Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

04 wrz 2007, 12:37

Mamo Zuzi mnie tez nie badaja ginekologicznie, i tez nie wiem co z szyjka, waga Dzidzi itd. Zreszta wiesz... Ja mialam juz dola z tego powodu. Normalnie nie myslalam ze zatesknie za wizyta u gina :-D

A ja nie zauwazylam dziwnych spojrzen, ostatnio jak robilam zakupy to pani w sklepie zyczyla mi powodzenia z Dzidziusiem i szybkiego rozwiazania... A moze te niemile spojrzenia to wynikaja z zazdrosci?? Ja tez czesto ogladalam sie za Babeczkami w ciazy ale to temu ze tez chcialam miec taki brzuszek!

Ja dzis nie moglam zasnac do 2! A obiecalam sobie ze dzis wczesniej wstane i znowu sie nie udalo. Wylalam szklanke soku na przewijak i teraz go susze, ale jestem ciapa. Znowu nie mam pomyslu na obiad... Za to mam pomysl na sniadanie :) Jak co dzin bedzie kanapka z pasztetem i serem zoltym :) Kurcze ja nie jem nic innego...

Ewasiek cudowne Malenstwo!!

A te cale przyspieszacze porodu to sa do niczego! Chyba ze trzeba polaczyc np. dwie metody ze soba?? nastepnym razem to poprosze meze zeby sie ze mna Kochal jak bede myc okno :-D Bo osobno to to wogole nie dziala...

[ Dodano: 2007-09-04, 12:38 ]
Ja pisalam wczoraj smska do Plastelinki ale nie dostalam zadnej odpowiedzi

[ Dodano: 2007-09-04, 12:39 ]
A co sie stalo z moim suwaczkiem, zniknal czy jak?? Widzicie go?? Bo ja nie bardzo....

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

04 wrz 2007, 12:47

Agnieszka no można się wkurzyć,niektórzy ludzie wogóle nie mają zrozumienia dla innych a nam już ciężko tak stać.
Mamo Zuzi u mnie w mieście jest dużo ciężarówek ale i tak ludzie patrzą się czasem jak na kosmitę a szczególnie takie młode laski,bo starsi ludzie to nie.
Lalka jak zaczęłam brać tabletki to nie twardniał mi brzuszek ale juz pod koniec to znów miałam skurcze i raz to nawet mocne,potem lekarz kazał odstawić i też miałam na początku trochę takich mocnych skurczy no a teraz to ucichło wszystko,czasem trochę się ponapina bezboleśnie.
Przestałam juz tak bardzo wypatrywać objawów porodu bo tylko mnie to wkurzało że ciągle nic a teraz czekam na luzie i kiedy będzie czas to sie zacznie.

anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

04 wrz 2007, 12:47

Witajcie!
Możecie mi udzielić odpowiedzi na nurtujące mnie pytanko? Mam termin porodu na wczoraj, lekarz mówił że jak będą regularne skurcze co 5 minut to mam jechać do szpitala. Ja całą noc miałam skurcze i to co 3 minuty ale tak długo zwlekałam że w końcu się położyłam i zasnęłam czyli skurcze przeszły same. Teraz też nic nie odczuwam tylko małe ruchy bobaska. Czy powinnam była jechać do szpitala skoro te skurcze przeszły? Trwały one conajmniej 5 godzin ale jednak przeszły czy to normalne? Czy nic złego się nie stało? Co jest decydującym momentem do wyjazdu do szpitala? Bardzo proszę o odpowiedź bo wariuje w niepewności a do lekarza nie mogę się dodzwonić. Pozdrawiam! anitus

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 wrz 2007, 12:49

Też sie zastanawiałam co tam u Plastelinki.
Co do głupich spojrzeń to nawet jak takowe są to się nimi nie przejmuje, za to ostatnio w sklepie jedna pani normalnie "wepchała" mnie przed siebie w kolejke, aż zaczęlam się śmiać bo stałam zamyślona i nie wiedziałam co się dzieje, a ona mnie łaps za łokieć i dawaj do kolejki :-D
Dominisia z tym łączeniem przyspieszaczy porodu to :ico_brawa_01: dla ciebie :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 wrz 2007, 12:52

Dominisia, oj, faktycznie przepadł suwaczek. Ja nie widzę.
Dobry patent z przyspieszeniem porodu :-D Uśmiałam się!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 wrz 2007, 12:52

Anitus nie mam pojęcia co ci odpowiedzieć, wydaje mi się że skoro przeszły to znaczy że to nie było jeszcze to. Ale ja to mało doświadczona jestem :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

04 wrz 2007, 12:55

DOMINISIA napisała:
nastepnym razem to poprosze meze zeby sie ze mna Kochal jak bede myc okno :-D Bo osobno to to wogole nie dziala...

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
No chciałabym to zobaczyć :ico_smiechbig:

ja w sobotę wypiłam trochę tego winka,potem w niedziel rano były przytulanki i później zjadłam pół słoika ogórków w curry i co nic...
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2007, 12:56 przez Kicia10, łącznie zmieniany 1 raz.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 wrz 2007, 12:56

Anitus72.... skoro przeszlo to znaczy ze nic sie nie dzialo "wlasciwego". Jesli nie odeszly ci wody i skurcze ustaly to spokojnie czekaj. Ja tak z Zuzia mialam w niedziele a z poniedzialku na wtorek juz mnie naprawde "wzielo" i juz usnac nie moglam bo bolalo. Jak zapewniaja polozne i lekarze :"Porodu przegapic , ani przespac sie nie da" :ico_haha_01: Trzymaj sie cieplutko i daj nam znac jak sie zacznie!!!

Dominika, no ja tez chyba pokocham Ginkow :) I mi sie wydaje ze jak dzidzia ma sie urodzic to sie urodzi i nie ma co szalec z przyspieszaniem. Wytrzymalysmy 9 miechow to wytrzymamy te kilkanascie dni. Aha, ja nie widze twojego suwaczka :-(

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

04 wrz 2007, 13:03

Anitus mi tez się wydaje że widocznie to nie było to skoro skurcze przeszły,czekaj cierpliwie pewnie to juz na dniach Cię weźmie.

anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

04 wrz 2007, 13:05

mamo_zuzi nawet nie wiesz jak mnie uspokoiłaś, dzięki za wyczerpującą odpowiedź! Ja też tak myślę, że nie sposób przegapić ale ja zwyczajnie boję się, że się zagapię i będą problemy:-) przyznaję że w tę noc to miałam pietra! Już byłam ubrana do wyjścia ale jakoś nie mogłam się zdecydować i zostałam w domu. Jeszcze raz dzięki ślicznie! Buziaczki :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość