Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

28 mar 2008, 00:08

witajcie
ja nie mam patyczkow,ale dzis zrobilam ostatnie zamowienie w aptece przez internet i przesla mi rzeczy do Irlandii,wiec sie ciesze
Jutro zamowimy juz chyba lozeczko,wozek,materac i posciel-to wszystko w jednej firmie i tez nam przesla :ico_brawa_01:
najgorsze jest to,ze to tyle kosztuje wszystko,ze glowa boli :ico_olaboga: -oj ile wydatkow z dzieckiem sie wiaze,a tutaj pozostanie mi kupienie pieluch tetrowych,wanienki,recznikow,maty do przewijania,a dla mnie samej koszuli do szpitala bo reszte bede miec :ico_oczko:
znajac zycie to i tak pozapomina sie mase rzeczy i z czasem bedzie sie je dokupywac ehhhh

ja nie mam jeszcze zadnych skurczow i dretwien,ale na pewno czuje juz sile malucha i to do tego stopnia,ze nie raz jak sie przepycha to az z bolu sie zwine

w pracy nic sie nie zmienilo,na dzien dobry mnie juz moja szefowa doprowadzila do szewskiej pasji,szkoda slow ,oby miesiac wytrzymac :ico_sorki:

spokojnej nocki kochane i do jutra
ten weekend spedze w pracy a szkoda,bo zapowiadaja ,ze bedzie +24 stopnie,wiec super

kolorowych snow
sciskam mocno
Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 mar 2008, 00:24

emalia30, widzę,że zakupy dla dzidzi już porobione,albo w trakcie zamawiania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mimo jednak sporych wydatków,to sama przyjemność :ico_haha_02: A na jaki wózek się zdecydowałaś?Jak już zamówisz to się pochwal,ja strasznie lubię oglądać takie rzeczy,mimo że już mam.A szefową postaraj się nie przejmować,chociaż wiem,że to trudne,ale miesiąc szybciutko zleci i niedługo sobie odpoczniesz i zregenerujesz siły przed przyjściem synka na świat.I nie przemęczaj się za bardzo,praca nie jest teraz najważniejsza,tylko dzidzia.
Ja sobie zdałam właśnie sprawę,że nie mam kapci i szlafroka do szpitala,a stanik do karmienia mam jeszcze "Zuziowy",ale prawie nie używany,bo wolałam nosić zwykłe bez fiszbin.

Spokojnej nocki Wam życzę,do jutra
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

28 mar 2008, 08:55

dzien dobry mamusie

Zulciu wozeczek wybralam juz dawno taki jak Szczako-X-Landera XA :)
A ty wklej link,ktory wozeczek wylicytowalas :ico_haha_02:


Obrazek

zmykam do pracy
do wieczorka

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

28 mar 2008, 10:57

emalia30, a jaki kolor wózka?
My na nasz musimy czekać do połowy kwietnia. Nigdzie nie ma czerwonych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 mar 2008, 11:03

Co do pościeli to się jeszcze waham podoba mi się taka (nie wiem który zwór, za dużo ładnych) http://www.allegro.pl/item331254854__6_ ... osci_.html albo taką z nikrofroty jak Maja ma
Obrazek
ale chyba się zdecyduje na tą pierwszą bo dużo tańsza ta Majcikowa kosztuje ponad 200zł sama pościel + jeszcze trzeba wypełnienie dokupić a ta tutaj ma już wszystko
Z kolei tamta jest taka mięciutka i milutka, że aż miło... rożek też mam z tej nikrofroty

[ Dodano: 2008-03-28, 10:04 ]
a tak w ogóle to się zastanawiam czy nie zamówić pościeli jak będę w szpitalu bo mimo zapewniń lekarza, ze to dziewuszka moje przeczucie jest silniejsze i mówi co innego :ico_szoking:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2008, 11:20

dzien dobry dziewczynki :) super temacik wyprawkowy ruszyl :ico_brawa_01:
ja dzis wieczorem bede miala wieczor z play station, tj moj malzonek po dosc dlugiej przerwie zamierza zasiasc przy konsoli to ja bede miec do dyspozycji komputer ( jak wirus sie nie rozwinal na tyle- bo powoli wysiada wszystko :ico_zly: )postaram sie w ciagu dnia napstrykac troche foteczek, m.in. wozka, moich pizamek... to wam pokaze
Zulcia, myslisz ze juz za DWA TYGODNIE bedziesz rodzic?dla mnie do niedawna byla to tak odlegla przyszlosc... a teraz czas zaczyna pedzic...kazdy dzien mija mi szybko i niestety coraz ciezej... ale przynajmniej maz zrozumial ze nie jest mi lekko i przejal obowiazek kapania Wiktorka, pomaga mi tez w porzadkach a ostatnio przymierzal sie do kapania psa :ico_szoking: czego nigdy w zyciu nie robil i zapowiadal ze robic nie bedzie... dzis rano moj synus pozamiatal podloge w salonie :ico_szoking: :-D
Alicja rozpycha sie okropnie :-) ... juz cipulce :ico_oczko: ciasno w brzusiu...czasem potrafi ponad godzine zmieniac pozycje i tak po kilka razy dziennie :ico_olaboga:
emalia, kochana jeszcze miesiac... szybko zleci... staraj sie nie przejmowac szefowa i nie przemeczaj sie :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-03-28, 10:25 ]
babe_boom, sliczna ta posciel :ico_brawa_01: a co do plci, to zawsze mozesz kupic zielona lub zolta :ico_oczko:
ja jak bede w polsce na wakacjach to chyba tez sobie zamowie taki komplecik

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 mar 2008, 11:33

MONIKAB fr, chyba zdecyduje się na błękitne miasteczko :-D tam jest po prostu za dużo ładnych rzeczy i dlatego taki mętlik w głowie :ico_olaboga:
dziewczyny nie wygłupiać się i rodzić w MAJU!! :-D :-D :-D

Kupiłam dla mojej małej dzidzi takie śliczne bluzeczki w cherokie niby new born ale takie jakieś duże mi sie wydawały przymierzam jedną Mai a tu dobra hehe.
W ogóle moja Maja to się mała modnisia robi, sama sobie wyciąga ciuchy w które mam ją ubrać :ico_szoking:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2008, 11:49

ja dostalam wlasnie z cheerokie od mojej mamy body, czapeczke , pizamke i skarpetki, tez new born ale jakies takie male mi sie to wydaje :ico_noniewiem:
wiem juz po Wiktorku, ze ubranka noworodkowe to nadaja sie tylko do szpitala, bo dzieciaczki tak szybko rosna ze juz po tygodniu wszystko jest za male :ico_oczko:
babe_boom pisze: W ogóle moja Maja to się mała modnisia robi, sama sobie wyciąga ciuchy w które mam ją ubrać :ico_szoking:

hmm.. skad ja to znam? ale nam sie strojnisiatka trafily :-D :-D :-D

a co do tej poscieli i w ogole wszystkiego innego dla maluszkow to faktycznie za duzo tego :ico_olaboga: czlowiekowi tylko metlik w glowie robia :-) :ico_oczko:
ja jak sie urodzilam to moja mama miala tylko kilka pieluszek, kilka spiochow... reszte sama szyla :ico_szoking: to byly czasy... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 mar 2008, 11:53

MONIKAB fr, u mnie Maja w rozmiarze 56 ponad miesiąc chodziła więc tyo zależy od dziecka
ja ostatnio z wrażenia zapomniałam zapytać lekarza jak duża jest dzidzia bo się popłakałam ze szczęścia jak mi oznajmił, ze Maja będzie mieć siostrę :ico_wstydzioch:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

28 mar 2008, 12:53

Zmotywowałyście mnie i dzisiaj mam dzień porządków i szykowania.
Jedno, jasne pranie ciuszków dla Ali już zrobione. Teraz czekają kolorowe i pościel.
Układam też rzeczy w szafkach, żeby zrobić miejsce na te maleńkie ciuszki. Popakowałam już typowo zimowe rzeczy do worków próżniowych i jutro pojadą do rodziców. Zabiorę od nich za to trochę "nie-ciążowych" ciuchów na "po wyjściu ze szpitala".

Michał na hasło, że dzisiaj przestawimy komodę do dużego pokoju, żeby zrobić miejsce na łóżeczko, stwierdził, że on łóżeczko złoży, jak mnie się skurcze zaczną. "Słyszałem, że to trwa 8 godzin, a łóżeczko złoże w pół." :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość