evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 lis 2011, 21:33

Ja też bardzo sie ciesze z faktu, ze zostane mamusia za pare miesiecy ale jestem wkurzona na siebie i swoje wkrety..ciagle sie zamartwiam i wkrecam sobie ze cos jest nie tak... wiem czubek jestem :P ale nic nie poradze.. chyba zaczne meliske pic :P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lis 2011, 21:49

monia-80, zdrowka zycze :ico_sorki:

evvelka, ja ci juz pisalam,nie swiruj :ico_nienie:
Uwielbiam byc w ciazy!
- hehe,to uwazaj,bo to wciaga,spojrz - ja juz w 3 chodze :ico_oczko:

Ja dzis mialam ochote na Kubusia i dostalam zgage,fuj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 lis 2011, 21:50

a do mnie dopiero zaczyna docierac fakt ze bede mama :ico_wstydzioch: jak ja sobie dam rade :ico_puknij:
skad ja bede wiedziala ze dziecko placze bo :
a) boli go cos
b) jest glodne
c) bo marudzi
:ico_olaboga:

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

01 lis 2011, 22:03

Kingoza to pod tym wzgledem jestem przerazona! Pierwsze tygodnie bedziemy u tesciowej mieszkac a ona lekarka, wiec mam nadzieje, ze bedzie pomocna ;) aaa i swoja 3ke dzieci wychowala - wiec doswiadczona.

evvelka - zamarwianie nic dobrego nie da! Trzeba sie cieszyc i myslec o pozytywach!

iw-rybka - juz mysle o tym, ze bedzie trzeba sie o rodzenstwo dla brzuszkowego dziecka (nie znam plci, wiec nie moge po imieniu mowic) postarac :)

i pomyslec, ze ja nie planowalam byc mama, nawet nie chcialam...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 lis 2011, 22:15

kingoza, ostatnio przeglądając allegro rzuciło mi się w oko urządzenie to się chyba nazywało "dekoder" płaczu dziecka :ico_oczko: a tak na poważnie to bardzo szybko się nauczysz i poznasz swoje dziecko dasz radę tyle kobiet daje :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 lis 2011, 22:16

hej

dzionek leniwie minął...wybyczyliśmy sie do woli... :-D a jutro jadę zrobic badanko na Cumbsa...a w czwartek jadę wypić glukozkę... :-P

sylwia ja mam tylko jedną siostrę o 14 lat starszą...kiedyś chodziłam za nią jak kaczuszka za mamą...a teraz też nie potrafimy zbytnio sie dogadac...róznimy sie w wielu kwestiach...lepiej sie dogaduje z 20-letnim jej synem...niż z nią...No cóż...myśle ze nie tylko o wiek chodzi ale również o charakter człowieka...mam w pracy koeżankę w jej wieku...i jakoś nieźle mi sie z nią dogaduje...nie czuje sie tak spieta jak przy siostrze... :ico_szoking:
Uwielbiam byc w ciazy!
w pierwszej też uwielbiałam...a teraz to wolałabym już urodzić..mimo ze ciążę przechodze bezobjawowo...ale z coraz wiekszym brzuszkiem cięzko mi nadąrzyć za synkiem... :-P
pomyslec, ze ja nie planowalam byc mama, nawet nie chcialam...

czesto tak bywa... :ico_haha_01:

kingoza mam konto ....i rośniesz kobieto... :ico_brawa_01: oczywiście dzidziuś w Tobie :-D

kolorowych snow :-D

p.s. co do snow...to czasem bywają prorocze :ico_oczko: gdy zaszłam w ciążę z Dawidkiem sniło mi sie ze urodziłam synka...potem gdy starałam sie o drugie dziecię...sniła mi sie ciąża i ze znow urdziłam syna...no i jak tu nie wierzyc we sny hehe :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 01-11-2011, 21:22 ]
evvelka, co do brakow objawow...to tym sie nie martw...ja w obu ciążach nic nie czułam...do momentu pierwszych ruchow i powiekszającego sie brzuszka...tez nie raz tym sie martwiłam..ale widocznie taka nasza natura...tylko sie cieszyć... :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 lis 2011, 22:23

riterka moja mama tez mi tak mowi :-) ale ja i tak sie obawiam .. :-)
dzwoneczek wyslij na prv namiary :ico_haha_02: wiem ... ze rosne .. musze kupic nowy stanik bo piersi mi urosly podwojnie gD>

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

01 lis 2011, 22:32

A ja nie mam rodzenstwa :( za to moj amz ma dwie siostry :) Jedna 5 lat starsza - ma juz meza i dziecko a druga 5 lat mlodsza i niedawno sie zareczyli, w przyszlym roku w sierpniu slubuja :) mam nadzieje, ze na ich weselu bede mogla sobie potanczyc i jakis dobry czlowiek - moja mama zajmie sie naszym malym dzieckiem ;) Obie kocham jak wlasne! I kloce sie z nimi tez jak z wlasnymi ;) ale to wg mnie wynika z tego, ze bylysmy mlode jak sie poznalysmy ;)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

01 lis 2011, 23:04

Witam wieczoową porąj
ja tez mam zdjęcia brzuszka z soboty, ale jakoś nie podrodze mi je wrzucić :ico_wstydzioch:

brzuszki piekne i jakie wszytskie zgrabne :ico_brawa_01:

mnie znów głowa boli - bardzo i zaraz idę sie położyć, rano do pracy zwlec się trzeba :ico_noniewiem:

dobrej nocy kochane

[ Dodano: 01-11-2011, 22:12 ]
co do rodzeństwa mam dwoje, brat niespełna rok młodszy i siostra równe 7 lat młodsza
z bratem mimo, że biliśmy się nieraz i to porządnie to wszytsko byśmy dla siebie zrobili z siostrą dopiero teraz zaczynam się dogadywać, choć często mnie wkurza - różnice wynikające z wychowania... długo by tłumaczyć...

ale ogólnie jest ok i nie wyobrażam sobie że mogłabym ich nie mieć i zawsze chciałam mieć na pewno z 2 dzieci - mam nadzieję, że mimo róznicy wieku będzie ich łączyć coś więcej poza nazwiskiem :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 lis 2011, 07:59

Moni26 nie to nie o to chodzi.. dzwonilam do zusu i pytalam.. pienieniazki wysla w next tygodniu..tak pozno bo moj szef nawalil i i za pozno im moje dokumenty dostarczyl.. ta kobieta w zusie wszystko mi wyjasnila.. :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość