Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 wrz 2007, 08:45

Witam ja ma dziś chu.......dzień dzięki mojemu wspaniałemu mężusiowi. Kur.....ma dość wszystkiego.
Nie będę dziś na tt żeby nie psuć Wam humoru. Miłego dnia dziewczyny!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 wrz 2007, 10:14

Gabrysia, ja też!! Prawdopodobnie pójdziemy na obiadek... szczegółów też przyoszczędzę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 wrz 2007, 14:36

hej dziewczyny :-D , a co tu takie pustki???? :ico_szoking:
wróciliśmy z wesela fajnie :-D Mąż dziś na kacu :-D, a ja nażarłam się tyle, że mogę dziś cały dzień nie jeść
a jeśli chodzi o ładowanie stron, to mnie też szybciej się ładują :-D
Kolka wybacz, że to napiszę : ALE MASZ PORąBANYCH TEśCIóW :shock:
I dziś przyznaję Ci order cierpliwości!!!!!!!!!Ja jak by mi coś takiego gadali, to bym im taką zjebę dała, że :shock:
Gabrysiu mam nadzieję, że te bóle szybko Ci miną. Wiesz mnie przez pewien czas strasznie bolały stawy w kolanach. Jak stałam długo, to potem nie mogłam zgiąć nóg :ico_szoking: , ale samo przeszło. Mam nadzieję, że tobie również przejdzie szybciutko.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 wrz 2007, 15:19

delicja, Wiem o tym :-D Wybaczam i popieram :-D Super, że na weselu było fajnie i mam nadzieję wybawiliście się za wszystkie czasy!

[ Dodano: 2007-09-02 ]
A w ogóle to wczoraj było jakoś wyjątkowo dużo wesel. Jeździliśmy wczoraj po mieście i widziałam, że w każdym lokalu stali już goście i w każdym kościele były śluby. Co tych ludzi napadło? :-D

[ Dodano: 2007-09-02 ]
Miałam jeszcze dopisać: biedne dziewczyny, teraz będą miały teściowe :ico_olaboga: Dziś jeszcze się cieszą, ale już niebawem minki zrzedną :-D :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 wrz 2007, 16:49

Ale narzekacie na tych swoich tesciów, to ja nie będe inna i tez coś napisze, że moja się znowu obraziła, bo nie chciałam dać jej dziecka na spacer, a tym bardziej że szła na cmentarż , a wdodatku jest okropny płacz w wózku Kamil woli byc na ręcach, a teściowa jakoś go niezgrabnie bierze jakby miał jej wypaśc z rąk, dlatego jakoś boje sie go z znią zostawiać.

Kolka, oj biedna jestes, niech ten twój mężuś wreszczcie coś znajdzie, a czy patrzał na otomoto lub allegro, bo my równiez niedawno ten problem przerabialiśmy, ale mojemu mężusiowi zajeło to ok 2 tygodni i juz mieliśmy wozik pod domkiem.

delicja, super że się wybawiłaś, ja tez bym z chęcią poszła na jakąś imprezke, pozazdrościć :ico_haha_01:

Gabrysia, nie denerwój się bo złość piękności szkodzi

Mróweczka, my w gondoli już bardzo dawno nie jedździmy, mały poprostu nie lubi wózka, może jak usiądzie będzie inaczej bo narazie jest tragedzia.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 wrz 2007, 20:02

hektorka pisze:a czy patrzał na otomoto lub allegro

Tak :ico_haha_02: i jeszcze gratka, a wszystkie te strony po kilkanaście razy dziennie :ico_zly:
lece bo mi pizza stygnie :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 wrz 2007, 20:58

Przepraszamy, że tak późno, ale stawiamy :ico_tort: z okazji 5 miesiecy Eryczka!!!!

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 wrz 2007, 21:47

[scroll][size=200][center]Dla naszego kochanego Eryczka 100 lat, zdrówka, radości, szczęścia i wszystkiego naj naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: [/center][/size][/scroll]

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 wrz 2007, 21:58

[size=200][center]Wszystkiego najlepszego Eryczku[/center][/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-09-02 ]
A tak w ogóle to co dzieje się z resztą kwietniówek?? Jedynie Mordeczka ma usprawiedliwioną nieobecność. A gdzie jest reszta? :ico_noniewiem: Chyba o nas zapomniały :ico_placzek: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-09-02 ]
Ach.. Rybci też trzeba wybaczyć, bo pamiętam, że ma się bronić we wrześniu.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 wrz 2007, 11:50

Dzień dobry wszystkim, dziś spokojnie mogę tak powiedzieć, chyba :ico_noniewiem: . Humorek troszkę lepszy, mężuś lata koło mnie że szok :ico_szoking: , tzn. latał bo już jest w pracy. A my z Talibkiem sobie siedzimy jak co dzień. Ona już prawie sama siada :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości