Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2011, 10:31

witam
ja sobie dzisiaj pospałam,Milenka na jedzenie wstała o 4.25 a Hania na siku :-D potem spałyśmy jeszcze do 9 :ico_brawa_01:
zaczęłam dawać małej mleko Gerber 2,na razie 1 miarka do rannej porcji,zobaczymy jak to będzie,choć i tak dzisiaj pepti muszę jeszcze wykupić bo się kończy

Koroneczka, widać brakowało mu bliskości mamusi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-10-2011, 10:32 ]
będę jej co 2 karmienie dawać po miarce dzisiaj i jutro

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 paź 2011, 10:51

cześć :-)

Krzysiu dzisiaj ciut lepiej w nocy, poszedł spać o 19:40 i do 1:30 spał spokojnie, o 1:30 się przebudził i marudził, to dałam mu Camilię, marudził z przerwami do 3:30, później spał i standardowo 5:30 pobudka i spanie jeszcze do 8.
teraz widze ze dziasełka sa na prawde opuchniete z dołu i prawa gorna jedynak tez zaczyna puchnac.
to pewnie już niebawem coś się pokaże :ico_sorki:
moj jak jedzie na zakupy to potem jeszcze dwadziescia razy dzwoni do mnie i pyta
skąd ja to znam :ico_haha_01:
we wtorek jadę do ginka wreszcie i boorę receptę na plastry,do tego cytologię ma mi pobrać no i mamę też biorę do ginka
jak tyle czasu mama nie była to koniecznie! moja bada się na szczęście.
drapie to cholerstwo jak franca, ale Maksio nie protestował
Krzysiu płacze i nie chce tego pić, nawet z wodą :ico_sorki:
Co do camilii
mój mąż jak zobaczył, że to lek homeopatyczny, to zapytał skąd Krzysiu będzie wiedział, że ma zadziałać, że placebo niby :ico_haha_01:
Podoba się Wam??
super, bardzo profesjonalnie :ico_brawa_01:
Myślałam, ze po mm dłużej pośpi, a tu d...a.
poczekaj jeszcze chwilę, u nas spanie po mm nie od razu się wydłużyło. Zdrówka dla Was dziewczyny :ico_sorki:
I wrócił mój Maksio- dziś pierwsza pobudka na cycuszka o 5 rano, bez żadnych wcześniejszych przebudzeń A potem pospaliśmy do 7.30 Dobrze mu się spało z mamusią! I ja się wreszcie wyspałam
no i super :ico_brawa_01: potrzebował czasu

[ Dodano: 2011-10-21, 10:52 ]
zaczęłam dawać małej mleko Gerber 2,
oby nie było uczuleń :ico_sorki:

mąż przywiózł mi z TK maxx'a super kurteczkę na imieniny, które co prawda są za tydzień :ico_oczko:
Byłyście już w tym sklepie, są w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2011, 11:11

Krzysiu dzisiaj ciut lepiej w nocy, poszedł spać o 19:40 i do 1:30 spał spokojnie, o 1:30 się przebudził i marudził, to dałam mu Camilię, marudził z przerwami do 3:30, później spał i standardowo 5:30 pobudka i spanie jeszcze do 8.
może się poprawi mu to spanie :ico_sorki:
mój mąż jak zobaczył, że to lek homeopatyczny, to zapytał skąd Krzysiu będzie wiedział, że ma zadziałać, że placebo niby :ico_haha_01:
trzeba było mu powiedzieć że Krzysiu jest bardzo mądry i wie,że każdy lek zadziała :-D
oby nie było uczuleń :ico_sorki:
mam taką nadzieję :ico_sorki: na razie nic nowego nie będę wprowadzać żeby czasem nie pomylić uczulenia ze skazą :ico_sorki:

mała chyba już senna się robi bo marudzi,więc zaraz ją położę

później na obiadek wątróbka z cebulką na życzenie męża :ico_oczko:

ja znowu z praniem,dzisiaj na pewno 2 pralki o ile mąż czegoś nie dołoży :ico_noniewiem: niedługo to pranie nie zdąży wyschnąć a ja następne będę wieszała :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 paź 2011, 11:42

mąż przywiózł mi z TK maxx'a super kurteczkę na imieniny, które co prawda są za tydzień :ico_oczko:
Byłyście już w tym sklepie, są w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu...
ja bylam w nim kiedys ale jakos nie moglam sie odnalezc :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2011, 12:17

niedługo to pranie nie zdąży wyschnąć a ja następne będę wieszała :ico_noniewiem:
skąd ja to znam :ico_oczko:
Mam , mam- rano potrafię sobie ściągnać 150ml i jeszcze Młodego nakarmić :ico_oczko: Tylko chciałam mu dawać na noc, a i tak zawsze kończy się na cycku- no trudno!
Bo mamine mleczko smaczniejsze, chłopak wiec co dobre :-)
zaczęłam dawać małej mleko Gerber 2,na razie 1 miarka do rannej porcji
będę jej co 2 karmienie dawać po miarce dzisiaj i jutro
Tak samo my dajemy i tez nic nowego nie zamierzam teraz wprowadzać.
teraz widze ze dziasełka sa na prawde opuchniete z dołu i prawa gorna jedynak tez zaczyna puchnac.
to pewnie już niebawem coś się pokaże :ico_sorki:
U nas to niebawem trwa już ze 2-3 tyg. i nic nie wychodzi a dziąsła opuchnięte i czerwone na maksa. Mam nadzieję, że to niebawem naprawdę będzie niebawem :ico_sorki: Ślinotok straszny nie zdążę go przebrać a już znowu uśliniony.
Myślałam, ze po mm dłużej pośpi, a tu d...a.
Naszych znajomych córka (miesiąc starsza od Mateuszka) jest na butelce od skończenia 1.miesiąca i cały czas budzi się im co 2,5-3 godziny. To chyba tez zależy od samego dziecka. Oby u Was szybko się poprawiło :ico_sorki:
mąż przywiózł mi z TK maxx'a super kurteczkę na imieniny, które co prawda są za tydzień :ico_oczko:
Byłyście już w tym sklepie, są w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu...
Tak byłam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2011, 14:29

moja panienka na 2 drzemce :ico_noniewiem: dałam jej po 13 zupkę to wypiła 160 ml :ico_brawa_01: dodałam do niej jabłuszko to pewnie smaczniejsza była
Tak samo my dajemy i tez nic nowego nie zamierzam teraz wprowadzać.
zobaczymy co to u naszych maluchów będzie :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 paź 2011, 14:38

aniawlkp86 napisał/a:
niedługo to pranie nie zdąży wyschnąć a ja następne będę wieszała :ico_noniewiem:

skąd ja to znam :ico_oczko:
ja sie wlasnie zastanawiam nad kupnem drugiej suszarki :ico_olaboga:
dałam jej po 13 zupkę to wypiła 160 ml
a dlaczego dajesz z butelki?

[ Dodano: 21-10-2011, 14:40 ]
Tosia dzis zjadla jabluszko z jagodkami :ico_brawa_01:
wczoraj zupke jarzynowa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2011, 14:44

a dlaczego dajesz z butelki?
bo jak daję z miseczki to po kilku łyżeczkach zaczyna się plucie :ico_noniewiem: wszystko inne zjada z miseczki ale zupki tak nie chce :ico_noniewiem:
ja sie wlasnie zastanawiam nad kupnem drugiej suszarki :ico_olaboga:
ja mam strych to tam ze 3 prania się zmieszczą (zależy co piorę) + suszarka do pokoju,ale jak przyjdą mrozy to na górze tak szybko pranie nie wyschnie,więc pozostanie mi częściej prać czasem i w pokoju na suszarkę wieszać ciuchy Milenki czy Hani bo nasze to na górze mogą schnąć

[ Dodano: 21-10-2011, 14:46 ]
Tosia dzis zjadla jabluszko z jagodkami :ico_brawa_01:
wczoraj zupke jarzynowa :ico_oczko:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-10-2011, 17:21 ]
moja mała spała od 14 do 16.30 i ciekawe czy wytrzyma do 20 czy padnie mi koło 19 :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2011, 17:44

ja sie wlasnie zastanawiam nad kupnem drugiej suszarki :ico_olaboga:
Ja mam w łazience + duża stojąca, kolejna by mi się nie zmieściła. Dobrze, że mam ciepłe mieszkanie to jak rano wypiorę to wieczorem to z łazienki jest już suche :-)
Tosia dzis zjadla jabluszko z jagodkami :ico_brawa_01:
wczoraj zupke jarzynowa :ico_oczko:
Rozumiem, że smakowało :-D :ico_brawa_01: To może Tosia szybciej przestanie ciągnąć cycucha niż Marcel :ico_oczko:

Ja właśnie okna pomyłam, na rano 2 zostały.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2011, 17:56

Ja właśnie okna pomyłam, na rano 2 zostały.
chciało ci się teraz okna myć? :ico_haha_01:

Milenka szaleje na łóżku z brzuszka na plecki się przekręca i tak w kółko :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość