Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

09 lut 2009, 13:31

Szukam noworodka do sesji zdjęciowej. Powinien mieć max 7 dni i być z okolic Bielska-Białej, ewentualnie Katowic. No i powinien duzo spać.
Chodzi mi o takie zdjęcia:
http://www.kryden.typepad.com/
http://barebaby.typepad.com/barebaby/

Sesja oczywiście darmowa. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana prosze o info na:
info@annapawleta.com

dzięki!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 lut 2009, 14:02

hej dziewczyny :-D

jedwabna, że ja niby spioch :ico_nienie:
no co ty :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
nie a tak na prawde to poszłam spać o 0.30 a siostra mnie obudziła telefonem o 11.30 :ico_olaboga: tak to nie wiem czy bym się z łóżka podniosła :ico_oczko:

a pogoda u nas cudna tak jak wczoraj na zdjęciach :-D

Ragazz
sliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajna piłeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i super plac zabaw taki kolorowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a i kombinezon świetny, też mam taki tylko brązowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i w nim dziecko ze szpitala zabieram :-D
a twój kot to chyba bardzo lubi zdjęcia , ciągle pozuje :-D
jak tam rozkładanie łóżeczka??

jedwabna
a wiec już na minusie jesteś
ja myślę, że twój synek na tatę czeka :-D
obiadu nie musisz gotować to ci dobrze do rodziców se pójdziesz :-D
przynajmniej jakoś czas ci zleci do wieczora :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 lut 2009, 14:18

.M pojechał do pracy, Ola do przedszkola a my zostaliśmy sami, ale na razie odpukać jest super- śpi, je, porozglada się, przewinę i zasypia...bardzo szczęśliwa jestem. co do samopoczucia to całkiem nieźle, rana oczywiście boli ale dr kazała mi sie dużo ruszać żeby zrostów nie było więc staram sie i powoli dom doprowadzam do porządku - niby to 4 dni ale prania powstała tona, kurz z każdego kąta więc powolutku sobie roie, troszke odpoczywam jak z małym cycujemy.

ale Wasze brzuszki już nisko :ico_szoking: Manenki chyba niżej...już niedługo :ico_brawa_01: super fotki. a u mnie to rzeczywiście koszula szpitalna wielka była dlatego tak objęłam brzuszek żeby było widać - ale rzeczywiście w ostatnich dniach słusznych rozmiarów był i miałam wrażenie że na kolanach jest :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 lut 2009, 14:47

Beatris60, to super , ze Oskar taki grzeczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i, że tak ładnie cyca je :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajnie, że już dochodzisz do siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba najgorsze z cięciem na brzuchu sa pierwsze 2 tygodnie
później juz jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
niech ci tam ładnie się wszystko goi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a Oskarek niech dalej taki grzeczniutki będzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a co ile wstajesz do niego w nocy??

no koszula szpitalowa rzeczywiście ogromna :ico_szoking:
dobrze , że chwyciłaś ten brzuszek bo z pod tej koszuli wcale by go nie było widać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a wiec mówisz, że juz prawie po kolana sięgała :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobre
a ile kg od razu po porodzie ci spadło??

a więc mówisz , że widać , że u mnie brzuszek już się obniżył?? :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 lut 2009, 15:26

witam
uff właśnie przebrnełam przez tony prasowania :ico_sorki:
troche mnie teraz kręgosłup boli musze chwilke odpoczac a potem szykowac sie do wyjscia na ktg
Ragazz sliczny brzusio
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a twój kot to chyba bardzo lubi zdjęcia , ciągle pozuje
bardzo lubi jak tylko widzi aparat to zaraz musi swoje 4litery wsadzic w obiektyw :-D
a wogóle to jest bardzo ciekawski i wszedzie za mna chodzi i patrzy co ja robie, nawet do ubikacji chce ze mna wchodzic :-D
jak tam rozkładanie łóżeczka??
chyba dzisaj rozłożymy jak tylko posprzatamy i odkurzymy :-)
na razie odpukać jest super- śpi, je, porozglada się, przewinę i zasypia...bardzo szczęśliwa jestem.
no to idealnego synusia sobie mamusia wynosiła przez 9 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ile kg od razu po porodzie ci spadło??
ja tez sie do tego pytana dołanczam :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 lut 2009, 15:38

Ragazza555, to daj znać po ktg

a jak ma kotek na imię ??

a wiec dziś rozkładajcie łóżeczko i nie przekładajcie na inny dzień

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 lut 2009, 16:14

daj znać po ktg
jasne ze dam znac jak tylko wrocimy do domku

a kotek została nazwany Kacperek i nie reaguje na kicikici tylko na imie a co smieszniejsze ze na gwizdanie też - moj P tak go nauczył :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 lut 2009, 16:33

a kotek została nazwany Kacperek i nie reaguje na kicikici tylko na imie a co smieszniejsze ze na gwizdanie też - moj P tak go nauczył :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no i fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 lut 2009, 18:22

hej hej
Beatris super ze taki grzeczny synek i niech juz mu tak zostanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ragazza oczywiscie czekamy na wiesci :-)
a ja juz w domku. obiadlam sie jak nie wiem. az 2x w lazience bylam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
do mamy przyszla jej kolezanka i tak sobie w 3 siedzialysmy przy kawce. powiedziala do mnie ze jak maz wroci to zabrac sie z nim dzisiaj do roboty i w nocy na porodowke jechac :ico_sorki: . a ja na to do niej niech Pani mi wykracze ze pojade dzis w nocy rodzic no i powtorzyla to jeszcze z 2 razy... czlowiek taki glupi teraz ze se mysli a noz widelec to krakanie pomoze...............
ona twierdzi ze tak po sexie z jej corka od razu pojechala rodzic wiec dziala ta metoda. no my dzis ja tez przecwiczymy.
maz sie zastanawia czy nie wziasc sobie od jutra urlopu zeby byc juz ze mna. no ale rownie dobrze moge urodzic za tydzien wiec to juz bedzie tydzien po jego urlopie i zostanie tylko jeszcze jeden tydzien no i zastanawiam sie czy to dobry pomysl :ico_noniewiem:
a ja jutro jade na KTG jak w dalszym ciagu nic sie nie bedzie dziac. :ico_zly:

[ Dodano: 2009-02-09, 17:22 ]
i znowu popijam colke :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 lut 2009, 20:01

hej
a ja znowu sobie pospałam godzinkę :-)
dopiero co się przebudziłam :-)
ale mam dziś dzień do spania :ico_szoking:

jedwabna, może zamiast urlopu nie bierze krótkie trasy, z krótkiej trasy zawsze zdąży wrócić na twój poród
bo sama wiesz, że urlop może mu się skończyć a ty nie urodzisz
jesteś pod stałą kontrolą KTG tak więc będziesz wiedziała jak już coś się zacznie i zawsze możesz zadzwonić do męża by już wracał :ico_noniewiem:
takie jest moje zdanie
co innego jakby cie nie sprawdzali na KTG, a tak co 2 dzień masz kontrol i wiesz co się dzieję

a więc mówisz, że obiad pyszny :-D
niech kracze pani niech kracze :-D
co do seksu to w waszej sytuacji chyba to nie za bardzo działa , tak mi się wydaj, bo już tyle razy się przytulaliście i nic z tego nie wyszło
może poszukaj jakiegoś innego sposobu :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość