gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 mar 2012, 23:14

tak o gratach piszecie to ja się pochwalę że z siostrą sprzątnęłam na strychu :ico_sorki: posegregowałam ubrania w 4 wory do pół roku, 6-12 miesięcy, 1-2 lata i starsze. Dziewczęce siostra zabrała. Więc nareszcie da się wejść :ico_sorki: i jest fajnie i przejrzyście. Teraz muszę zabrać się za swoje ubrania i wywalić te co w nich nie chodzę.

Kasiala, a co Ty robiłaś w pracy?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 mar 2012, 00:28

gosia888, ale Ci zazdroszczę tego wysprzątanego strychu :ico_sorki:
Mnie jeszcze czeka walka z ubrankami dziecięcymi (bo myślałam że wszystko po Jolce się przyda) i moje ciuchy też na strychu muszę posegregować... wszystko się zostawiało z nadzieją że jeszcze wrócę do formy z liceum :ico_puknij:
Ale jutro czeka mnie pracowity dzień bo wreszcie malarz sobie polazł :ico_sorki: Kupiłam pastę do paneli i po czterech będę polerować podłogę. Okna już dziś obleciałam i mam nadzieje że mój kanapowiec (czytaj:mąż) raczy chociaż odkurzyć i firanki powiesić :ico_zly:

malinowa19, współczuję dolegliwości :ico_olaboga:
Może rzeczywiście póki co kup sobie jakieś emolienty i się smaruj (co zostanie to Ci się przyda dla niemowlaka). Emulsja do kąpieli Oilatum jest rewelacyjna. W aptece też można kupić krem na takie dolegliwości...duży i tani MEDIDERM (500ml kosztuje niecałe 30zł).

Tośka ja też słyszałam od wielu osób że tylko w PL ciąża to "choroba". Ale nasze dziewczyny mają rację...prawo w naszym kraju jest tak mało przyjazny dla młodych matek że warto skorzystać chociażby z tego przywileju że można iść na L4. Bo potem co...pół roku z dzidziusiem i trzeba wracać do pracy...jak Cię łaskawie przyjmą :ico_zly:
I to nieszczęsne becikowe...jak sama nazwa mówi starczy tylko na bety do łóżeczka :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 mar 2012, 11:02

gosia888, ale Ci zazdroszczę tego wysprzątanego strychu :ico_sorki:
gdyby nie siostra to by mi się nie chciało. Ale razem raźniej. Niestety swoje ubrania już sama muszę posegregować.

Czy u was też tak ślicznie na dworze? My dopiero wstaliśmy na dworze 15 stopni i słońce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 mar 2012, 12:24

Gosia ja pracowałam w biurze w firmie ochroniarskiem. Układałam codziennie prace dla pracowników tak zwane trasy, grafiki miesięczne, urlopów, zamiany, reklamacje i codzienne użeranie się z bandą hołoty ale fajnie tez było :-) no i podstawowe prace biurowe pisma no i listy pracowników ochrony upoważnionych do kontaktów z klientami pracowałam w dziale konwoji.

[ Dodano: 17-03-2012, 11:27 ]
Gosia u Nas jest prześlicznie na dworze i właśnie zwlekłam sie z łóżka i mojego ślubnego i jedziemy na wycieczkę :525: :526: :520: :523: :531: :527: a jak wrócimy to robie rogale zawijane z jabłkiem w cieście francuskim :-) tak mnie pogoda ruszyła dzisiaj do działania normalnie chce mi się żyć i nie czuje ze w ciązy jestem lalalalalalalalal...... :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

17 mar 2012, 14:13

Witam sie po dlugiej nieobecnosci bylysmy z Nadusia w szpitalu dorwal ja rotawirus :ico_placzek: wczoraj wypuscili nas na przepustke :ico_sorki: mam ndzieje ze juz wszystko bedzie dobrze :ico_sorki: juz dawno tak zle nie spalam najgorsze bylo spanie na podlodze kolo lozeczka dziecka :ico_olaboga: ale naszczescie mamy to juz za soba :ico_sorki:

Przepraszam ze tylko o sobie ale nie jestem nawet w stanie was doczytac :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 mar 2012, 14:41

Aniula, biedacta :ico_pocieszyciel: Ale już zostajecie w domku? Zdróweczka dla Nadii :ico_sorki:

Dziewczyny u nas też ślicznie, optymistycznie, słonecznie i tulipanowo... :ico_oczko: Dziś szukaliśmy mebelków bo musimy troche mieszkanie przemeblować. Najbardziej się cieszę na szafę - planujemy zamontować taką a'la komandor. Jedną, mamy w pzredpokoju, a teraz chce też do pokoju typowo pod kątem dzieciaków z mnóstwem wysuwanych szuflad :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 mar 2012, 17:30

Aniula, biedna Nadia :ico_placzek: dobrze że już po wszystkim :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

17 mar 2012, 18:10

Dziekuje wam dziwczyny no wlasnie mam taka nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej i ze juz tam nie wrocimy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 mar 2012, 18:34

Aniula, jejku :ico_olaboga: A ja myślałam że wiosna przyszła i tak zawzięcie spacerujesz z Nadią że nie masz czasu na ploty :ico_oczko:
Najważniejsze że już wszystko dobrze :ico_sorki: I Ty też biedna z tym brzuszkiem w spartańskich warunkach :ico_szoking:

Pogoda dziś cudna :ico_brawa_01: Jolkę od rana ubrałam i wypchnęłam na dwór a sama wzięłam się za pastowanie paneli...lśnią aż miło :ico_sorki:
Teraz wybieramy się na zakupy,jak jutro pogoda się powtórzy to zaczynamy sezon grillowy :-D

Aż miło się robi jak tak słonko świeci :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 mar 2012, 09:07

witam z rana ze śniadankiem :-) M. w pracy, junior wstał dziś o 5.15 :ico_puknij: ale ja byłam nietomna, kazałam mu się iść bawić i ....zasnęłam. zbudził mnie o 6.40. nie wiem co robił przez ten czas :ico_olaboga:
Aniula, :ico_olaboga: a mężulo nie mógł spać w szpitalu? ja bym chyba mojego poprosiła. tzn kilka razy jak mały był to zawsze ja z nim spałam ale we ciąży chyba bym zdezerterowała :ico_noniewiem:
myśmy rotę zaliczyli jak młody miał2.5 roku. byłam pewna że nas szpital nie ominie ale uratowała nas...coca cola. pół szklanki ciepłej odgazowanej coli baaardzo zmniejszyło wymioty. ale to było najgorsze 5 dni jakie pamietam :ico_olaboga:
mam nadzieję że Nadia szybko wróci do sił i że wy się nie zarazicie- u nas M. poległ a ja ocalałam wtedy. M. Sylwestra spędził na tronie, śmiałam sie że będzie miał przesr...y rok. i wiecie że miał :ico_szoking:

a ja z tęsknotą patrze za okno, taka piękna pogoda a aja w wyrku większość dnia. moze jutro mi m. wyniesie huśtawke za dom to będę na niej leżakować :ico_sorki:

czas leci dziewuszki, widzę że Kasiala już na odliczanko wskoczyła :ico_brawa_01:

u mnie jutro kolejny okraglutki tydzien, wizyta za 10 dni. jakby mnie wpakował do tego szpitala to napiszę wam eska.

pisałyście coś o pampkach- m. był w Selgrosie ostatnio i kupił paczkę tych najmniejszych (ale nie tych białych tylko "normalnych")-newborn 43szt za 24zł z groszami a 80szt większych (2ek) za 45 zł. to chyba cena całkiem całkiem, nie? a, jeszcze 4 paczki chusteczek pampers fresh za 18zł. takze brakuje mi już tylko tetrowych, flanelowych i kocyka jakiegoś. no i dla mnie paru drobiazgów. nie wiem jak z prześcieradłem do łózeczka, muszę poszukać po smyku.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn i 1 gość