leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 wrz 2013, 12:28

Spinka mysle ze to przez pelnie Marcel tak slabo spal :ico_noniewiem:

A w kolejke nie mam zamiaru sie wciskac, ale wsumie moglabym na koniec wrzesnia urodzic :ico_oczko:

Wrocilismy z przedszkola, biore sie za ciasto na pizze :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 wrz 2013, 13:23

Betina i jak tam akcja ??

Myśmy pojadły pysznego obiadku.Oj dawno takie dobre mi nie wyszło. Mała zasypia i ja też się położę.Popołudniu zostało mi umyć drzwi wejściowe do domu i jedne w domu i tyle moich wielkich porządków.
Chyba że będzie padać to pojedziemy do koleżanki Agi a to zrobię jutro.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 wrz 2013, 18:14

Witam! Ja po porządnej indukcji :ico_oczko: Pojechaliśmy na grzyby i pochodziłam sporo w ciężkich kaloszach, potem auto nam się zepsuło i szliśmy do domu jeszcze ponad kilometr, więc jak to mnie nie ruszy, to nie wiem co da radę :ico_haha_01: Ale w pachwinach to mam ból niesamowity :ico_olaboga: Ale ogólnie te pachwiny to już 2 tydzień dają się mi we znaki.
Dzwoniła do mnie koleżanka która ma termin dzień przede mną i od 7 rano ma skurcze co 7 minut, tylko słabe, ale cały dzień już, no ciekawe czy coś z tego będzie?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 wrz 2013, 19:51

jak to mnie nie ruszy, to nie wiem co da radę :ico_haha_01:
No u mnie właśnie takie chodzenie po lesie ,zbieranie grzybów w 38 tyg wywołało poród. Po grzybach byłam mega wykończona ze nawet obiadu nie zjadłam tylko spalam a w nocy się zaczęło.
No ciekawe czy u ciebie coś ruszy .

A betinka nie odzywa się. Ciekawe jak u niej ma się sytuacja .

Ja zakończyłam porządki te wielkie generalne. Lilcia zasnęła o 19 bo nie chciała spać w dzień .Ja wykąpana ,po kolacji leżę w sypialni i będę się nudzić do 22:30 aż mąż wróci z pracy

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 07:31

Hej! Ruszyło u mnie skurcze miałam w nocy, ale przeszły, no ale chociaż to, to i tak już dobrze :-) Dziś mój A. ma urodziny, tylko, że pracuje i w domku będzie po 17. Ja zaraz wiozę Polę i wracam coś wymyślać na menu, bo planów brak.

Betina aż mnie ciekawość zjada, czy doczekała rana. Jeżeli tak to trzymam kciuki za nią!!!

Szkieletorku nie masz żadnych wieści???

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 08:25

jenny- gratuluje ślicznego słodziaczka.
betina- jak tam?
spinka- niecierpliwa jesteś :-D ale nie dziwie ci się bo ja jeszcze mam miesiąc i już czasem mam dość. Nie moge za długo siedzieć bo mały uciska z prawej strony żebra. Jak dużo chodze to mnie w kroku boli i tak żle i tak :ico_olaboga:
Szkieletorek jak zakończyłaś porządki u siebie to teleportuj się do mnie bo ja w tej ciąży leniwa jestem nic mi się niechce.Pamiętam jak byłam z Matim wciąży to jeszcze w 8 miesiącu po oknach skakałam .
Dziś miałam ciężką noc tzn. zamówiliśmy na kolacje pizze i w nocy ok 2 obudziło mnie straszna zgaga, ale to tak strasznie piekła aż zwymiotowałam kilka razy. :ico_olaboga:
Zimno u nas ,ale słoneczko troszkę nieśmiało przebija się przez chmury.Odprowadziłam małego do szkoły .0 9 lece na miasto może wkońcu kupie ten kombinezon lub śpiworek[ wolałabym] dla malenstwa.Ach bo jakoś nie mogę sie zdecydować.Spakowałam już żeczy dla mnie do szpitala, tylko te majtki jednorazowe jeszcze mam dokupić.No i spakować żeczy małego, ale to jeszcze muszę uprać fajny zestawik który dostałam od teściowej. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 09:03

jenny śliczny Tomuś ma takie włoski jak i mój jak się urodził :-)
powiedz mi jak się czujesz po cesarce?jak karmienie i wogóle jak czujesz się w roli mamusi :) ??

spinka upławy zwiększone gęstsze i mleczne takie od 2 tyg mam i to przez tą szyjkę podobno
a jak koleżanka

kurcze też bym na grzyby poszła jako dziecko często z tatą chodziłam teraz nie mam z kim mąz raczej się nie nadaje marudziłby po ół godz ,muszę w przyszłym roku tate namówić

wczoraj miałam skurcze jeszcze 2 3 razy dziś rano znów ale mniej bolesne ,jestem spokojniejsza bo nie muszę martwić się już o nic
mieszkanko jeszcze ogarnę ,odbiore Tomusia i do szpitala
i rozmawiałam z ciocią i skoro skurcze są już tak częste może się uda urodzić bez niczego,masaż dużo daje ,jak wytrzymam do jutra to się przekonamy
ale dziś skurcze te które mnie aż uginają wreszcie cieszą :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: jeszcze troszkę i będę mamą :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 09:24

Betina, Spinka widzę, że u WAS powoli akcja rozkręca się.
Betina po cesarce, jak pisałam dostałam tego zespołu popunkcyjnego po 6 dniach przeszło, ale od wczoraj boli mnie znów głowa, ale tylko jak schylam się i do tego od tygodnia boli mnie żołądek jak jest pusty. Rana ładnie goi się. Mały nie umiał łapać piersi w szpitalu jak i pewnie to też moja wina braku umiejętności właściwego jego przystawiania. Mały jest karmiony sztucznym mlekiem, ponieważ w szpitalu za dużo spadł z wagą, czasami daje mu swoje, ale tu też jest problem ponieważ na diecie mam karmiących za bardzo schudłam ważę już mniej niż przed ciążą. Synek jest słodki tylko jak brzuszek go boli to wtedy jest ciężko, płacze nawet jak robi kupę.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 09:42

Szkieletorek jak zakończyłaś porządki u siebie to teleportuj się do mnie bo ja w tej ciąży leniwa jestem
Ja bym tego lenistwem nie nazwała . Ja na sobie widzę jak na dłoni że każda ciąża inna.Ta jest zupełnym przeciwieństwem dolegliwości niż pierwsza.No prócz tego syndromu wicia gniazdka który miałam w obu przypadkach ale tez do tej pory byłam bardzo słaba i nie robiłam wiele .
Choć lubię porządki to jednak z propozycji zrezygnuję hehe .Dziś na popołudniu zaplanowałam sobie domowe spa hehe paznokcie brwi ciałko kąpiel itp .Mała pewno też będzie chciała malować paznokcie więc razem będziemy się upiększać.
Mały nie umiał łapać piersi w szpitalu jak i pewnie to też moja wina braku umiejętności
Chyba żadna z nas nie umiała tego robić, nie rodzimy się z tym .Po za tym jeden dzidziuś łatwiej chwyci , są różne sutki i wiele wiele.
U mnie mała złapała od razu więc to nie umiejętność tylko fart jak u mnie .


Betinka no ciekawa jestem czy rozwarcie się powiększyło po tych wszystkich skurczach Daj znać jak tylko coś będziesz wiedzieć.
Spinka noo widzę że gonisz betinkę .Ruszyło lekko i u ciebie . Trzymam kciuki za was.

U nas pogoda zza okna ładna.Słoneczko mocno świeci .
Biorę się za obiad.Dziś zupa krem z cukinii z chlebkiem opiekanym z masłem czosnkowym .
A na drugie chyba domowe frytki z sosem czosnkowym tylko po czosnek muszę do sklepu jechać.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 09:44

:-) a tu się akcje rozkręcają! Fajnie!

JENNY śliczny syncio!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość