Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 12:11

Witam ponownie. Dopiero wróciłam z ... lasu - znowu grzyby, tym razem z moim tatą :ico_haha_01: Ale po 2 godzinach wymiękłam :ico_wstydzioch: Już sił znbrakło, a grzybków niewiele pół wiaderka, ale malutkie, fajne i zdrowe. Dziś będą smażone grzybki, noi jakąś sałatkę muszę zrobić, siostra A. przyjedzie na urodziny.

Moja koleżanka wysłała mi dziś przed 9 sms, że Iza już jest na świecie, tylko poczekam z 2 dni, żeby dzwonić, nie chcę jej teraz zamęczać pytaniami co i jak. Aż mi łezka się w oku zakręciła.

Lala troszkę mi się śpieszy - wiadomo :ico_oczko: Zdaj relację po zakupach, no i bardzo współczuję nocy, doskonale rozumiem co to zgaga, walczę z nią od dawna.

Szkieletorku odpoczywaj ile się da, zbieraj siły na koncówkę wtedy dasz czadu i raz dwa urodzisz :-)

Betinko już jutro ( może dzisiaj) zobaczysz Madzię :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za dobry poród!!!

Jenny życzę zdrówka Tobie i Tomkowi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 12:22

Hello

Betina trzymam kciuki!!


Spinka niech sie wkoncu cos ruszy u ciebie :ico_sorki:


U mnie dalej nudy, w nocy mialam dosyc mocne bole @owe... Ale pozniej przeszly i dalej moglam spac

Wrocilismy teraz z przedszkola i zaraz biore sie za obiad, dzisiaj grzybki w sosie smietanowym :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 13:17

Dopiero wróciłam z ... lasu
heheh wzięło cie na grzybki widzę.
Moja koleżanka wysłała mi dziś przed 9 sms, że Iza już jest na świecie
No to koleżanka już tuli . A ciebie też coś bierze więc pewno niedługo dołączysz do niej .
w nocy mialam dosyc mocne bole @owe...
No to i u ciebie zaczyna się coś dziać.
Tak siedzę i śledzę która co napisze że ma skurcze ,jakieś objawy i może w ten sposób mi szybciej zleci .Bo ja chyba na końcu jestem .

Pojadłam obiadku .Mała zasnęła.Mąż poszedł do pracy .W domu cisza spokój.Nikt się nie krząta.Miałam poprasować i umyć drzwi (te które wczoraj myłam ale dziś mąż je skarał szlifował i są gorsze niż były) ale chyba się teraz zdrzemnę a zrobić mogę to popołudniu .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 13:20

Leona u mnie też grzybki :ico_haha_01: też w śmietanie :-) Tylko zbierane bezstresowo bo u nas wilki nie grasują :ico_oczko:
U mnie dół brzucha bolał, ale nie tak jak na @ Pola też już w domu, zaraz bierzemy się do roboty, tylko że ja to właściwie lenia mam :ico_wstydzioch: Pewnie po tym lesie :-)

Szkieletorku to drzemnij za mnie, bo ja dzisiaj nie mam jak niestety, chociaż mam wielką ochotę.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 13:20

Szkieletorek u mnie pewnei zanim sie zacznie to jeszcze troche czasu minie ;-) chociaz wolalabym zeby sie zaczelo nagle a nie jakies bole meczyly mnie przez dwa tyg albo dluzej :ico_haha_01:


My zaraz bedziemy jedli obiadek

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 16:13

Szkieletorek u mnie pewnei zanim sie zacznie to jeszcze troche czasu minie ;-) chociaz wolalabym zeby sie zaczelo nagle a nie jakies bole meczyly mnie przez dwa tyg albo dluzej :ico_haha_01:
No ja też bym nie chciała by się bóle ciągły a akcji nie było przez długi czas bo to chyba męczące denerwujące może być.
Ale to kiedy urodzimy nigdy nie jest wiadome, ja też się nie spodziewałam że urodzę wcześniej .

Oj spać to mi się chciało. Godz drzemki i od razu lepiej. Teraz malujemy sobie paznokcie z córcią.

Wracając do grzybów to u mnie mama cały ten tydz jest prawie od rana do popołudnia w lesie . Dzis była w pracy ,skończyła koło 13 i nawet jej nie widziałam bo tylko się przebrała i nie ma jej jeszcze.
Przedwczoraj mieliśmy zupkę grzybową.A na ta chwile to mam ochotę na krokiety z sosem grzybowym .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 17:59

Cisza taka na forum ...
Co porabiacie ??

Betina pewno już w szpitalu o ile nic nie pomyliłam .
Ciekawa jestem bardzo jak sytuacja u niej .

A ty Spinka jak tam ponowna wyprawa na grzyby coś dała czy na razie cisza.

Kurka niedługo urodziny mojej córci i chciałabym zrobić jej torcika ale że ona alergik to nie jest to prosta sprawa.Nie wiem jak to zrobić by ona mogła go zjeść i by to mimo wszystko smaczne było.Nie musi być ładny ,wysoki itp ważne by symbolicznie był i by mogła go spróbować.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 21:14

Mam sms-a od Betinki .
,, Tak więc skurczy na razie nie mam ,ale stawia mi się brzuch ciągle,szyjki praktycznie nie ma ,rozwarcie na 2,5 palca , dostałam zastrzyk na zmiękczenie jakieś by macica lepiej reagowała na skurcze .Na usg Madzia waży aż 3960 +-500

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

20 wrz 2013, 22:50

O ja duża Madzia urosła :ico_szoking: Ciekawa jak w realu będzie?

Szkieletorku może jakiś tort z galaretek w fajnej formie zalane, różnokolorowe?

Ja się źle czułam i to bardzo, na szczęście przeszło, zobaczymy jak mi nocka minie. Dopiero kładę się spać,a właściwie to do łóżka, a ze spaniem zobaczymy.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

21 wrz 2013, 10:34

Witam
Szkieletorku pisała już Betinka, ciekawe czy już urodziła
spinka jak nocka mineła , jak się dziś czujesz?
Leona co u ciebie?
Mnie dziś głowa boli .Wczoraj pochodziłam troche po sklepach ,ale śpiworka nie kupiłam .Troche mało czasu miałam bo tylko godzinke i po małego musiałam zmykać do szkoły.A pużniej była tak piękna pogoda że mały mnie namówił abym z nim poszła na plac zabaw.Dziś może pochodze z Matim po sklepach w których wczoraj nie byłam.P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość