Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 maja 2010, 19:17

Tibby, ja mam takie gadżety więc dziękuję :)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

31 maja 2010, 22:18

Dobry wieczór

Męcze się z upierdliwym katarem gigantem ;/

Martalka, wielkie dzieki za info na temat chust ;) już zawiązana, teraz czekam na bobasa :ico_brawa_01:
Tobie już od jutra tylko 2 tygodnie, a mnie 3 zostały ;D czy czujesz już cosik???ze to niebawem? Mnie nawet brzuch jeszcze nie drgnął, nic się nie obniża, skurczy jakichkolwiek, choćby minimalnych brak ;) ale torby już spakowane wiec teraz juz jestem spokojna :ico_ciezarowka: oczywiście zyczyłabym sobie żeby ukończyć szkołe rodzenia ;) wiec niech sie dzidzia nie śpieszy ;D

Nasze Głowno zalało, ludzie mają pozalewane domy i podwórka, szok gdy widzi się to na własne oczy :ico_szoking:

Mój brzuch skacze w rytm czkawki maleństwa, ech...wnioskuję, ze ma to po dziadku ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 cze 2010, 09:12

Ja też czekam na bobasa, chociaż moja długa chusta jeszcze do mnie nie wróciła...

No to za skonczony 38tc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Już tak niewiele zostało, że to aż nie do wiary...

Samanta, czasami wydaje mi się, że czuję, że coś się zaczyna dziać. Brzuch mi twardnieje coraz częściej. Bywało i boleśnie.
A czy się obniżył... hmm.. chyba ciut na pewno, bo w tydzień temu bardzo płytko oddychałam, a w ciągu ostatnich dni oddech wrócił do normy... chociaż po brzuchu trudno mi ocenić czy opadł. Chyba zrobię zdjęcie i dam Wam do oceny ;)
Bardziej niż objawy z brzucha dają mi w kość bóle miednicy, pleców... ledwo chodzę póki się nie rozruszam..
A jeszcze mi kuchnię rozwalają... jeszcze tylko dzisiaj i koniec...
Swoją drogą tylko piec przenoszą z kuchni do piwnicy, ale roboty i syfu sporo...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 cze 2010, 09:56

Martalka, Samanta, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wasze skończone tygodnie! jeszcze chwila i będziecie już rozpakowane :) fajowo! :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 cze 2010, 10:08

Samanta, Martalka, :ico_brawa_01: no to juz tuz tuz :-)
zagladam i wypatruje :ico_haha_01:
u nas ok :-)
mala w nocy spi ladnie budzi sie 2 razy na karmienie :ico_sorki: jak narazie
zaraz ma przyjesc polozna i zwazyc ja bo stracila troszke duzo na poczatku
zobaczymy jak bedzie dzis

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 cze 2010, 10:24

Witam

Wszystkim już narodzonym, starszakom i tym najmniejszym w brzuszkach u mam z okazji Dnia Dziecka zyczę bajkowego dzieciństwa w zdrowiu i radości... :ico_brawa_01:

:ico_tort: i :ico_kawa: za 37 t.c.

Mój brzuch osiagnal magiczne 100 cm w obwodzie ;)

:ico_kawa: Dzisiaj jeszcze leżę w łózku, nie chce mi się wstac. Jestem zagilona i juz zmeczona tym dziadowskim przeziebieniem.

Zostały juz tylko 3 tyg :ico_ciezarowka: ale numer ;)

Martalka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

01 cze 2010, 11:25

hej laseczki ja tylko wpadam sie przywitac :-D , wczoraj wyszlismy ze szpitala :ico_sorki: w koncu.
ogolnie czuje sie juz dobrze, Krystianek tylko spi i je :-D gorzej z Karoliną... :ico_oczko:
dobra zmykam bo mały się budzi na cyca...
buziaki i dzieki z gratulacje i kciuki :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

01 cze 2010, 12:01

Martalka, Samanta, :ico_brawa_01: za skończone tygodnie!!! :-) Oj już bliziutko :-D Rzeczywiście aż trudno uwierzyć, że to tak szybko minęło... :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 cze 2010, 16:10

cześć Kochane!

Martalka, :ico_brawa_01: za skończony 38 tydzień! Samanta :ico_brawa_01: za 37!

Samanta, mój bzrucholek już osiągnął 98 cm - więc mamy podobne parametry :ico_haha_01:

Martalka, ja tez już mam dość bółów miednicy :ico_zly: . No i jakoś tez nie zauważyłam żeby brzuszek mi się obniżał, a już bym chciała :-) Chociaż musze przyznac, że pocieszam się tym, że odszedł mi już czop w niedzielę, a na szkole rodzenia nam położna mówiła, że średnio od tego momentu do porodu mamy 2 tygodnie. Mam nadzieję, że tak będzie

Nicola, super, że już jesteście w domku! A co z Karolinką?

mmarta, fajnie, że starsza córcia Ci pomaga, a Ty na pewno poradzisz sobie z opiekowaniem się obydwiema córciami :-)

Ja jakoś nie mogę się ogarnąć. Ostatnio sypiam jak nigdy - kłade sie normalnie ok 11 wieczorem i potrafie spac do 10 rano :ico_olaboga: Nigdy tak nie miałam. Poza tym mam już troche dosyć prasowania i prania. Przecież w tym dzieciecym proszku trzeba poprzepierać wszystko - łącznie z pościelami dorosłych. Ponadto moja mama i ciocia nieco przegięły z ciuszkami - nakupily ich tyle, że szok - już tez dla wiekszego dzieciaczka, a to wszystko przecież trzeba przeprać :ico_olaboga: No i sprawy z dziekanatem trzeba pozałątwiac, a tej biurokracji jest spoooooooro. Niestety baby w dziekanacie tez życia nie ułatwiają. Musiałam nawet isć sobie gdzieindziej skserować dowód, bo ona tego sama zrobić nie raczy, choć ma ksero :ico_zly: i tym podobnych rzeczy sporo..... A przyznam szczerze, że już coraz trudniej mi łazić zwłaszcza na 3 pietro, szybko łapię zadyszkę i wogóle...

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 cze 2010, 18:16

No tak, napisałam post i wyskoczył bład i już nie pamietam co chciałam Wam przekazac ech...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość