Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sie 2008, 19:14

wiesz sama nie wiem co lepsze czy cc czy naturalnie :ico_noniewiem: boije sie bulu :ico_szoking: ,a jeszcze Piotrek bedzie pracowal godzine drogi od naszego miasta,wiec jakby co to bede rodzic sama :ico_placzek: no chyba ze zacznie sie w sobote :-D .A wiecie czy na cc umawia sie na konketny termin czy czeka sie na zaczecie akcji porodowej???????????. mi ginka powiedziala ze raczej sie umawiaja :ico_noniewiem: wiec zamawiam sobie piekna sloneczna sobote :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2008, 19:30

No ale czy zrobia Ci Pati tak cc-tylko dlatego ze chcesz???
u nas ponoc robia, duzo Niemek rodzi przez cc, tylko kurcze zalezy moze od szpitala, a w tym co bede rodzila, sa za porodem naturalnym wiec latwo nie bedzie pewnie, ale musze pogadac jeszcze z polozna.

Jakos boje sie tego naciecie i przeraza mnie to co czeka nas po potem, kochac sie nie mozna bo boli, ta rana krocza moze tez juz do konca zycia przeszkadzac wlasnie w tych intymnych sprawach i tego sie boje.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sie 2008, 19:47

Jakos boje sie tego naciecie i przeraza mnie to co czeka nas po potem, kochac sie nie mozna bo boli, ta rana krocza moze tez juz do konca zycia przeszkadzac wlasnie w tych intymnych sprawach i tego sie boje.
A to standartowo robia? przed porodem czy w trakcie?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2008, 19:49

A to standartowo robia? przed porodem czy w trakcie?
no najczesciej nacinaja jak dziecko nie moze przejsc i to w trakcie porodu,ale sa kobiety , ktore same pekaja i ponoc to jest lepsze a sa takie ktore w ogole nie pekaja i nie wymagaja naciecia, ale to chyba nie duza liczba

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sie 2008, 19:53

mamo moj facet zjadl obiad i zasnoł na kanapie :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-21, 20:00 ]
Pati85, ja tez chyba wole cesarke i fajnie by bylo jakby sie na konkretny termin ze mna umowili :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 sie 2008, 21:39

A to standartowo robia? przed porodem czy w trakcie?
W Polsce standardowo kazdej,nawet jak nie trzeba,w Anglii tylko jezeli porod naturalny zagraza zdrowiu lub zyciu.W Anglii nie mozna sobie zazyczyc cesarki,poniewaz po niej sa problemy z donoszeniem kolejnych ciaz-tak mi powiedziala polozna.Ale w Polsce podobno robia jeszcze na zadanie.
Jakos boje sie tego naciecie i przeraza mnie to co czeka nas po potem, kochac sie nie mozna bo boli, ta rana krocza moze tez juz do konca zycia przeszkadzac wlasnie w tych intymnych sprawach i tego sie boje.
Ja jestem po dosc sporym nacieciu,nie ma po nim najmniejszego sladu,jezeli chodzi o seks to przeszkadzaja na poczatku rozciagniete miesnie pochwy,to zreszta bardzo szybko wraca do normy,natomiast po nacieciu mozesz byc co najwyzej ciasniejsza :ico_brawa_01: Tyle,ze boli tak z poltora miesiaca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-21, 21:41 ]
Adia :ico_haha_01: Jeszcze do Ciebi-naciecie jest robione w ostatniej fazie porodu,podczas jednego z ostatnich boli partych kiedy juz widac glowke na zewnatrz i nic a nic nie boli,Ty tego po prostu podczas skurczu nie czujesz.Ja sie dowiedzialam ze mnie nacieli dopiero jak mnie lekarz znieczulal do szycia po porodzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

21 sie 2008, 22:04

ta rana krocza moze tez juz do konca zycia przeszkadzac wlasnie w tych intymnych sprawach i tego sie boje.
nic nie boli i nie przeszkadza! przynajmniej mnie nic nie boli ani nigdy nie bolała,no wiadomo po porodzie :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-21, 22:08 ]
naciecie jest robione w ostatniej fazie porodu,podczas jednego z ostatnich boli partych kiedy juz widac glowke na zewnatrz i nic a nic nie boli,Ty tego po prostu podczas skurczu nie czujesz.Ja sie dowiedzialam ze mnie nacieli dopiero jak mnie lekarz znieczulal do szycia po porodzie
dokładnie,tak było i u mnie,też nic nie czułam,i dlatego wiem ze nie ma sie czego bac,a wydaje mi sie że lepiej jak cie natną sami niz miałabyś pęknąć-tak mi sie wydaje

[ Dodano: 2008-08-21, 22:10 ]
no :ico_brawa_01: wrzuciłam swoje 10 groszy :ico_oczko: a teraz sie już żegnam,do juterka dziewczynki,papaaa,milej i spokojnej nocki!!! :ico_spanko: :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sie 2008, 22:12

.A wiecie czy na cc umawia sie na konketny termin czy czeka sie na zaczecie akcji porodowej???????????
adia26babka od ktorej wynajmujemy dom rodzila przez cesarke bo dziecko mialo ulozenie posladkowe i wiem ze miala ta cesarke umowiona na 2 tyg przed terminem porodu-po prostu jedziesz do szpitala-tak samo mowila mi tez babka na szkole rodzenia.
Ja jestem po dosc sporym nacieciu,nie ma po nim najmniejszego sladu
moja siora przy 2 byla nacinana(wiadomo jak w PL-rutynowo) ale wszystko jest ok :ico_brawa_01: nic milego szczegolnie do 5 dni po porodzia ale w koncu to rana jak inna zrasta sie i sie zapomina :ico_sorki:
Nie wiem czy ja akurat bym wolala cesarke :ico_noniewiem: jakos widze siebia na sali porodowej :ico_haha_02: wiec chyba nic na to nie wskazuje-dziewczyny tak od chyba 2 tyg to wogole nie mam strachu przed porodem-co ma byc to bedzie-mega bol :-D wiadomo-a moze sie milo rozczaruje :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 sie 2008, 22:19

dokładnie,tak było i u mnie,też nic nie czułam,i dlatego wiem ze nie ma sie czego bac,a wydaje mi sie że lepiej jak cie natną sami niz miałabyś pęknąć-tak mi sie wydaje
Podobno tak,ale zawsze jest szansa ze sie nie peknie i nie bedzie naciecia-to by dopiero bylo super co?
Nie wiem czy ja akurat bym wolala cesarke jakos widze siebia na sali porodowej wiec chyba nic na to nie wskazuje-dziewczyny tak od chyba 2 tyg to wogole nie mam strachu przed porodem-co ma byc to bedzie-mega bol wiadomo-a moze sie milo rozczaruje
Ja dokladnie tak jak Ty Martunia mysle,my i tak jezeli nie ma wskazan, nie mamy szans sobie zarzyczyc cesarki :ico_noniewiem:Wiec nie mamy za wiele do powiedzenia :ico_noniewiem: Ja tez sie juz nie boje,jak sobie pomysle ze juz za chwile dostane swoje malenstwo to az chce juz jechac rodzic :ico_brawa_01: Zreszta juz sie z tym szpitalem oswoilam,bo czesto tam bywam,to tez mi dobrze robi chyba.Reasumujac mam nadzieje ze urodze sama i nie beda mi musieli robic cesarki,bo tego sie boje bardziej chyba wiecie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sie 2008, 22:33

jak sobie pomysle ze juz za chwile dostane swoje malenstwo to az chce juz jechac rodzic
:ico_sorki: oj dokladnie zaraz mi sie ten wozeczek dla dzidzi w szpitalu przypomina :ico_brawa_01: -musze jak najszybciej go zapelnic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i tyle :-D
Zreszta juz sie z tym szpitalem oswoilam,
widzisz ja bylam raz a mysle ze duzo mi to dalo-bo teraz mam jakies wyobrazenie o tym wszystkim :ico_brawa_01: ...no i ten wozeczek dla dziecka.... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale to juz wiecie....

[ Dodano: 2008-08-22, 06:53 ]
:-D witam :-D
tak sobie dzisisj nie spie :ico_noniewiem:
pewnie po poludniu odespie :ico_brawa_01:
No nic to jako pierwsza dzisisj stawiam :ico_kawa: na sniadanie-dziendobry :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość