wielka nonono wstydze sie ludziom pokazac,jem jakies G**** zeby schudnac,a tu nic :ico_zly: Tak mnie to w*******a ze brak mi slow :ico_zly:
marta wiesz nie pomyslalam ,ze Igusie moze bolec glowka po tych kleszczach,ale moze faktycznie,a lbo to bylo tak traumatyczne przezycie dla dziecka,ze teraz nie chce spac :ico_noniewiem:
U nas niespanie zdarza sie okresowo,no,zawsze z jakiegos powodu,wiec pewnie Igolek tez nie spi z jakiejs przyczyny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 kwie 2009, 16:00

Dzien dobry :) ja wlasnie wrocilam z uczelni! Jest piekna pogoda :) pojechalam tam w samym sweterku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moj M poszedl grac w pilke i jak wroci jedziemy na zakupy :)

Wkleje Wam zdjecia Niny jak probuje wstac na nogi :/ i co z tym zrobic? Nie chce zeby miala krzywe, ale skoro sa takie silne to chyba nic nie poradze? I moze sie nie pokrzywia? :D

[ Dodano: 2009-04-01, 17:16 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 kwie 2009, 16:27

i co z tym zrobic? Nie chce zeby miala krzywe, ale skoro sa takie silne to chyba nic nie poradze? I moze sie nie pokrzywia? :D
Kochana,slicznie wstaje Nina :ico_brawa_01: No pieknie,naprawde :ico_brawa_01:
Ty nie sluchaj zrzedzenia zabobonnych bab,ze sie dziecku nogi pokrzywia,to czy bedzie miala krzywe nogi zalezy od uwarunkowan genetychnych lub niedoborow witamin i mikroelementow.jak masz zdolne dziecko to niech sobie probuje wstawac,tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: Ona wie najlepiej co dla niej dobre,gdyby to jej mialo szkodzic,nie wstawalaby tak wczesnie :ico_sorki:
Naprawde sie nie przejmuj,tylko ciesz postepami coreczki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 kwie 2009, 16:48

yoanna, Nina jest niesamowita!!!! nie słuchaj głupich tekstów o krzywych nogach-jeśli SAMA wstaje, to jak najbardziej może. Niebezpieczne jest jedynie przymuszanie dziecka do tego.
u nas po staremu-walczymy z alergia na laktoze, tzn ja piję wyłącznie mleko sojowe albo ryzowe, nie jadam serów....no ogólnie beznadziejne żarcie mi zostaje, bo ja serowa baba jestem :ico_oczko: grunt że Al ma ładniejszą skórkę, smaruję go 3 razy dzienni maściami z cynkiem i jakos się przysuszyło...aczkolwiek super dzidziusiowa gładkość to nie jest..... :ico_placzek:
Nie moge doczekac się wyjazdu do Polski i odrobiny słońca!!!!! :ico_sorki:
czy wasze Bejbiki też tak kosmicznie ulewają?

acha-pojawił się temat ubranek-Al ubierany prawie wyłącznie w charity shopach, bo u nas są wypasione-same firmówki, czasem równiez nowe, z metkami-za 1-3 euro :ico_brawa_01:

no i oczywiscie- :ico_tort: dla mojej "Synowej"-Igusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 kwie 2009, 17:51

Miszkadobrze zrobilas z tym lekarzem :ico_sorki: no i zobacz zaraz skierowanie dostalas :ico_sorki: nic sie nie martw Natali bedzie ok :ico_sorki:
yoanna Nina po prosty B O S K A mysle tak jak dziewczyny daj jej robic to na co ma ochote -skoro chce wstawac to znaczy ze jest na to gotowa :ico_sorki: po co ja spowalniac :-)
zircadzieki od synowej :ico_oczko: powiem Ci ze mi Iga nigdy nie ulewala i nie lewa :ico_sorki: -ale wiesz ja mam za to inne problemy z nia :ico_olaboga:
jestem wlasnie po wizycie u tej lekarki-udal sie dzis bo ktos skanselowal :ico_sorki:
wiecie co ona powiedzial ze Iga z tylu glowy ma takie dwie kosci nie(no jak wszystkie dzieci :ico_oczko: ) ale to te kosci ja jakos ugniatja i sparwiaja jej bol wiec nie moze wejsc w stan snu glegokiego i sie ciagle wybudza :ico_olaboga: -moze to prawda :ico_sorki: moja mam sie smiala i powiedzial ze ona nie wierzy w takie leczenie rekami :ico_noniewiem: ale wiecie co zobacze .Ta babka powiedzial ze Iga potrzebije jeszcze od 3 do 5 sesji wiec majatku nie stracimy a jak ma to jej pomoc :ico_sorki: -no i mi...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość