eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 lut 2008, 10:57

No i jestem :-D
Dominisia od razu poczułam że cos tu na mnie czeka :ico_sorki:
I faktycznie dziś mam wolne :ico_brawa_01:
Wiecej napisze póżniej bo coś mi tu kupą zalatuje, na szcczęscie czytać juz skończyłam ale tego naprodukowałyście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

28 lut 2008, 12:02

Cześć dziewczynki :-D Ja troszkę niewyspana ale już jestem przyzwyczajona :ico_noniewiem: Mały teraz zasnoł ja już ugotowałam zupkę dla niego :-) o już sie obudził to zaraz będziemy wcinać :ico_brawa_01:

Wiecie co?Jestem tak niewyspana ze nie pamiętam co której miałam napisać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A przyszła do mnie dziś paczka z hippa taka jak kocura dostała ostatnio :-D i super bo wczoraj skończyła mi sie herbatka malinowa a w paczce jest kupon z rabatem na ta herbatkę.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

28 lut 2008, 12:06

witam i ja :-) piszę posta 3 raz :ico_szoking: bo mi się wiesza komputer i wszystko się kasuje, nawet kopiowanie nie pomaga, bo muszę go resetować :ico_zly:

ANIU mi się wydaje, że lekarze dla dzieci karmionych piersią nie polecają butelki, bo http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... dzioch.gif
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... ifistnieje ryzyko, że dziecko później piersi nie weźmie z powrotem :ico_noniewiem: ale u mnie jest tak, że Darek mnie strasznie gryzie :ico_szoking: i boję się co będzie jak ząbki dostanie :ico_olaboga: lekarka kazała mi odciągać mleko i z butelki dawać, ale on ma kaprys.....mojego tak nie będzie pił :ico_szoking: a modyfikowane owszem z kaszką :ico_puknij: no masarka :ico_szoking:

PAULINKA spóźnione ale bardzo gorące sto lat dla Majeczki :ico_prezent:

KICIU Kacperek super :-D to wiesz jak to jest mieć kochanego Klocka w domku :-D a wiesz jak to jest z facetami...trzeba się albo do nich przyzwyczaić albo wyszkolić :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: ja też wolę to drugie :-D

MAMOZUZI no nie wytrzymam, Ty z takimi pięknymi córkami to powinnaś tylko dzieci rodzić :-D są dziewczynki po prostu cudowne :ico_brawa_01: a z tą spiralką to jest tak..troszkę boli co tu kryć, ale wiesz,pomimo mojego przypadku :ico_oczko: nadal uważa :ico_oczko: m ją za najlepszą metodę antykoncepcji i po okresie mojej przymusowej abstynencji też będę chciała jeszcze raz ją założyć :ico_noniewiem:
a to od kiedy u Was można dzieci do przedszkola dawać :ico_noniewiem:

DOMINISIA bardzo się cieszę, że Jasiowi maść pomogła :ico_noniewiem:

na pewno o kimś zapomniałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale do niczego nie mam głowy...

znów się będę żalić....
postanowiłam się naprawdę wyprowadzić od rodziców....miałam nadzieję, że do ok. czerwca wytrzymam, bo może wtedy pojadę do W. ale nie...wczoraj ojciec urządził mi taką awanturę że nie wiem :ico_puknij: :ico_puknij: ale o co :ico_puknij:
że ja nic nie robię w domu...a uwierzcie odkąd się wprowadziłam matka ani razu nic nie gotowała, no może raz....i to ja wszystko sprzątam, ona jest wiecznie zmęczona...
o to....że ja jej cały czas dzieci zostawiam i ona nie może nigdzie wyjść...dwa razy byłam z Julcią na takim placu zabaw i zostawiłam Darka na godzinę, w tym raz zajęła się nim moja siostra...a tak to naprawdę nigdzie nie chodzę.... :ico_nienie:
najlepiej to stwierdził, że tylko szukam okazji do wyjścia z domu bo szukam sobie 3 frajera :ico_szoking: na to jak tak powiedział to się tylko poryczałam, poczułam się tak, jakby to była wszystko moja wina z EX :ico_placzek: a ostatnio pokazałam mu co EX do mnie wypisywał, jak mi groził...a on na to , że po co mu to pokazuję, że on ma to w d...ok sobie myślę...wczoraj chciałam Darka zostawić na godz bo szłam z Julcią na angielski, a wieje jak nie wiem, ale wzięłam go ze sobą....
aż wstyd komuś powiedzieć wiecie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: matka nie pracuje, cały dzień siedzi w domu, a żadnej pomocy...aha że ja tylko swoimi problemami się martwię....a nie jego
po tym nie chcę ich znać, padło jeszcze wiele słów...ale szkoda pisać :ico_noniewiem:
a najgorsze ,że ja mogę teraz w każdej chwili kuratora mieć sądowego w domu, na wywiad środowiskowy, po tym jak złożyłam pismo....

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 lut 2008, 12:09

Dzien doberek!
Dawno nie mialam takiej nocki... Jasiu budzil sie co chwilke i zeby zasnal to musialam trzymac go za reke. Spalam z przewieszona przez lozeczko reke, masakra... Mam nadzieje ze to bylo jednorazowe. (Hehehe, ktora odczuwa satysfakcje ze w koncu i mnie to spotkalo?? Przyznac sie!! :-D )

Za chwilke ide z Jasiem na spacerek. Wczoraj zmontowalam spacerowke, przyszedl tez spiworek do wozka wiec dzis jedziemy na pierwsza przejazdzke! Namowilam mezulca zeby wieczor pojechal ze mna do sklepu bo chce pokupowac jakies sloiczki dla Jasia bo sie mi pokonczyly no i jeszcze jakies body i moze kurteczke.

Mamo Zuzi u nas to samo, bioderek nie badaja.

[ Dodano: 2008-02-28, 11:14 ]
Agnieszka po prostu brak mi slow, dopiero teraz przeczytalam co i jak... Biedactwo :ico_pocieszyciel:

No i ja chyba jako jedyna zapomnialam pochwalic swoja synowa :ico_wstydzioch: Oczywiscie piekna jak zwykle, o Zuzi juz nie wspomne!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 lut 2008, 12:38

Kicia10 pisze:A przyszła do mnie dziś paczka z hippa taka jak kocura dostała ostatnio
mam nadzieje ze i mój adresik gdzies tam mają :ico_oczko:

Agniesiu po tym co napisałaś to ja nic tylko podwójnie trzymam kciuki żebys jak najszybciej mogła wyjechać do W. Przecież to wariactwo , zamiast pomóc i wesprzeć to oni jeszcze mają pretensje. No szczęka opada :ico_olaboga:

Dominisia pisze:Wczoraj zmontowalam spacerowke, przyszedl tez spiworek do wozka wiec dzis jedziemy na pierwsza przejazdzke!
Oj ale zazdroszcze ja też juz chce :ico_placzek: My wybieramy sie po wozek w sobote o ile auto będzie sprawne bo jak na razie stoi w garazu bo hamulce szwankują a męzu jeździ do pracy autobusem :-) Dobrze ze ja zabieram sie z kuzynką :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

28 lut 2008, 12:39

agnieszka01.04, mnie też brak słów Bidulko :ico_pocieszyciel: Ty chyba jesteś za miła do Wszystkich i pewnie nie mówisz rodzicom co naprawdę myślisz i ze jest Ci ciężko.
Twoja mama chyba zapomniała już jak to jest opiekować się dzieckiem.
Weź czasem się wkurz :ico_zly: bo Ci wszyscy na głowę będą wchodzić i będą Cię wykorzystywać. Nie daj sie!!!!!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 lut 2008, 12:41

myślalam że popisze coś wiecej jak Olo zaśnie ale on dzis wcale nie ma ochoty spać :ico_nienie: Kurcze a ja planowałam tyle zrobić i chyba nic z tego.
Na 15.45 jedziemy na prześwietlenie bioderek mam nadzieje ze to badanie będzie tylko potwierdzeniem tego listopadowego i wszystko bedzie ok..

[ Dodano: 2008-02-28, 12:21 ]
miało być USG bioderek a nie prześwietlenie, przecież oni nic nie będą przeswietlać :ico_puknij:
Na szczęscie Oluś padł :ico_sorki: Ja załaczyłam posciel i teraz szykuje obiad.
Powiem wam że ostatnio jestem tak zmęczona ze szkoda gadać, nie wiem za bardzo czym bo funkcjonuje jak dotychczas i nic nowego mi nie przybylo, ale spac chodze już o 21.30 i dlatego ostatnio nie bylo mnie na tt bo normlanie nie mialam siły. Na szczęscie w przyszlym tygodniu będe miala wolny poniedzialek i piatek wiec troszke odpoczne :ico_brawa_01: bo jakby nie bylo wydłużą mi się dwa weekendy.

Paulina duzo zdrówka dla Majeczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-02-28, 13:10 ]
Dominisia robiłam juz kilka podejsć żeby zobaczyć te twoje krzesełko ale ta stronka nie chce mi sie otworzyć i nic tylko się wkurzam bo ciekawośc mnie zżera co to za dziwne krzesło :ico_haha_02: Pozostałe twoje linki też się nie otwierają w pewnym momencie ładowania tak jakby się zawieszało :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-28, 13:15 ]
Mamo zuzi no nie mogę sie napatrzeć na te twoje coreńki .

Kicia Kacperek świetnie ubrany ja też poluje na jakieś butki dla Olka, napisz ile kosztowały te adidaski bo są śliczne.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 lut 2008, 16:30

Witam się i ja!
agnieszka01.04, przykre to wszystko co piszesz... kurczę, nie wiedziałam,że może tak być. Teściowa, to cała szczęśliwa jak może z Zuzią zostać i mama też moja. Trzymam kciuki,żeby Ci się udało coś znaleźć i masz rację nie czekaj do czerwca.

Kicia10, Kacperek fajny facet! Super wygląda w normalnych ubrankach! Ja się rozglądałam za kurteczką dla Zuzi, bo trzeba w końcu zrzucić kombinezonik zimowy :-D

Nie pamiętam, co tam u której....

No i dziś pochodziłam po sklepikach i szmatkach, ale nic ciekawego.... Kupiłam body z długim z nadrukiem Kocham Tatusia! Było też z mamusią, babcią, dziadziem, ale kupiłam dla M., no i bardzo mu się podoba :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-28, 15:43 ]
Fotki dla Was!!!

Zuzia odkrywa stópki
Obrazek

Niedzielny spacerek.
Obrazek

A tu stwierdziła,że za wolno ją karmię i normalnie wyrwała mi łyżeczkę! I wreszcie było ok :ico_oczko:
Obrazek

A tu się szykujemy do kąpanka.
Obrazek

A to wklejam, bo mi się podoba :-)
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-28, 15:49 ]
Kicia10 pisze:A przyszła do mnie dziś paczka z hippa
ja wczoraj odebrałam kolejną paczkę w Rossmanie właśnie za kupon, a w niej był szoczek jabłkowy i słoiczek mięsny, łyżeczka i kolejna próbka.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

28 lut 2008, 17:18

Kocura ale fajne zdjęcie w podpisie i pozostałe zdjęcia tez świetne.Ja też jutro pujdę odebrać tą paczkę z rosmana.

Agnieszka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: aga spróbuj się tym po prostu nie przejmować bo to jakiś absurd co Ci tato mówi,wiem że trudne bo to twoi rodzice.Nie rozumiem takiego zachowania :ico_nienie: Głowa go góry.

Zapomniałam wcześniej napisać.Dominisia to krzesełko to naprawdę jest dziwne,Gdybym go gdzieś napotkała to nigdy bym nie zgadła że to jest krzesełko :-D

Kacperek dziś świruje i ciągle chce być na nogach aż niemoge go powstrzymać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 lut 2008, 18:03

Kocurka sliczne fotki! Obie jestescie super laski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jas ma dzien marudy, normalnie nie pamiteam kiedy tak plakal, nie wiem czy go cos boli czy cos innego mu nie pasuje. Teraz spi i nawet przez sen poplakuje. Na zeby mi to nie wyglada, bo z dziaselkami wszystko ok. Noc taka sobie, teraz dzionek... Ja jeszcze nidy mu nie podalam Viburcolu ale chyba dzisiaj sie zdecyduje...

eSKa ja zaraz znajde na allegro te rzeczy to wkleje linki

[ Dodano: 2008-02-28, 17:16 ]
http://www.allegro.pl/item313827072_fot ... oria_.html
to moj fotelik do samochodu

to jest niania, tylko na allegro troszke tansza jest :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nie lubie jak juz cos kupie znalezc to samo w duzo nizszej cenie, no ale coz czasami sie zdarza (wogole to nie wiadomo czy nianie dostane bo nie maja jej w sklepie i jutro maja mi dac znac czy bedzie, jesli nie, to jeszcze nie wiem co z moim zamowieniem, bo juz zaplacilam a chyba mi kasy zwrocic nie moga...?? Sama nie wiem)
http://www.allegro.pl/item320581048_nia ... 0_zl_.html

No i jesli chodzi o krzeselko, to wyglada tak
http://www.stokke.com/ttproduct.asp?p=T ... a=PL&div=C

No i znalazlam cos jeszcze, ja chce takie mebelki!!! Tylko nie mam ich gdzie wsadzic i chyba musialabym bank obrabowac zeby je kupic... Cena powala, ale sie zakochalam, podobaja sie mi prawie wszystkie, jak chcecie to zobaczcie
http://www.mibb.pl/oferta.php

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość