Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 mar 2010, 07:12

poccoyo, jak miło Cię widzieć :-) myślałam, że już zapomniałaś o forum listopadowym.. a tu tala niespodzianka..

seriale online wciągają jak diabli, sama się kiedyś wciągnełam i ciężko było się oderwać..

Ja dzisiaj nie moge spać przewracam się z boku na bok od 4, w końcu się podniosłam, bo ile można leżeć..

U nas szykują się duże zmiany.. P do końca kwietnia jest na wypowiedzeniu, później bezrobtny i raczej bez szans na prace za godziwe pieniądze, postanowiliśmy że wyjedzie do Niemiec.. Właściwie to trafiła się nam okazja, której grzech nie wykorzystać.. Pomogą nam znajomi, więc myśle że za jakiś czas powinniśmy wyjść na prostą, Całe szczęście są jeszcze dobrzy ludzie na których można liczyć, bo na rodzinie troche się przejechaliśmy..

Najprawdopodobniej od piątku zostajemy sami z Jasiem, ale tak sobie myśle że nie ma tego złego, co by na lepsze nie wyszło..

Mykam poleżeć, bo jakoś zmarzłam, po za tym dopiero 6 więc co tu robić.. Chłopaki śpią w najlepsze..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 mar 2010, 11:06

czesć Laski
aano seriale wciągają
ogldałam "desperatki" i "dr house"
teraz zrobię przerwe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ogólnie to kompa musze oddac na naprawe, i pewnie znowu wam znikne na jakies 3tygodnie, bo tyle trwa naprawa z ubezpieczenia...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:50 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 mar 2010, 11:26

poccoyo, moje ulubione seriale.. chiciaż ostatnio mi się przejadły troche i już nie ciągnie mnie jak wcześniej..

U nas potwornie zimno dzisiaj.. masakra jakaś z pogodą.. chcę wiosny, słonka, mam już serdecznie dość zimy, śniegu, mrozu, kurtek i czapek..

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

15 mar 2010, 19:41

Cześć dziewczyny oj dawno nie byłam u was, bo mam duuuuużo na głowie. M pracuje teraz do 17 zanim przyjedzie to jest 19, także zostaje sama z Izą, niedługo będziemy aniu gadały jak to nam źle bez nich. Mój M mi dopiekł w weekend i dużo musiał przepraszać, byłam zła przez cały weekend. W niedziele byli teście i nawet wizyta się udała. M dostał tą pracę,ale mu zaproponowali gorsze warunki płacowe niż chciał i chyba się nie zdecyduje, ja ja mam urwanie głowy w pracy i nawet pracuję w domu, dziś aniu jak ty nie mogłam usnąć, pewnie nerwy i w ogóle, poszłam spać o 3 jak wstałam byłam nie żywa w pracy. Iza ciężko, od ponad tygodnia dostaje czopki, temperatura jej nie schodzi poniżej 38, myślę, ze jutro z nią pójdę do lekarza, bo tak nie może być, po tych lekach jest bardzo zamulona, osłabiona, nos ma cały zatkany, także myślę, że już nie mam co zwlekać i trzeba zmienić jej leki, choć przeczuwam,że też zęby jej dają w kość,bo robi mi zielone kupki.
Trochę ci współczuję aniu wyjazdu męża, mi by było ciężko, ja jak siedziałam sama w tym głupim G z Izą a M też tak wracał późno to warowałam muszę powiedzieć, a teraz nie mam czasu.
poccoyo oj ty to się masz z tymi dziećmi, ciekawe jak to u mnie będzie jak drugie się pojawi, masz co robić w domu.
Moja mama przyjeżdża za tydzień na 1,5 miesiąca, M płacze, ja się cieszę. Niania wyjeżdża na komunię do Niemiec i moja mama będzie w zastępstwie. Trochę będę miała więcej roboty, ale akurat M pracuje dłużej i mama mi pomoże się przyzwyczaić do zmian, zresztą ona tak rzadko widuje Izę.....a mi zostało 6 dni urlopu w tym roku :ico_placzek: i nawet nie wiem czy pojadę z nią na urlop nad morze, a tak bardzo bym jej chciała pokazać gdzie się wychowałam, choć pewnie radochę będzie miała z morza i piasku....
Trzymajcie się ciepło, szczególnie ty aniu daj znać jak się mąż zaaklimatyzował, jemu też będzie ciężko bez was.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 mar 2010, 22:11

cześć
wpadam się przywitać wieczorowo...
u as Davidos już spi...
a Roksi uczy się czytania...
K szykuje kolacje
a ja popijam piweczko
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:50 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 mar 2010, 22:49

Lidia, zdrówka dla Was i dziękuje za wsparcie, miło że jest ktoś z kim można pogadać

Poccoyo u nas też Młody śpi, ja w zasadzie jestem po kolacji, tzn zjadłam jakoś przed 18 i styka, P też już pojadł, a teraz oglądamy Galerianki no i farbuje sobie włoski, zaraz mykam zmyć farbe, może jutro P cyknie mi fotke to się Wam pokarze w nowej wersji..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

16 mar 2010, 17:39

hej hej hej
no Ania, czekamy na nowa foteczkę

mnie dziś cały dzien nie było, rano na usg byłam jako tłumacz
a potem wskoczyłam do fryca...
potem dziecko ze szkoły odebrać i dobiero siadłam,
czekam az herbatka ostygnie...

David spał dzis tylko 40min, bo spanie w wózku mu nie wychodzi za dobrze, on woli łóżeczko...
no nic mam nadzieje że jutro odespi...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:50 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 mar 2010, 17:47

Witajcie dziewczyny, dawno nic nie pisałam.....:(ale podczytywałam was:)
U mnie jasko był chory (katar, kaszel itpbrał antybiotyk), w pracy nie za fajnie. Takze jakos nie miałam nastroju ani siły pisac do was...
Witam nową osóbkę na forum mama Izuni, :ico_brawa_01:
#ania#, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze ze jestes sobie z JAsiem cały czas, i nie musisz chodzic do pracy. Ja bym tak bardzo chciała byc z Jasieczkiem...aaa ogólnie nie mam humoru:(tez mnie teraz bierze jakies przeziebienie, ciagle niewyspana jestem,,,
Ładnie, zawiatłam do was od kilku tygodni i odrazu tak narzekam,...ale jakos ostatnio tak mam...
Co do postepów u Jasia mojego to potrafi juz duzo mówic: Mama, Tata, Baba, Dada, Ciocia, JAś, gra:)i takie tam rózne:)To jest takie cudne jak on mówi te wszystkie słowa:) R mówi francuskie:)hihih Oprócz tego czesto sie juz tez załatwia do nocnika:)czasem nawet sam wezmie mnie za reke i zaprowadzi do nocnika. Ząbki myjemy codziennie po 3 razy:)-uwielbia to:)
#ania#, trzymam mocno kciuki aby twojemu męzowi powiodło sie za granicą. Troszke potęsknie, ale widocznie tak ma byc, nic w zyciu nie dzieje się przez przyczyny, więc na pewno wszystko wam się ułozy i bedzie super:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 mar 2010, 18:45

poccoyo, to miałaś wypadówke :-) ja do fryzjera ide dopiero w kwietniu 9, bo 24 mam ślub kuzynki, a ostatnio byłam w listopadzie przd roczkiem Jasia, ale umyśliłam sobie zapuścić włosy, więc musiałam się przemęczyć troche.. po za tym puki się układają to jest dobrze, chociaż teraz już przestają, ale jeszcze te kilka tygodni się przemęcze..

Fote to chyba sama sobie cykne..

asiula_o, Jasiek na prawde dużo mówi, nasz tylko mama, baba, teraz zaczął coś jakby tata, ale wychodzi titi.. jakoś go nie ciągnie..

Dzięki za miłe słowa, mam nadzieje, że P sobie poradzi ze wszystkim, ale pocieszam się tym, że nie jedzie w ciemno, będzie miał ludzi na których może liczyć..

A co do bycia w domu, to uwierz mi, nie ma złotego środka, bo ja bym się wyrwała z domu chociaż na chwile, bo już wariuje, chociaż może to bardziej przez to, ze zima cały czas i kisimy się w domu przed TV..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

17 mar 2010, 11:06

cześć
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
kto wypije????
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:50 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość