Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 lis 2008, 14:42

anetkajur, śliczna sesja, my ta nasza to robiłyśmy nardziej z okazji takiej, że moja mama kupiła sobie lustrzankę na swoje 50 urodziny i trzeba było ja potestowac :ico_oczko: Ika202, tęsknimy, a przynajmniej ja tęsknię za toba :-) kilolek, Kubuś goni z tymi ząbkami, lada moment będzie miał 10.Evik.kp, czekamy z niecierpliwoscia na poród, już się nie mogę doczekać :-)

[ Dodano: 2008-11-04, 13:43 ]
a dziewczyny ja wrzuciam juz Lenke na strone startowa nowego watku wiec prosze o linki na fotosik zdjęcia zmniejszone do 800pix, albo wysyłajcie na maila - 36degrees@interia.pl, ale dajcie znac bo zadko sprawdzam poczte.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lis 2008, 14:57

Janiolek pisze:Ika202, tęsknimy, a przynajmniej ja tęsknię za toba :-)
aż się zawstydziłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 lis 2008, 19:18

Słuchajcie już trzeci lekarz powiedział że chłopak więc raczej pomyłki nie będzie :ico_oczko:
Mały super, waży 1980 i jest zdrowy jak ryba. Bardzo się cieszę. Z badania nie jestem za bardzo zadowolona, typowa masówka no ale najważniejsze że mały ok :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 lis 2008, 19:45

Evik, gratuluję zdrowego bobaska! To niesamowite, że tylko 50 dni Ci zostało!

Anetkajur, sliczne zdjęcia.
Ja postanowiłam się przemóc i na roczek tez poprosić męża żeby mi zdjęcie z dzieckiem zrobił :ico_noniewiem: Ostatnio z nienacka zrobił jedno na basenie. Kubuś wygląda śluuczniutko, a ja no cóż... chyba się uśmiechnę do mamy Janiolka o te retusze :ico_oczko:

Słuchajcie, wybiłam sobie dzisiaj barkk. Nic nie mogę zrobić. Pomagałam jednej dziewczynce zrobić przewrót w przód, bo ja taka jestem, że najpierw sama tym dzieciom pokazuje, a potem im pomagam, żeby przyzwoitą ocenę dostały (generalnie patrza na mnie jak na wariata jak się z dziec mi na korytarzu po podłodze tarzam). No i ta dziewuszka to kloc prawie taki jak ja. Złapałm ją za nogi w locie żeby jej przeżucić a ona nagle sie z powrotem szarpneła. Zęby zacisnęłam i nic nie dałam po sobie poznać, ale boli jak diabli, a to prawa ręką!!!!

Jeszcze jedna rzecz. Pamiętacie jak pisałam Wam o tym tragicznym wypadku pod szkoła?
Tu jest o tym artykuł http://www.policyjni.pl/Policyjni/1,914 ... zkoly.html Od lat staraliśmy się, by drogę zamkneli dla tirów i założyli progi zwalniające itp i za każdym razem miasto odmawiało, że będą korki na głownej ulicy przez to i najważniejsze, ze autobus po muldach nie przejedzie. Dziś idę do pracy a tam.... muldy!!!!!!! co 20 metrów! I autobus jeździ!!!! Przeciez to szlak może człowieka trafić! DO tej pory jakoś dało sie to wyjaśnić, że ten niskopodłogowy autobus zawadzi, no ale jak wytłumaczyć to, że po tym jak zgineło dziecko jednak nie zawadza!? Wiem, że to może nie miejsce na to ale załamka mnie bierze.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

04 lis 2008, 19:52

anetkajur zdjęcia cudowne, najpiękniejsze chyba to pierwsze mama z córeczką, a Juleczka ma wesoły uśmiech.

Evik nie wierze że już tylko 50 dni, ale to szybko przeleciało :ico_szoking: najważniejsze ze malutki zdrowy.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

04 lis 2008, 21:47

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-11-04, 20:48 ]
trochę mi sie nudziło i wstawiłam foty

[ Dodano: 2008-11-04, 20:51 ]
a teraz idę robić obiad na jutro.Robie gulasz jak któraś chce wpaść to za 1,5 godziny bedzie gotowy :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lis 2008, 22:39

a teraz idę robić obiad na jutro.Robie gulasz jak któraś chce wpaść to za 1,5 godziny bedzie gotowy :-D
lepiej mi nie mów 2 razy ja uwielbiam gulasz :ico_oczko: A malutka śliczna kurcze jak te nasze dzieciaki rosną aż trudno w to uwierzyć :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

05 lis 2008, 09:59

cześć dziwczyny , coś ostatnio nie mam czasu na zaglądanie do kompa , a jak już mam to szybko szybko , ja też oglądam "na wspólnej " i też mnie trochę dziwi że one nic nie poznały a przynajmniej że coś je nie zaniepokoiło

zdjęcia cudne , jak znajde chwilkę to też wam wrzucę kilka , bo mich dzieciaczków to jeszcze wszystkich nie widziałyście

kilolek, a co do tych progów to tak to już u nas jest kurna że zawsze wszystko robią dopiero jak coś sie stanie i boją sie skandalu i prasy , nasza polska :ico_olaboga:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

05 lis 2008, 10:03

Ika202, wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzinek MIŁOSZKA dużo zdrówka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 lis 2008, 11:15

STO LAT! STO LAT! NIECH żYJE, żYJE NAM...... MIłEK!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość