Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2009, 10:45

Miszka Igusi te pierwsze dwa zabki to wyszly tak ze ja nawet nie wiedzialam kiedy-nic sie nie dzialo-a teraz temperatura :ico_chory: szok :ico_szoking: w nocy musialam jej oklady robic bo dalam jej calpol a i tak miala temperature :ico_noniewiem: biedna :ico_noniewiem:
a i gratulacje dla natali za pierwszy zabek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2009, 10:56

a teraz temperatura szok w nocy musialam jej oklady robic bo dalam jej calpol a i tak miala temperature biedna
a i gratulacje dla natali za pierwszy zabek
Dzieki Martus! :ico_sorki: Ale wiesz co Ci powiem,ze wlasnie na temat temperatury mowila mi ostatnio Health Visitorka.Mowila zeby sie nie dac zwiesc tej temperaturze,bo mowi sie ze dziecko goraczkuje podczas zabkowania,ale to w zasadzie ma byc stan podgoraczkowy nie wyzszy niz 37,7,kazda wyzsza temperatura jest objawem czego innego,ale na pewno nie zabkowania.
Pewnie to wiesz,ale na wszelki wypadek pisze,bo ja nie mialam pojecia o tym i kazda goraczke przypisalabym w tej chwili zabkowaniu :ico_noniewiem:
No i tak jak piszesz boje sie ze u Natalki z tymi zebami bedzie tak jak u Igolka,pierwsze bez bolu a kolejne....dadza mi w nonono :ico_noniewiem:
Wiesz co ,nie pomyslalam o Calpolu,pewnie troszke pomoze jak bola dziaselka,jak myslisz?Pomyslalm ,ze jak mi tak nie spi to moze jej dac lyzeczke tego Calpolu przed snem,byloby jej latwiej zasnac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 kwie 2009, 11:39

Cześć dziewczyny widze że ząbkowanie na całego u mnie to samo ale żębów ani śladu niespimy juz od 3 dni mlody palcze i strasznie sie wierci a gdy go biore do sioebie to kopie mnie caly czas :ico_placzek: ja naprawde stracilaqm nadzieje ze on sie przesipi choc raz normalnie bez pobudki, wogle wszyscy mi gadaja ze on taki szczuplutki i drobny, ze az sie zaczynam martwic czy nie za drobniutki bo on malo je gora pol sloiczka tego najmniejszego obiadku dzis sprobuje mu dac na dwa razy. Jutro moj Piotrek przylatuje wiec koniec laby on co chwile dzowoni i mowi ze teskni bleble a ja jakos sredniawo jeszcze dam rade bez niego :-D
Marta ja wracam 21 kwietnioa do Irl wcale sie nie chce choc z drugjej strony tam jeszt moj domek moje rzeczy wiec ....
u nas kupa raz dziennie lub dwa i to pierwsza zawsze twarda druga luzina i zielona
normalnie masakra

Yoanna Nina super staje :ico_brawa_01: Agusia super ze bezpiecznie dojechaliscie :ico_sorki:
dzis wybieram sie z kumpela na miasto ale jestem padnieta ze mi sie nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-03, 11:39 ]
miszka, brawa za pierwszy zębolek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

03 kwie 2009, 15:40

Witajcie
Brawa dla Natalki za ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas też ida górne 2 nie wiem czemu ale już je czuć a 1 nie widać , nawet lekarka się dziwiła ze juz mu 2 idą no nie wiem biedak pewnie będzie miał krzywe zęby :ico_placzek: dzis lekarka przepisała mu syrop i powiedziała zeby mu dawać syrop przeciwbólowy :ico_noniewiem: wiec dajemy no i mówi ze na dwór( pole )mozemy chodzic wiec dziś znowyu siedziałam na ogródku i kopałam w ziemi a Antek smacznie spał . teraz obiadek gotuje i pisze do was :-D :-D
adnia u nas też nocki przes... ale moze będzie lepiej :ico_oczko:
A co do kupy to u nas 1 na 2 dni ale zato jaka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 18:43

Miszka,Zirca,Pati gdzie sie podziewacie???Agusia odezwij sie z PL
A Pati nas zlala :( i to zupelnie nie wiem czemu. Smutne :( Pisze Wam bo Wy sie martwicie gdzie ona sie podziewa, ale ona chyba nie martwi sie,ze Wy sie martwicie :(
I na dodtek nie wiem czemu taka totalna olewka - ale jakbyscie chcialy wiedziec co u niej to poczytajcie na sierpniowkach :) (Pati pewnie tez to czytasz - wiec przepraszam,ze to ja to pisze ale ktos musi - jezeli nie Ty - wyjasnic dziewczynom,ze nie zamierzasz sie juz u nas pojawiac, bo niepotrzebnie sie martwia)

A poza tymi nieprzyjemnymi kwestiami to u nas pogoda piekna :) moj Kochany maz wzial nas obydwie na spacer :)) ja w krotkim rekawku, mala w bluzie bez kurteczki, a w trakcie zalozylam jej kaptur ale sciagnelam czapeczke bo bylo tak goraco! :)

A nocka jakas taka placzaca... mala od 2.30 do 5.30 plakala... dalam jej czopek ale nie pomoglo, zel tez nie. Zabki daje sie wyczuc palcami - ale co dziwne gorne, a nie dolne, myslalam ze juz sa bo tak stuka ale ciezko mi tam spojrzec i dwydaje mi sie ze chyba jeszcze nie ma ... dzis tez budzi sie z placzem, spi wiecej niz normalnie - no i dostal akataru dzisiaj z rana - nie wiedzialam czy wziac ja na spacer ale podobno bez goraczki mozna, a poza tym 20 stopni u nas w cieniu wiec dokladnie taka temp jaka mamy w mieszkaniu. Cieknie jej z noska troche i to chyba przeze mnie bo ja jestem przeziebiona :/

Nic zmykam pobawic sie z mala wiercpieta troche :) Milego wieczoru!

[ Dodano: 2009-04-03, 19:45 ]
Ale ze mnie nonono! :) Gratuluje pierwszego zebacza Natalie! :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2009, 18:55

A Pati nas zlala :( i to zupelnie nie wiem czemu. Smutne :( Pisze Wam bo Wy sie martwicie gdzie ona sie podziewa, ale ona chyba nie martwi sie,ze Wy sie martwicie :(
I na dodtek nie wiem czemu taka totalna olewka - ale jakbyscie chcialy wiedziec co u niej to poczytajcie na sierpniowkach :) (Pati pewnie tez to czytasz - wiec przepraszam,ze to ja to pisze ale ktos musi - jezeli nie Ty - wyjasnic dziewczynom,ze nie zamierzasz sie juz u nas pojawiac, bo niepotrzebnie sie martwia)
nie musisz przepraszac, ale to nie ja Was olalam, sorry za szczerosc, ale po co mam tu zagladac skoro i tak nikt nie zwraca uwagi na to co pisze, tak jakby mnie w ogole tu nie bylo. Jedynie mmarta i miszka pisza miedzy soba. Tak jest i to nie tylko ja zauwazylam.
A to , ze na sierpniowkach czuje sie jak u siebie to nie moja wina, dziewczyny sa fajne, jest fajna atmosfera i nikt nikogo nie olewa.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 19:08

:) to i ja dziekuje za wyjasnienia :) a sierpniowki tez podczytuje, bo czekam az wreszcie wszystkie napisza ze przesypiaja cala noc i bede mogla miec nadzieje ze i u mnie tak sie stanie :)

A co do tego co napisalas, to mi tam tu dobrze i nie odnioslam takiego wrazenia, ale to Twoja decyzja :) jedyne co moge napisac to to, ze ja czytam wszystko co piszecie, ale ze z natury jestem straszliwa gadula to pewnie wiecej pisze o sobie niz komentuje to co Wy napisalyscie :)
I mam nadzieje, ze od czasu do czasu do nas zagladniesz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2009, 19:11

A co do tego co napisalas, to mi tam tu dobrze i nie odnioslam takiego wrazenia,
no widzisz, a ja tak,z reszta nie wazne
I mam nadzieje, ze od czasu do czasu do nas zagladniesz.
zagladam caly czas i czytam co piszecie, tylko nie pisze nic

Fajniusie zdjecie Ninki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2009, 19:33

dziekuje za gratulacje za zabka :ico_sorki: Tak sie z niego ciesze,ze szok :ico_sorki:
dziwiła ze juz mu 2 idą no nie wiem biedak pewnie będzie miał krzywe zęby dzis lekarka przepisała mu syrop i powiedziała zeby mu dawać syrop przeciwbólowy
No wlasnie sie zastanawialam czy moge podac ten syrop,widzisz,juz wiem,wiec podam na noc na wszelki wypadek,moze bedzie lepiej spala :ico_noniewiem: E ,na pewno bedzie mial sliczne proste zabki :ico_sorki:
A nocka jakas taka placzaca... mala od 2.30 do 5.30 plakala... dalam jej czopek ale nie pomoglo, zel tez nie
Nie przejmuj sie kochana,jestem z Toba w tym nieszczesciu :ico_noniewiem: Natalka tez znow nie spi wiec mozemy uzywac zapalek do podtrzymywania oczu na zmiane jak chcesz :ico_brawa_01:
Jedynie mmarta i miszka pisza miedzy soba. Tak jest i to nie tylko ja zauwazylam.
Skoro nie tylko Ty to zauwazylas to znaczy ze gdzies nam pieknie nonono obrabiasz,bo nie przeczytalam zeby dziewczyny tutaj sie skarzyly.Poza tym nikt nikomu nie zabrania sie wypowiadac na publicznym forum,jezeli jestem tylko ja i Marta to gadam z Marta,jezeli jest nas wiecej to mamy razem do pogadania.Zastanow sie dlaczego tylko Tobie Pati cos tutaj nie pasuje?Moze problem nie lezy w nas tylko w Tobie ? Nie no, niespodziewalam sie ze kiedykolwiek cos takiego bede musiala napisac,bo wchodze tutaj zeby poobcowac z fajnymi dziewczynami,a nie podnosic sobie cisnienie.To tyle do Ciebie Pati.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2009, 19:39

Skoro nie tylko Ty to zauwazylas to znaczy ze gdzies nam pieknie nonono obrabiasz,bo nie przeczytalam zeby dziewczyny tutaj sie skarzyly.
po pierwsze nikomu nonono nie obrabiam, tylko dziewczyny spytaly sie mnie czemu nie pisze na wrzesniowkach wiec im apisalam to samo co tu i tez to samo sadza co ja.
Nie wiem czemu jestes oburzona, to sa moje odczucia, nie napialam, ze jak jestescie same to piszecie miedzy soba tylko ogolnie.
A problem nie lezy na pewno we mnie..........

[ Dodano: 2009-04-03, 19:41 ]
bo wchodze tutaj zeby poobcowac z fajnymi dziewczynami,a nie podnosic sobie cisnienie.
a co tu jest do podnoszenia, kazdy ma prawo napisac swoje zdanie wiec je napisalam, a to, ze tu pisze sama do siebie, bo rzadko ktos wogole zauwaza mnie. Koniec tematu jal dla mnie

I juz nie bedziesz musiala podnosic sobie cisnienia, bo nic tu wiecej nie napisze :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości